Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 00:21
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Ile healingu w jakich instach ?

Odpowiedź

Temat: Ile healingu w jakich instach ?

siebiat
Wiadomość [#1]: 25.09.2008 o 15:18

Konto skasowane

Mam prosbę moze któryś z doswiadczonych kolegów priestów podpowiedzialby mi ile trzeba miec +healing, mana regen na poszczególne insty .
Spotkałem sie z opinia , że np na kara nie ma co sie wybierac jesli nie ma + 1000 healingu inni mówią na kara jak nie masz + 1300 to się nie wybieraj, jak jest z innymi instami ? Teraz sobie spokojnie healuje Botanikę i Arcatraz w normalu, jak by to było na heroicu czy wymagania bardzo wzrastają na wszystkich instach, tzn na normal powiedzmy starcza + 700 heal a na tą samą inste w heroic ile potrzeba? Jeszcze jedno czy to jest dobre podejscie i kolejnosc wyfarmić S2 potem sprzet za arenki i dopiero na insty (tylko ze ja nie bardzo lubie PVP i idzie mi to strasznie pod górke) ?

Jass
Malgoska - moje nowe hobby
Kr4tos
Wiadomość [#2]: 25.09.2008 o 16:10

Konto skasowane

z pvp na poczatek wez jedynie macke reszte lepiej sobie podarowac lepiej sciagnij sobie atlasloot i poogladaj gdzie co dropi
priesci maja wiecej bonusow ze spirita niz z czytej mana regen wiec leppiej szukaj itemow z + healing i spirit
pvp gear nie ma ani spirita ani mana reg

na HC musisz miec przynajmniej 1,2/1,3 k healing tak samo na kara z tym ze na kara potrzebujesz mane/mana regen bo niektore walki sa dlugie
na trudniejsze HC: shattered halls, arca ok 1,6/1,7k

[Edycja Kr4tos - 25.09.2008 o 16:30]

siebiat
Wiadomość [#3]: 26.09.2008 o 13:53

Konto skasowane

dzieki bardzo

pzdr siebiat

Jass
Malgoska - moje nowe hobby
evilkitty
Wiadomość [#4]: 27.10.2008 o 23:09

Konto skasowane

w 3.0.2 nie istnieje cos takiego jak 'dluga walka'. W PvP gearze mozna spokojnie do T6 dojsc.

Usefirstaid - <Bloodpact> Burning Blade EU - 80 Troll Priest - Retired
Angrykitty (aka Evilkitty) - Chromaggus/Burning Legion/Bronzebeard/Doomhammer EU - 80 Night Elf Druid - Retired
Icecolddude - Vek'nilash EU - 70 Blood Elf Hunter - Retired

Total time /wasted: 180+ days.
Kr4tos
Wiadomość [#5]: 27.10.2008 o 23:36

Konto skasowane

patch wyszedl 15 pazdziernika czyli 12 dni temu pytanie zadane 25 wrzesnia czyli ponad 20 dni roznicy przez te 20 dni JESZCZE nie bylo krotkich walk po echoes sporo sie zmienilo prawda ale to nie powod zeby odgrzewac stare kotlety po ponad miesiacu

rownie dobrze mozesz sie dopisac do setek innych topicow ktore sa po echoes nieaktualne
nie ma licznika postow wiec nie ma po co ich nabijac

coz za skromnosc w podpisie : ] dasz autograf ?

[Edycja Kr4tos - 27.10.2008 o 23:38]

evilkitty
Wiadomość [#6]: 29.10.2008 o 00:48

Konto skasowane

Kr4tos napisał
patch wyszedl 15 pazdziernika czyli 12 dni temu pytanie zadane 25 wrzesnia czyli ponad 20 dni roznicy przez te 20 dni JESZCZE nie bylo krotkich walk po echoes sporo sie zmienilo prawda ale to nie powod zeby odgrzewac stare kotlety po ponad miesiacu

rownie dobrze mozesz sie dopisac do setek innych topicow ktore sa po echoes nieaktualne
nie ma licznika postow wiec nie ma po co ich nabijac

coz za skromnosc w podpisie : ] dasz autograf ?

[Edycja Kr4tos - 27.10.2008 o 23:38]

Och..bardzo przepraszam Mr. Wise Guy...skoro tak to...muszę sprawdzać datę na każdym poście i jeżeli był napisany przed EoD to odpowiadać jak w 2.4.3? L2 fuckin P. Z reszta awatar mówi sam za siebie, dziwne, ze nie grasz na Burning Legionie /sigh .

Angrykitty (aka Evilkitty) - Chromaggus/Burning Legion/Bronzebeard/Doomhammer EU - 80 Night Elf Druid - Retired

raziel666
Wiadomość [#7]: 29.10.2008 o 01:09

Konto skasowane

Z reszta awatar mówi sam za siebie

a ty uganiasz sie za malymi dziewczynkami?
wyluzujcie moze co? ;p

Madness is the gift, that has been given to me!
evilkitty
Wiadomość [#8]: 29.10.2008 o 01:21

Konto skasowane

raziel666 napisał
a ty uganiasz sie za malymi dziewczynkami?

http://img204.imagesha(...)3ea3.jpg
:3

Kr4tos
Wiadomość [#9]: 29.10.2008 o 07:47

Konto skasowane

evilkitty napisał
skoro tak to...muszę sprawdzać datę na każdym poście i jeżeli był napisany przed EoD to odpowiadać jak w 2.4.3? .

idz poodpowiadaj w topicach sprzed roku

evilkitty napisał
L2 fuckin P

L2 use brain

evilkitty napisał
Z reszta awatar mówi sam za siebie,

ya rly? jesli oceniasz ludzi na podstawie avatarow to po twoim az sie boje pomyslec jakie masz mniemanie o sobie...

evilkitty napisał
dziwne, ze nie grasz na Burning Legionie /sigh .

a co nie znalazles tam przyjaciol ?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :