Dziś jest: Piątek, 21 lutego 2020, godzina 07:13
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Jak uruchomić W3 na drugim monitorze?

Odpowiedź

Temat: Jak uruchomić W3 na drugim monitorze?

Banjo
Wiadomość [#1]: 29.01.2011 o 19:22

Konto skasowane

Pytanko jak wyżej.
System Win7. Karta ATI 5770. Kombinowałem juz na wszystkie mozliwosci ale bez skutku. Jeśli ktos zna jakis trick byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.

cezare
Wiadomość [#2]: 29.01.2011 o 20:33

Konto skasowane

Pulpit->Rozdzielczość ekranu->Ekran

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Banjo
Wiadomość [#3]: 30.01.2011 o 19:00

Konto skasowane

Dziąkuje za podpowiedź cezare ale niewiele mi daje. Mógłbyś bardziej zrozumiale? Bo kwestia "Pulpit->Rozdzielczość ekranu->Ekran" niewiele mi mówi.

Dla uzupełnienia informacji chciałbym podać że nie interesuje mnie zmiana wyjścia obrazu na inny monitor. Bo wtedy on bedzie jako pierwszy (czytaj: podstawowy). A nie o to mi chodzi.
Mówiąc ścislej chciałbym włączyc sobie W3 na drugim monitorze (rozszerzonym) majac mozliwośc pracując na pierwszym (podstawowym) z inną aplikacją.
O ile wogóle jest taka mozliwość.

Pozdrawiam.

cezare
Wiadomość [#4]: 31.01.2011 o 17:23

Konto skasowane

Banjo napisał
Mówiąc ścislej chciałbym włączyc sobie W3 na drugim monitorze (rozszerzonym) majac mozliwośc pracując na pierwszym (podstawowym) z inną aplikacją.

A to już inna para kaloszy... coś takiego chyba nie jest możliwe z racji tego, że warcraft zawsze inicjalizuje silnik graficzny pod główny monitor i nie można tego zmienić (był robiony w czasach kiedy o dwóch monitorach w jednym kompie można było pomarzyć). Można jednak odpalić warcrafta na głównym monitorze a inną aplikację (chyba, że nie jest okienkowa) przenieść na rozszerzony monitor. Czy coś takiego by Ci pasowało?

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :