Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 17:08
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Ogólna tablica o Diablo II Jak przenosic sprzet miedzy postaciami?

Odpowiedź

Temat: Jak przenosic sprzet miedzy postaciami?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
KotD
Wiadomość [#1]: 25.02.2006 o 07:43

Konto skasowane

Witam
Przepraszam, ze pytam, ale nigdzie na forum nie moge poszukać odpowiedzi.
Zebralo mi się troche sprzetu i chce go przenieść na inną postać, wiem, że można tak zrobić, ale nie wiem jak. Gram na BN od niedawna i stąd to moje pytanie.
Dzięki za odp. Pozdr.

Uwaga! D2 uzależnia!
TrangOul
Wiadomość [#2]: 25.02.2006 o 08:10

Konto skasowane

1. Dajemy sprzęt kumplowi jedną postacią, a on oddaje drugiej. Jeżeli to dobry kumpel, a nie złodziej.
2. Wchodzimy do już założonej gry, idziemy do miejsca, gdzie nikt nie zagląda (np. siedlisko zła - jeżeli gracze są dalej) i wyrzucamy broń. Teraz szybko wchodzimy do tej samej gry inną postacią i lecimy po przedmioty.

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
KotD
Wiadomość [#3]: 25.02.2006 o 08:17

Konto skasowane

Dzięki za info. beerchug.gif Muszę teraz znaleźć "dobrego kumpla"

Uwaga! D2 uzależnia!
KotD
Wiadomość [#4]: 25.02.2006 o 08:51

Konto skasowane

Jeszcze jedno pytanie. Mam postać na koszsmarze, a postać na którą chcę przenieść sprzęt na normalu, jak to zrobić? Nie mogę postacią z koszmaru wejsc na zadną gre z normalu.

Uwaga! D2 uzależnia!
ziomalek16
Wiadomość [#5]: 25.02.2006 o 10:15

Konto skasowane

dolaczasz do gry na normie i dalej tak samo jak napisali wczesniej chlopaki. btw: jest taka opcja jak edytuj, wiec nie musisz pisac 2x posta

KotD
Wiadomość [#6]: 25.02.2006 o 10:37

Konto skasowane

dzięki

Uwaga! D2 uzależnia!
xMohaax
Wiadomość [#7]: 26.02.2006 o 13:10

Konto skasowane

hm a dodam moze ze "szukanie dobrych kumpli" na kanalach jest rzecza niezbyt madra smiley.gif

peace4all
Wiadomość [#8]: 26.02.2006 o 15:41

Konto skasowane

to nie jest bezpieczny sposob. akurat ktos moze miec pickita czy can i zobaczyc ze cos dobregfo na ziemi lezy.

dobrym sposobem jesli nie masz znajomych jest zalozenie gry na normie i odczekanie 5 min --> wychodzisz a gra istnieje jesczze przez 1 min. musisz worcic w tym czasie i tyle

Robsonf
Wiadomość [#9]: 26.02.2006 o 15:44

Konto skasowane

No a co jak będzie miał pecha i DC ;]? Ale fakt, lepszy sposób peace-a niż szukanie ludzi do tego na kanale.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
ziomalek16
Wiadomość [#10]: 26.02.2006 o 18:56

Konto skasowane

bo kumpli to sie nie szuka na kanale smiley.gif no chyba ze ma sie takiego farta jak ja. szukalem frajera do kuzni, no i znalazlem, i jakos tak potem wyszlo ze do dzis kumple jestesmy smiley.gif

Smoczydło
Wiadomość [#11]: 26.02.2006 o 19:56

Konto skasowane

Robsonf napisał:
No a co jak będzie miał pecha i DC ;]? Ale fakt, lepszy sposób peace-a niż szukanie ludzi do tego na kanale.
jak będzie miał pecha, to mu wywali gre także przy zaufanym kumplu, nawet jak poda itemka w oknie handlu (a nie puści na ziemię). A wtedy d*.* zimna, bo żadnemu tego itemka nie zapisze, chyba większość z nas straciła coś wartościowego w ten sposób diablotin.gif

rudolf4
Wiadomość [#12]: 27.02.2006 o 01:04

Konto skasowane

Smoczydło napisał:
Robsonf napisał:
jak będzie miał pecha, to mu wywali gre także przy zaufanym kumplu, nawet jak poda itemka w oknie handlu (a nie puści na ziemię). A wtedy d*.* zimna, bo żadnemu tego itemka nie zapisze, chyba większość z nas straciła coś wartościowego w ten sposób diablotin.gif

Ke? Poprawcie mnie jesli sie myle, ale IMO albo zapisze obu gre jesli trafi sie akurat autosave i przedmioty zostana jak po tradzie, albo nie zapisze nikomu i przedmioty zostana jak przed tradem. A jesli dodatkowo jeden zdazy wyjsc wczesniej z gry, to tez gra sie zapisze i zostanie jak po tradzie...

Kamallo
Wiadomość [#13]: 27.02.2006 o 06:23

Konto skasowane

przy przekazywaniu itemkow przez okno trade'u nie znikna na 100%
Jesli nie masz zaufanej osoby, to radze posluchac rady peace'a - czekasz 5 min (z drobnym hakiem dla pewnosci) w grze (na normie najlepiej smiley.gif) no i wywalasz sprzet i szybko zmieniasz postac zaciskajac kciuki zeby BN Ci psikusa nie zrobile z c/i smiley.gif odnosnie przewalania z kumplem - dobrze jest na poczatku wywalac itemki tam, gdzie go nie ma, dopiero przy pewnosci, ze nie zarabie tego, co wywalisz na ziemie, mozesz spokojnie przy nim przewalac. Istnieje jednak 3-cia i najlepsza metoda - posiadasz 2 komplety kluczy do D2, odpalasz 2 gry i sam sobie przewalasz miedzy swoimi postaciami smiley.gif

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
KotD
Wiadomość [#14]: 27.02.2006 o 11:35

Konto skasowane

Tak, tylko trzeba miec te dwa klucze no i dwa kompy, bo na jednym to raczej dwóch gier nie otworzę. Pozdr

Uwaga! D2 uzależnia!
ziomalek16
Wiadomość [#15]: 27.02.2006 o 12:38

Konto skasowane

a jak sobie wyobrazasz sytuacje gdy dajesz kolesiowi przedmioty do potrzymania, wychodzisz i w tym momencie crash gry? ty juz nie masz i zapisales a kolesiowi tez nie zapisze? hmm?

rudolf4
Wiadomość [#16]: 27.02.2006 o 17:04

Konto skasowane

KotD napisał:
Tak, tylko trzeba miec te dwa klucze no i dwa kompy, bo na jednym to raczej dwóch gier nie otworzę. Pozdr

Otworzysz, od tego jest loader.
ziomalek16 napisał:
a jak sobie wyobrazasz sytuacje gdy dajesz kolesiowi przedmioty do potrzymania, wychodzisz i w tym momencie crash gry? ty juz nie masz i zapisales a kolesiowi tez nie zapisze? hmm?

Wlasnie wydaje mi sie, ze gra robi save WSZYSTKIM przy kazdym dolaczeniu/odlaczeniu kogos do/z danej gry. Ale pewnosci nie mam...

[Edycja - rudolf4 w 27-02-2006 o 17:05]

Kamallo
Wiadomość [#17]: 27.02.2006 o 23:34

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:

Zapisuje wszystkie postacie w momencie gdy jakas postac dolacza do/wychodzi z gry.

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Joshi
Wiadomość [#18]: 22.03.2006 o 19:12

Konto skasowane

Moze troche glupie pytanie :P
Ale czy uruchomienie dwoch gier jest legalne?

Zeby uruchomic dwa razy diablo trzeba miec je rowniez dwa razy zainstalowane tak?

ziomalek16
Wiadomość [#19]: 22.03.2006 o 19:14

Konto skasowane

dlaczego mialo by byc nielegalne? jesli masz odpowiednia ilosc kluczy to sobie mozesz odpalic nawet 100 razy. nie trzeba miec zainstalowanego 2 razy. cos tam sie kombinowalo z jakims plikiem mpq ale juz nie pamietam jak. ale faktycznie, mozna 2 razy zainstalowac d2 i bedzie wtedy dzialalo bez problemu.

Scarabeush
Wiadomość [#20]: 22.03.2006 o 21:05

Konto skasowane

Dobry sposób to taki by wyłożyć itemy nie poruszając się postacią, i potem wskoczyć drugą postacią. Próbowałem tak na wcześniejszych wersjach patcha i jakoś działało.. Nie wiem czy na tym to działa..

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :