Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 15:08
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jak szybko zarobić pieniądze.

dychab
Wiadomość [#1]: 24.01.2008 o 15:56

Konto skasowane

Najpierw na swoim koncie tworzymy nową postać: czarodziejkę, potem dobijamy przynajmniej do 6 lvl ale nie więcej niż 8. Wziąć przynajmniej 1 punkt umiejętności: telekineza. Potem taką czarodziejką wchodzimy na grę gdzie odbywają się duel'y, a że nasza czarodziejka ma mniej niż 9 lvl nikt nie może jej wyzwać. Idziemy w miejsce gdzie są walki i czekamy aż ktoś umrze kiedy już to się stanie używamy telekinezy żeby jako pierwsi wziąć kasę. Kiedy już się trochę uzbiera tworzymy nową grę z hasełkiem wyrzucamy całe złoto, wychodzimy i szybko wchodzimy tą postacią co ma dostać złoto no i podnosimy. Życzę udanych łowówbiggrin.gif

gejkiller
Wiadomość [#2]: 24.01.2008 o 16:31

Konto skasowane

ale oni tam złotówki czy euro rzucają?

dychab
Wiadomość [#3]: 24.01.2008 o 17:51

Konto skasowane

złotobiggrin.gif

Rekan
Wiadomość [#4]: 24.01.2008 o 19:58

Konto skasowane

ale bede mogl potem przelac to na konto w Szwajcari czy nie bardzolol.gif

Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija. Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.

— Will Rogers
Bosek
Wiadomość [#5]: 24.01.2008 o 20:44

Konto skasowane

żeś Americe odkryłpotluczony.gif , 7 lat temu już tak robilipotluczony.gif

[Edycja Bosek - 24.01.2008 o 20:45]

xMohaax
Wiadomość [#6]: 29.01.2008 o 13:13

Konto skasowane

mbank chyba nie przyjmuje takiej waluty ;(

Deviol
Wiadomość [#7]: 30.01.2008 o 17:18

Konto skasowane

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, to chciałbym się z wszystkim przywitać. Dzień dobry... xD

A co do sposobu zbierania golda podanego wyżej... Sposób być może skuteczny, ale według mnie noobski. Dlaczego? Albowiem za, tzw. 'cash steal' gracze nie przepadają...

reredruM
Wiadomość [#8]: 30.01.2008 o 22:33

Konto skasowane

Deviol dzieki za rade od dzisiaj juz nie bede tak robil!!!!!!! Kurde, ze nie wpadlem na to, ze ktos moze o tym tak myslec. sad.gif

gejkiller
Wiadomość [#9]: 30.01.2008 o 22:57

Konto skasowane

jak nie przepadają, jeżeli ja przepadam, a ja jestem gracze!

Smoczydlo1
Wiadomość [#10]: 31.01.2008 o 00:13

Konto skasowane

Sposób jest mało efektywny -trzeba wiele takich dueli przeczekać, jako że lowlevel chary nie mają wiele kasy po ripie na ziemi diablotin.gif
Lepiej zbierać kasę na diablorunach/baalrunach na koszu potluczony.gif
Robimy se full-wypas-gosu sorckę, zakładamy na koszu "itelebaal01" albo "itelediablo03" i czekamy, aż wlezie 7 frajerów. Wtedy kicamy po CS lub 3 poziomie pałacu Baala, aż znajdziemy wyjątkowo wredną grupę potworów (na CS otwieramy prawą pieczęć, gdzie jest Infector of Souls) i w samym środku rzucamy portal. Frajerzy wskakują, a my telekinezą zbieramy kolejne kupki -i nie są to kupki po głupie 6K golda diablotin.gif

[Edycja Smoczydlo1 - 31.01.2008 o 00:16]

gejkiller
Wiadomość [#11]: 31.01.2008 o 01:26

Konto skasowane

gufno wiesh smoczydlo, bo z pve wypada kasa zawsze jako myto za przeprawe przez styks, a jak typy zabiją typa to biora jak dresy pod monopolem. chcesz mieć dużo golda to rób postać 8lvl - nie wiem czy ci sie to uda bo tak lvl dodupca ze szok - i kradnij golda dniami i nocami, a potem kup sobie dziadka(w zakladzie starców, w d2 mamy pewnie juz za duzo).

sry, pomyłka między pve a pvp

[Edycja gejkiller - 31.01.2008 o 01:28]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :