Dziś jest: Poniedziałek, 21 września 2020, godzina 17:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: I need your help

nightwish19
Wiadomość [#1]: 25.07.2005 o 21:35

Konto skasowane

Nie wiem co sie stalo, ale gra nie chce mi sie uruchomic! Sa wakacje mam kupe wolnego czasu i naszla mnie ochota podrasowania mojej sorki... a tu lipa. Po zainstalowaniu gry i dodatku uruchamiam i wyskakuje blad ze gra nie moze znalezc pliku Game.exe a w dodatku z wiadomosci wynika ze plyty nie ma w CD-Romie(!). Mam XP i widzialem poprzedni post, wiec podejrzewam jaki problem wystepuje u mnie ale... nie krzyczcie na mnie ... nie da sie tego jakos obejsc? Nie ma jakiegos patcha czy moda zeby gra chodzila mi pod XP?

Elv_Ne
Wiadomość [#2]: 25.07.2005 o 22:17

Konto skasowane

byc moze jakis wirus (.exe atakowaly wirusy cih jak sie nie myle ;f)

nightwish19
Wiadomość [#3]: 26.07.2005 o 11:07

Konto skasowane

Sprobuje... ale sa jeszcze jakies pomysly?

Destination
Wiadomość [#4]: 26.07.2005 o 15:53

Konto skasowane

Masz pirata game.exe to crak~~
Ale jesli poprawnie zainstalwoales sciagnij loadera i wgraj pliki mpq ktore sa napisane w rademe a nastepnie uruchom gre przez loadera.
Gdy wyskoczy okienko o braku plyty w napedzie (plyty nietrzeba wkladac jak zrobiles powyzsza czynnosc) nacisnij szybko pare razy ponow probe...

ziomalek16
Wiadomość [#5]: 26.07.2005 o 19:07

Konto skasowane

w glowe sie mocno uderzyles. game.exe jest wymagane do prawidlowego dizalania gry. wlasnie w nim jest zawarte zabezpieczenie gry przed piractwem (a dokladnie securom) i dlatego crack ma wlasnie taka sama nazwe (tylko ze usuniete jest zabezpieczenie). radze przeskanowac dysk w poszukiwaniu wirusow, jak to nie pomoze przeinstalowac gre, jak i to nie pomoze to format jest dobry na wszystkie problemy z kompem smiley.gif

nightwish19
Wiadomość [#6]: 26.07.2005 o 19:44

Konto skasowane

Skana puscilem, gre przeinstalowalem dwa razy, a co do formatu to pewnie by i pomogl ale jakos mi do niego nie spieszno smiley.gif Tak ze jednym slowem wakacje zmarnowane... sad.gif

Elv_Ne
Wiadomość [#7]: 30.07.2005 o 20:46

Konto skasowane

format - 2h wraz z zainstalowaniem sterownikow, total cmd , office`a ,kodekow , nero itp itd
znowu nie tak dlugo..
no ale jak masz w d2 nie grac to lepiej tego nie robic smiley.gif - przynajmniej skonczysz grac w ta 5 letnia gre ;d

ziomalek16
Wiadomość [#8]: 31.07.2005 o 04:31

Konto skasowane

jak ktos jest cwany, to tylko pierwszy format trwa tyle. nastepne to juz kolo 15 minut (obraz partycji i np: norton ghost rules)

JACK
Wiadomość [#9]: 01.08.2005 o 15:07

Konto skasowane

nightwish19 napisał:
Tak ze jednym slowem wakacje zmarnowane... sad.gif

Albo raczej zyskane

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :