Dziś jest: Czwartek, 19 lipca 2018, godzina 04:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ile APM ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
gts_pl
Wiadomość [#1]: 23.07.2003 o 16:16

Konto skasowane

Cze !!

Widzialem w jakims topicu jak o tym pisaliscie. Nie zakladam ankiety, gdyz nie chce narzucac przedzialow. Podajcie 2 wartosci: ile macie APM rekord z jakiegos Waszego repka i srednia wartosc z kilku (tylko tego nie liczcie dokladnie, tak na oko wink.gif )
Mile widziany _krotki_ komentarz do repka gdzie mieliscie rekord.

Moj rekord to 96 vs T ja zergiem
Srednio mam okolo 80

Wogole to malo gralem w necie, teraz dopiero od czasu gdy mam stalke to zdobywam SKILL coolgleamA.gif

no to juz wszystko. czekam na odp.

pozdrawiam

nara smiley.gif

Plechuxxx
Wiadomość [#2]: 23.07.2003 o 16:50

Konto skasowane

przed chwila skonczylem gre ja zerg vs terek, ktorego pojechalem lurkami i mialem 58 apm, a srednia ostatnio to bedzie gdzies miedzy 50-55-60 smiley.gif dopiero siem szkole
eee rekord to chyba bedzie wlasnie 58, troche malo ale coz... bedzie lepiej smiley.gif

scGhost
Wiadomość [#3]: 23.07.2003 o 17:25

Konto skasowane

Moja srednia ~130, rekord okolo 170 (me T)

Kanghoy
Wiadomość [#4]: 23.07.2003 o 22:37

Konto skasowane

rekord... hmmm 160... tzn tyle osiagam przy szybkich akcjach ... jak potrzebuje biggrin.gif... srednio 95...chyba ze jestem zmeczony to tak ok 85 w tedy ;)... [np nie sprawdzam w tedy wszystkiego po 10 razy ;)....czyli ogolem gorzej gram ;)] ale ogolnie to spox biggrin.gif[gram PROTEM ;)]

[Edycja - Kanghoy w 23-07-2003 o 22:38]

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
scGhost
Wiadomość [#5]: 24.07.2003 o 00:19

Konto skasowane

hm chyba zaczynaja wynikac nieporozumienia..

Ustalmy wiec o czym mowimy:

Srednie APM z kilku gier - liczone ze srednich apm tych gier
Najwyzsze srednie APM - to co jest przy nickach w bwcharcie wyswietlane i w tabelce
Najwyzsze APM w grze - osiagane w jakiejs konkretnej grze, przy jakiejs konkretnej akcji, do odczytana z wykresu (gdzie wykres osiagnal najwyzsza wartosc, i popatrzec na skale)

Teraz juz powinno byc jasne, wiec prosze o uscislanie

tak wiec ( sprawdzalem teraz bwchartem archiwom swoje ;P)
Moja srednia ~130,
Rekord sredniej w grze - 178
Rekord apm w grze - 260 =]
all clear...

freaxx
Wiadomość [#6]: 24.07.2003 o 01:36

Konto skasowane

lol
Powiedzcie mi - jak wy nabijacie tyle APM? 150...
:skull:
Ja tu ledwo co do 50 dochodze.
Gdzie tam można tyle klikać?
Mój max to było 48
średnio 42
a max w grze to nawet nie wiem gdzie można odczytać biggrin.gif

gts_pl
Wiadomość [#7]: 24.07.2003 o 11:45

Konto skasowane

dzieki ghost za sprecyzowanie. o to mi chodzilo :P

dobra to podajem od teraz 3 wartosci

2 rekordy:
srednie APM z calej jednej gry !!! - moje 105 - znalazlem repka !!! - ZvZ chyba prez to ze micruje
najwyzsze APM z jakiejs akcji - moja akcja to oczywiscie wykonczenie przeciwnika ZvZ muty+lingi ok.190

i

srednia ile macie APM ze wszystkich gier - moja okolo 85 - nie wiedzialem ze mam tyle repow co APM mam kolo 100 wiec sobie podnosze srednia.

p.s. za 2 miechy zaloze topic ponownie i zobaczymy o ile bedziemy lepsi smiley.gif
p.s.2 pytanie do scGhosta (lub innych co maja ok.130 rekord) gdzie ty do cholery tyle klikasdz na poczatku ?? gralem z terkiem co w pierwszej minucie
mial ok. 240 APM . o co tu chodzi ?

freaxx zauwzylem u mnie w repach, ze im moj przeciwnik ma wyzsze APM tym ja mam wyzsze. Mam repa co koles ma 38 , ja mam wtedy 56. mam repa co koles ma 143, ja mam 96. Moral jest taki, ze graj z lepszymi smiley.gif))

p.s.3 chociaz wlasciwie, moj rekord 105 mam z gosciem co ma 46 :P chyba wtedy bylem BARDZO zly

pozdro all beerchug.gif

[Edycja - gts_pl w 24-07-2003 o 11:51]

nuker
Wiadomość [#8]: 24.07.2003 o 13:26

Konto skasowane

Srednie APM z kilku gier - ok. 130
Najwyzsze srednie APM - 170
Najwyzsze APM w grze - 440 <---jak to zrobilem?? nie wiem ;)

Kanghoy
Wiadomość [#9]: 24.07.2003 o 18:20

Konto skasowane

gts_pl napisał:
p.s.2 pytanie do scGhosta (lub innych co maja ok.130 rekord) gdzie ty do cholery tyle klikasdz na poczatku ?? gralem z terkiem co w pierwszej minucie
mial ok. 240 APM . o co tu chodzi ?

gosc klika na zmiane R i klika na teren! Standardowe nabija nie na poczatku...wiekszosc ludzi tak robi ;).... poprostu r,lpm w jedno miejsce, ajk widzi ze ma kaske na budowniczego to wali budowniczego i dalej klepie rally ;) az nie zacznie czegos budowac , w tedy rozkazuje co ma budowac i dalej klepie rally/idze na zwiad i ilepie w jedno miejsce tam gdzie ma pojsc zwiad ;)...szczerze mowiac to ja tym sposobem i tak nie nabijam wiele apm ;P tak z 150max ;)..tzn nigdy specjalnie do tego wagi nie przywiazdywalem zeby walic na hama apm ;)..jak gram to sie samo robi ;D.

A wiec sprecyzujmy:
Srednie APM z kilku gier - 95
Najwyzsze srednie APM-105
Najwyzsze APM w grze-ok 160-170 nie chce mi sie sprawdzac po repach bo w wiekszosci osiagam gdzies tyle przy szybkich akcjach ;)...

Oczywiscie mowimy o nie nabijanych specjalnie APM...bo teeraz sobie zrobilem ta wyzje opisana przeze mnie sztuczke i po minucie mialem średnie apm 207,a najwyzsze 230[ofc moglem miec duzo wiecej ale to byyla pierwsza proba nabijania biggrin.gif... ale tego nie biore pod uwage,bo moim zdaniem to idiotyzm... chodzi o to jak szybko jstemsmy w stanie kontrolowac jednostki,skakac po budynkach/ustalac produkcje jednostek/budynkow/posylac robotnikow do zlorz itp... najwiecej klikamy jak mamy dobry multitasking[czy jak sie to pisze] tzn jednoczesnie walvczymy, widzimy ze przez chwile nic tam nie bedzie do roboty to wskakujemy do bazy sprawdzamy co sie dzieje;)... poogladajcie troche POV-ow/VOD-ow IntoTheRaina np ;) ja mam tylko jednego ale idealnie to widac, co prawda nie klika jakos chole.... szybko,ale jest wszedzie biggrin.gif i wszystko robi poprostu wow ;)... w zasadzie dopiero po tym VODzie zaczalem klikac tam gdzie trzeba ... tzn wszedzie biggrin.gif. Wszystko sprawdzam po 10 razy... niestety denerwuje menie to ze wciaz nie potrafie zapanowac nad wieksza iloscia GateWay-ow ;/ no i expow... Nie ma to jak Zerg... on przynajmniej nie musi miec 16 hathery ;).

[Edycja - Kanghoy w 24-07-2003 o 18:43]

freaxx
Wiadomość [#10]: 24.07.2003 o 20:30

Konto skasowane

Rozumiem że dane odczytujecie z bwchart. gdzie do wafla jest tam momentalne APM?! ja mam tylko napisane ogolnie... >:-(

Kanghoy
Wiadomość [#11]: 24.07.2003 o 21:46

Konto skasowane

Z wykresu bierzemy :P

freaxx
Wiadomość [#12]: 25.07.2003 o 11:52

Konto skasowane

grając tak żeby miec jaknajwięcej APM, co wg. mnie wogóle nie robi przyjemności wyciągnąłem 86, klikając wszędzie hurtowo... bezsensu się tak gra - jakos sztucznie bo myslisz tylko o APM...

Qwa, albo mam jakis stary bwchart albo nie wiem o co chodzi - u mnie żadnego wykresu nie ma co by było apm pokazane sad.gif

DarkStar
Wiadomość [#13]: 25.07.2003 o 12:40

Konto skasowane

Hmmm ciekawy topic...

2 miesiące temu: średnio: 80, najlepsza zwykła gra: 121
1 miesiąc temu: średnio: 90, najlepsza zwykła gra: 138
teraz: średnio: 130-140, najlepsza zwykła gra: 244

Dodam tylko, ze niczego nie nabijam. Na samym początku mam 30-40 akcji na minutę i dopiero później dochodzę do 140-200 jak przychodzi walka i control.

Najciekawsze jest to, że mimo iż moja szybkość wzrosła o około 60% to wcale różnicy nie zauważyłem, ba nawet wydaje mi sie, że jestem wolniejszy... ^_^

Jak ktoś chce mam repki i mogę podać linki do ściągnięcia.

freaxx
Wiadomość [#14]: 25.07.2003 o 15:17

Konto skasowane

a grasz toss?
To dawaj repy! biggthumpup.gif

freaxx
Wiadomość [#15]: 25.07.2003 o 15:23

Konto skasowane

(wulg.) właśnie widze że ten BWCHART coś buja... Przykład
ja Actions - 1530 APM - 46 Null - 3
mój przeciwnik 1501 54 4
Obaj zakończyliśmy w tym samym czasie - był to 1 vs 1...
Jaki z tego morał - wywalam ten progs do kosza bo nie dość że ściemnia to jeszcze stresuje wink.gif biggrin.gif

Kanghoy
Wiadomość [#16]: 25.07.2003 o 18:53

Konto skasowane

freaxx napisał:
grając tak żeby miec jaknajwięcej APM, co wg. mnie wogóle nie robi przyjemności wyciągnąłem 86, klikając wszędzie hurtowo... bezsensu się tak gra - jakos sztucznie bo myslisz tylko o APM...

Stary tu sie nie mysli o APM,ale sprawdza ciagle wszystko...;przez to lepiej grasz,latasz po Gate,srapwdzasz produkcje.. wiesz gdzie sie najpredzej skonczy jednostka i w tedy tam w pierwszej kolejnosci walisz produkcje jak masz kase... wogole ;)!! A jak nie masz to sciagnij nowego charta :P,chociaz watpie...moze poprostu nie wiesz co kliknac zeby byl tego wykres :P.

freaxx
Wiadomość [#17]: 25.07.2003 o 20:07

Konto skasowane

Qva... daj maila to Ci go przeslę . . . a wtedy sobie możesz cały dzień w nim klikac żeby znaleźć taki wykres... Nie ma po prostu takiej opcji w tym progsie co ja mam jest to wersja chyba 1.01...

Kanghoy
Wiadomość [#18]: 25.07.2003 o 21:25

Konto skasowane

Mam wersje 1.01R.Kliknij sobe na menu rozwijalne obok "CHART:" i wybierz resources o ile masz u gory zaznaczone ptaszkiem[bez skojarzec :P] "Act/Min" to powinienes na pomarańczowo widziec wykres APM :P

freaxx
Wiadomość [#19]: 26.07.2003 o 02:18

Konto skasowane

sciągłem sobie 1.01R i jest :P

Kanghoy
Wiadomość [#20]: 26.07.2003 o 11:01

Konto skasowane

gratulacje :P

REKLAMA
Strona 1 z 7.