Dziś jest: Czwartek, 15 listopada 2018, godzina 15:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jak powstawała kerrigan?

ShadowDancer
Wiadomość [#1]: 13.07.2009 o 16:08

Konto skasowane

Tutaj możecie obczaić, jak powstawała "rzeźba" królowej zergów :F link

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Maveric_D25
Wiadomość [#2]: 10.01.2010 o 15:25

Konto skasowane

Prawie jak żywa! Jestem ciekawy co by się stało jakby Zergowie zainfekowali Zeratula? W końcu kontrolę nad Zergami Kerri ma tylko dla tego, że jest ghost'em a co za tym idzie ma małe moce psisoniczne. A Zeratul ? Ogromne! Ciekawe, co by potrafił?

"Organs Rare, Humans Few."

"System Of A Down" Best Band "System Of A Down" Best Band
BlekDef
Wiadomość [#3]: 10.01.2010 o 17:12

Konto skasowane

Tylko na(wulg.) jej obcasy z kości Cylon_anim.gif

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Maveric_D25
Wiadomość [#4]: 10.01.2010 o 17:33

Konto skasowane

BlekDef napisał
Tylko na(wulg.) jej obcasy z kości Cylon_anim.gif

Kiedyś były modne Białe kozaczki. Dzisiaj Kośćiane kozaczki...

BlekDef
Wiadomość [#5]: 10.01.2010 o 18:58

Konto skasowane

Ale po kiego wała jej jakiekolwiek obcasy? Kogoś fantazja trochę poniosła, bo to ani nie wygląda u niej fajnie, ani nie jest praktyczne z punktu widzenia ewolucji. Chciałbym zobaczyć, jak ona w nich idzie po kratkowanej podłodze na korytarzu jakiegokolwiek statku terrańskiego przejętego przez zergów hahaha.gif

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#6]: 10.01.2010 o 20:06

Konto skasowane

Wtedy idzie na palcach. Po prostu rzeźbiarz miał taki fetysz smiley.gif
Oglądnąłem to jeszcze raz i zobaczyłem, że ona sutów nie ma - wtf? Cofnięcie evolucyjne? ;D

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
BlekDef
Wiadomość [#7]: 10.01.2010 o 20:42

Konto skasowane

Jakby miała sutki na wierzchu, to by musieli podnieść kategorię wiekową SC potluczony.gif
A obcasy nie są wymysłem rzeźbiarza tylko całego teamu pracującego nad SC2, bo to grafik zajmujący się wyglądem postaci nadał jej taki wygląd, który jakaś osoba decyzyjna w sprawie SC2 zaakceptowała. Ona te obcasy miała już w filmikach z gry, np. podczas walki z Zeratulem. I to mnie (wulg.)a, bo przez ten jeden drobny szczegół działa na mnie tak, że za każdym razem, jak zobaczę ją w grze, to będę miał ochotę wyłączyć SC2 Cylon_anim.gif

Last
ShadowDancer
Wiadomość [#8]: 10.01.2010 o 20:47

Konto skasowane

Hmm, pewnie swojej lasce to wszystkie szpilki spaliłeś :P

ONLY ROCK'N'ROLL

BlekDef
Wiadomość [#9]: 10.01.2010 o 21:54

Konto skasowane

Jak na prawdziwego no-life'a przystało, imiona 99% moich lasek kończą się na jpg, a ten 1% to Lewa i Prawa potluczony.gif
Nie chodzi o to, że nie lubię szpilek (chociaż wszystko sprowadza się do wielkości obcasa właśnie - zbyt duże fałszują wzrost dziewczyny, a ja wolę naturalnie wysokie), tylko o to, że Kerrigan jest przecież aktualnie w 100% żywym organizmem, nie posiada na sobie niczego co byłoby ubraniem i jedynym celem tych kościanych kolców miało być "wyglądać fajnie, by 15-latkowie mieli do czego fapować". A niestety młodsi będą prędzej fapować do protossów, a starsi zauważą, że istnienie tych "szpilek" jest zupełnie bez sensu i Kerrigan w nich wygląda po prostu idiotycznie.

[Edycja BlekDef - 10.01.2010 o 21:55]

Last
ShadowDancer
Wiadomość [#10]: 10.01.2010 o 21:55

Konto skasowane

To taki żart był :>

ONLY ROCK'N'ROLL

BlekDef
Wiadomość [#11]: 10.01.2010 o 21:56

Konto skasowane

Patrz pierwsza linijka mojego postu :P

Last
Adiasz
Wiadomość [#12]: 11.01.2010 o 13:20

Konto skasowane

Mi tez sie nie podobaja te obcasy bo sa conajmniej banalne... cos takiego utrudnia ruch w kazdym tenenie a skok i upadek sa bardzo utrudnione bo nie da sie ich zamortyzowac.
Te obcasy to okropny bubel-mam nadzieje, ze je sobie polamie i juz jej nie odrosna... potluczony.gif

Maveric_D25
Wiadomość [#13]: 11.01.2010 o 17:51

Konto skasowane

Obcasy dają jej +5 do ATK smiley.gif
Ciekawe gdzie chodzi na takie solarium...
Może do Evolution Chamber'a?
Nigdzie indziej nie opalisz twarzy na zielono biggrin.gif

[Edycja Maveric_D25 - 11.01.2010 o 18:04]

robalxp
Wiadomość [#14]: 14.01.2010 o 09:11

Konto skasowane

Zaebała wam kiedyś jakaś laska z obcasa? No, mi też nie, ale na pewno boli jak diabli. Kerii pewnie ma amortyzatory w tych obcasach dzięki czemu może dalej skakać i amortyzować lądowania, a jak wbije komuś takiego obcasa w oko ała! Jak na moje to ona używa tych obcasów do rozwalania tych osłon na bańki marines.

A tak na serio, strasznie wyglądają naturalnie wyrośnięte obcasy.

Lunatics Unite
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :