Dziś jest: Sobota, 20 lipca 2019, godzina 03:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jak to teraz jest?

Azceta
Wiadomość [#1]: 27.01.2010 o 14:53

Konto skasowane

Hej. odszedlem z WoWa jakis czas temu (chyba patch 3.10)
i teraz wracam i mam kilka pytan dotyczacych WoWa

-jak sadzicie za ile wejdzie Cataclysm
-czy paladin dalej jest imba we wszystkim co robi?
-czy warlock dalej jest szmata?
-kto jest obecnie najbardziej znerfiony a kto zbuffowany?
- o co chodzilo z tym zmergowaniem na battle neta? czy to wazne przy kupowaniu postaci czy nie?

Pierwszą połowę życia żyjemy marzeniami, druga połowę życia żyjemy wspomnieniami.
Autor postu wie ze nie uzywa polskich znakow i interpunkcji i zapoznac sie z nimi nie zamierza
Arthasus
Wiadomość [#2]: 27.01.2010 o 15:16

Konto skasowane

1. When It's Done
2. nie
5. jezeli nie masz zmergowanego konta z wowa z kontem na battlenet w ogole sie nie zalogujesz do gry

[Edycja Arthasus - 27.01.2010 o 15:16]

Arthasus Burning Blade
Azceta
Wiadomość [#3]: 27.01.2010 o 15:31

Konto skasowane

tyle to sam wiem ale chcialbym wiedziec ile mniej wiecej?
2-3? miesiace?

Pierwszą połowę życia żyjemy marzeniami, druga połowę życia żyjemy wspomnieniami.
Autor postu wie ze nie uzywa polskich znakow i interpunkcji i zapoznac sie z nimi nie zamierza
malkolm
Wiadomość [#4]: 27.01.2010 o 15:43

Konto skasowane

Azceta napisał
tyle to sam wiem ale chcialbym wiedziec ile mniej wiecej?
2-3? miesiace?

Wg jednego z polskich sklepów, w którym można już zrobić pre-order (nazwy nie podam, nie chcę robić reklamy):
- Dostępność: II połowa 2010

Ómc
mindseeker
Wiadomość [#5]: 27.01.2010 o 16:01

Konto skasowane

-kto jest obecnie najbardziej znerfiony a kto zbuffowany?

Najbardziej znerfieni są DK i Retri Pala - nie lubię tych klas. ale to co blizzard zrobił z nimi w pvp to totalna porażka.

Azceta
Wiadomość [#6]: 27.01.2010 o 17:39

Konto skasowane

czyli znowu bedzie jak w 2.3.0 z retardinami? biggrin.gif
ok a czy np hunter MM lub BM albo feral koxi czy raczej nie?

[Edycja Azceta - 27.01.2010 o 17:40]

Firenzo
Wiadomość [#7]: 27.01.2010 o 18:13

Konto skasowane

Azceta napisał
czyli znowu bedzie jak w 2.3.0 z retardinami? biggrin.gif
ok a czy np hunter MM lub BM albo feral koxi czy raczej nie?

[Edycja Azceta - 27.01.2010 o 17:40]

Hunter w MM koksi jak dobry gracz nim gra. Efektywnosc BM lekko spadnie ze względu na zmiane resilience ale nadal można zdobyć nim gladiatora.
Feral daje rade (zarówno 2v2 i 3v3)
Lock jest jedną z lepszych klas na areny w każdym bracket (co nie oznacza że bardzo łatwo nim grać)

@mindseeker: Jeśli uważasz ze Paladyn i DK są do dupy w PvP to oznacza że nie umiesz nimi grać (albo spotykasz samych cieniasów na swej drodze). Według mnie są zbalansowani.

Edit: "Największy" nerf u DK (Scourge Strike) został nawet obśmiany przez pewnego DK (naprawde dobrego w PvP, bodajze gladiator z S7), który powiedział że przeszkadza to przede wszystkim słabym graczom.

[Edycja Firenzo - 27.01.2010 o 18:15]

[Edycja Firenzo - 27.01.2010 o 18:23]

Azceta
Wiadomość [#8]: 27.01.2010 o 18:34

Konto skasowane

ok ostatnie pytanie w tym temacie to czy warrior na chwile obecna ugra cos? i w jakim buildzie?

mindseeker
Wiadomość [#9]: 27.01.2010 o 21:15

Konto skasowane

@mindseeker: Jeśli uważasz ze Paladyn i DK są do dupy w PvP to oznacza że nie umiesz nimi grać (albo spotykasz samych cieniasów na swej drodze). Według mnie są zbalansowani. Edit: "Największy" nerf u DK (Scourge Strike) został nawet obśmiany przez pewnego DK (naprawde dobrego w PvP, bodajze gladiator z S7), który powiedział że przeszkadza to przede wszystkim słabym graczom.

Mam słabe nerwy, ale nie będę cię jechał. Ja nie uważam że DK i Retri są do bani! Naucz się czytać czlowieku. Nie gram żadną z tych klas, więc "oznacza że nie umiesz nimi grać" jest śmiesznym tekstem w twojej strony.

http://www.realmhistory.net/arena-statistics/class-breakdown.html

Zobacz jak DK spadł w tym zestawieniu bo ogromnej ilości nerfów które zapodał mu blizz. Przez wiekszość czasu od wyjścia WotLK był pierwszy albo 2.
Mój najlepszy znajomy z WoWa gra DK i od niego wiem, że ta klasa zaczęła posysać w PvP od jakiegoś czasu; poza tym rogalem zabijam ich bez żadnych problemów co kiedyś było niemożliwe. Frost DK na arenie jest już praktycznie nie spotykany między innymi przez nerf Frost Strika. Unholy DK dostawał nerfy praktycznie co patch, raz drobniejsze raz mocniejsze, a obecny Scourge Strike jest tak beznadziejny w PvP, że część DK na arenie w ogole nie ma talentu w ten skill, bo Obliterate bije mocniej - zresztą odsyłam na forum blizza gdzie wszyscy pvp DK whinuja jak to blizz zniszczył ten talent.

A co do Retri to jeśli ty uważasz że on jest dobry w PvP to w ogóle jakakolwiek dyskusja z tobą nie ma sensu. Jedyne co Retri miał do zaoferowania w PvP to był burst, którego już nie ma przez nerfy Seala, Crusader Strike'a, Vindication itd. Ret Pala to w tej chwili najgorszy melee na areny, a po zmianie resi będzie jeszcze gorszy bo sam nikogo nie zabije i nikt go nie będzie w stanie zabić ot co.

ok ostatnie pytanie w tym temacie to czy warrior na chwile obecna ugra cos? i w jakim buildzie?

Ugra i bardzo dużo. W buildzie arms. Warrior od zawsze był i jest mocny w pvp.

[Edycja mindseeker - 27.01.2010 o 21:17]

[Edycja mindseeker - 27.01.2010 o 21:18]

Azceta
Wiadomość [#10]: 28.01.2010 o 15:26

Konto skasowane

ok jednak to nie bedzie ostatni post bo ccialbym sie dowiedziec co to za zmiany z tymi resiliencami?
bedzie jeszcze trudniej ubic jakies relentlessa czy co?

to fajnie z tym warrkiem bo w miare nim ogarnialem

Arthasus
Wiadomość [#11]: 29.01.2010 o 08:49

Konto skasowane

Azceta napisał
bedzie jeszcze trudniej ubic jakies relentlessa czy co?

tak
burst jest za duzy w pvp to buffneli resilience zeby gracze nie mogli sie zabijac w 2-3 sekundy

Arthasus Burning Blade
Frostyle
Wiadomość [#12]: 29.01.2010 o 10:55

Konto skasowane

blizzardowi chodzi żeby na arenach grało się bardziej na mane healerom ;)

mindseeker
Wiadomość [#13]: 29.01.2010 o 11:09

Konto skasowane

Nie. Blizzardowi chodzi o to żeby zabić doszczętnie 2vs2 i żeby ludzie zaczęli grać tylko 3vs3 i 5vs5. W 2vs2 po tej zmianie resi walki heal/dps vs heal/dps będą trwały wieczność co jest pojebane bo wracamy do czasów TBC. A teamy dps/dps będą posysać na całej lini - jak dla mnie idiotyzm, bo większość ludzi woli 2vs2 od 3vs3.

Tackgnol
Wiadomość [#14]: 29.01.2010 o 12:22

Konto skasowane

Nie zabić 2v2 tylko wyelimonawać facerollerskie teamy ;).
I walke na zasadzie "kto kogo pierwszy (wulg.)nie ten wygra".
Healerów można:
- Uciszać
- Stunować
- Rootnąć/spowolnić i odeciąć DPS'a od swojego healera
Troche pomyślunku a nie "Napierdalać byle przebić healing output"

"Taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
Chyba zacznę Arenkę jakąś bo to fajnie teraz moze być.

Main: Resto Shaman
Alt: Prot Warrior
Azceta
Wiadomość [#15]: 29.01.2010 o 14:05

Konto skasowane

ok mam palka chyba go zrobie pod prot healera tak jak kiedys smiley.gif
chyba ze to juz glupi pomysl?

Frostyle
Wiadomość [#16]: 29.01.2010 o 14:37

Konto skasowane

mindseeker napisał
Nie. Blizzardowi chodzi o to żeby zabić doszczętnie 2vs2 i żeby ludzie zaczęli grać tylko 3vs3 i 5vs5. W 2vs2 po tej zmianie resi walki heal/dps vs heal/dps będą trwały wieczność co jest pojebane bo wracamy do czasów TBC. A teamy dps/dps będą posysać na całej lini - jak dla mnie idiotyzm, bo większość ludzi woli 2vs2 od 3vs3.

a wiesz dlaczego 2v2 chcą usunąć? bo nie potrafia z balansować

mindseeker
Wiadomość [#17]: 29.01.2010 o 14:47

Konto skasowane

Nie zabić 2v2 tylko wyelimonawać facerollerskie teamy ;).

Czyli które teamy? Bo dla mnie facerollerskie teamy to są tylko resto druid / XYZ, a Drut po tej zmianie resi będzie tak overpowered jak w TBC.

Teamy jak np. Rogue/Feral, Mage/Retri itd będą posysać w 2vs2, bo siła ich polega na nuku, ktory zostanie znacznie zmniejszony.

Skoro blizz buffuje resi to niech zmniejszy heal na arenie o 30% bo to jest bez sensu...

Healerów można: - Uciszać - Stunować - Rootnąć/spowolnić i odeciąć DPS'a od swojego healera Troche pomyślunku a nie "Napierdalać byle przebić healing output"

Ten pomyślunek ci by się przydał.
Przykładowo: Druida się nie na interuptować, bo ma same instanty, nie da się go skitować bo ma zmiane form.
Holy Pala nie da się skitować bo ma dispel i hand of freedom. ITD ITD...

a wiesz dlaczego 2v2 chcą usunąć? bo nie potrafia z balansować

Wiem że dlatego, ale są pojebani bo 3vs3 też się nie da zbalansować, wystarczy spojrzeć na RMP które kosi wszystko.
I ogólnie ja zawsze miałem największy fun z 2vs2, bo raz że łatwiej się ze znajomym ugadać na granie meczów bo gramy tylko we 2, a dwa że od zawsze najwięcej ludzi gralo 2vs2.
3vs3 mi się nie podoba bo to już jest zerg, a 5vs5 to pod bg podbija i nie wiadomo co się na ekranie dzieję....

[Edycja mindseeker - 29.01.2010 o 14:50]

Azceta
Wiadomość [#18]: 29.01.2010 o 15:47

Konto skasowane

o kurde to nie dobrze z tymi resiliencami, bardzo nie dobrze
2v2 rzeczywiscie nie bedzie miec konca

a prot pala healer na 2v2 posysa czy nie/? teraz

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :