Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 00:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hybryda

Christensen
Wiadomość [#1]: 18.01.2011 o 09:31

Konto skasowane

Witam, jakis tydzien temu zaczalem grac w WoW'a i do teraz gram hunterem, wybralem to na "chybil trafil" chcialem zobaczyc gameplay no i spodobalo sie ;P wiec tak, Hunter = DPS, ja nie do konca chce grac DPS'em (nie moj charakter). Dlatego szukam dobrej hybrydy, myslalem nad shamanem/druidem (dla osob ktore graly w L2 podpowiem ,ze overlord byl dla mnie idealna klasa -to moze pomoc przy dopasowaniu klasy dla mnie) , czy moze mi ktos przedstawic jak wyglada balance tych postaci? Moimi zalozeniami w grze jest:

- dosyc dlugo ustac
- byc postacia pomocna w PT
- dac rade 1v1 (w WoW'ie zauwazylem ,ze balans klas jest bardzo dobrze rozlozony wiec to zalozenie sadze ,ze jest spelnione juz na wstepie)

i jesli juz ktos bedzie w stanie w obiektywny sposob przedstawic te zaleznosci moze tez napisac ew. o tym jakie profesje dla danej klasy sa odpowienie. Reszte postaram sie ogarnac na wlasna reke przeszukujac forum (btw. bardzo dobre forum stworzyliscie :P )

Z moich wlasnych obserwacji wnioskuje ,ze shaman bedzie lepsza postacia ze wzgledu na wyzszy armor (mail od 40). Nie biorac pod uwage przemiany w niedzwiadka u driuida bo wtedy nie moze castowac.

Z gory thx za pomoc.

PS. Jesli topic jest w nie odpowiednim dziale, przepraszam
PS2. Dodam tylko ,ze gram na TBC

[Edycja Christensen - 18.01.2011 o 09:32]

[Edycja Christensen - 18.01.2011 o 10:56]

Prawdziwa pasja dlaczego taka ? "Feel the difference"
Aardvark
Wiadomość [#2]: 18.01.2011 o 11:05

Konto skasowane

Główne hybrydy to paladyn i druid (obie tank, heal, dps). Shamman nie jest do konća taki bo może leczyć bądź też dpsować. Każdy jest przydatny w PT to nie ma różnicy. Balans 1vs1 hmmm niby tak niby nie. Są klasy z którymi idzie łatwo i są tak zwane antyklasy z którymi idzie ch...wo. Shammy jest ciekawa postacią ( w sumie jak każda). Szybko sie go lvluje z racji tego że na dungi może zapisywać się jako healer. Na max poziomie trochę zabawy z totemami jest w pvp trzeba potrafić szybko i w sumie intuicyjnie rotować wszystkimi. Nie gram shammym tylko magiem (shamana właśnie lvluje) ale z tego co widzę to ogarnięty i ubrany shammy jest bardzo cięzki do ubicia;D

Jeśli głoszę jakieś herezje to sorrybiggrin.gif

Oj teraz dopiero zauważyłem że to tbc a tam nie wiem jak się sytuacja ma;/

[Edycja Aardvark - 18.01.2011 o 11:07]

Armory << Aastaroth << Lisowczycy
watman
Wiadomość [#3]: 18.01.2011 o 11:29

Konto skasowane

Christensen napisał
PS2. Dodam tylko ,ze gram na TBC

dodam tylko, ze mozesz wydupiac na forum swojego pirata, po uprzednim przeczytaniu regulaminu tego forum, ze szczegolnym uwzglednieniem punktu 7...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Christensen
Wiadomość [#4]: 18.01.2011 o 11:35

Konto skasowane

Zanim kupie gre chce zobaczyc co to jest, tak? jest to raczej naturalne. Wiec chill i naucz sie kultury.

watman
Wiadomość [#5]: 18.01.2011 o 11:40

Konto skasowane

Christensen napisał
Zanim kupie gre chce zobaczyc co to jest, tak? jest to raczej naturalne. Wiec chill i naucz sie kultury.

https://eu.battle.net/a(...)ndex.xml
masz triala i przestan pociskac glupoty

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Christensen
Wiadomość [#6]: 18.01.2011 o 11:42

Konto skasowane

no i ok, teraz akurat jestem w pracy wiec nie bede mogl pograc. Jednakze chcialbym uzyskac odp. na post, jesli juz testowac to lepiej to co sie lubi.

Aardvark
Wiadomość [#7]: 18.01.2011 o 11:49

Konto skasowane

Ja tu się produkuję a tu Pan z priva nosz kur.... mać.

Zdanie "że gram na TBC" zrozumiałem że nie kupił jeszcze Wotlk'asmiley.gif a nie że przypałętał się z jakiegoś gownianego serwera;/ ohh ja taki głupiutki jeszcze jestembiggrin.gif

Christensen napisał

A Ty naucz się czytać regulamin

Armory << Aastaroth << Lisowczycy
pussymonsta
Wiadomość [#8]: 18.01.2011 o 11:54

Konto skasowane

shaman imo najciekawszy z klas leczących/dpsujących, ale nigdy nie potankujesz, a może kiedyś zechcesz;d (druidem, paladynem możez)

Christensen
Wiadomość [#9]: 18.01.2011 o 11:54

Konto skasowane

no tak, grzech, zaloze sie ,ze praktycznie nikt z was nie czyta regulaminow, znacie wyrwane z kontekstu punkty. Czytasz np. regulamin przy rejestracji e-maila ? (nie odpowiadaj bo kazdy zna odp.)

Wiec jesli nie potraficie spojrzec obiektywnie ,a z gory to dzieki za pomoc.

@Pussymonsta: hm.. zapomnialem uwzglednic faktu ,ze dobrze by bylo gdyby to byla tez postac supportujaca. Takze te totemy robia u shamana duzy + , nie wiem narazie jakimi buffami shaman dysponuje wiec musze jeszcze dobrze poszukac/poczytac [; ale thx za zwrocenie uwagi na palka ;)

[Edycja Christensen - 18.01.2011 o 12:00]

Xongus
Wiadomość [#10]: 18.01.2011 o 12:27

Konto skasowane

Balans w wowie? Wolne żarty. A jeżeli ktoś jest za dobry i dostaje nerfa to automatycznie reszta boosta bo blizz nie umie zrobić normalnych nerfow. Bierz pala.

Balans w wowie? Wolne żarty. A jeżeli ktoś jest za dobry i dostaje nerfa to automatycznie reszta boosta bo blizz nie umie zrobić normalnych nerfow. Bierz pala.

I'm not gay, but my boyfriend is.
[img]http://img515.imageshack.us/img515/8352/asam.jpg[/img]
Baltazar
Wiadomość [#11]: 18.01.2011 o 12:27

Konto skasowane

graj druidem , mail shamana i jego tarcza ssie pałę , misiek jest lepszy , profesje weź sobie na początek takie na których będziesz mógł robić największy hajs np zielarstwo i inskrypcję , druidem szybko wyexpisz postać a jak będziesz miał lvl cap to wybierzesz sobie czy chcesz hilować tankować czy dpsować

The Cesspit
You Tube Profil
Christensen
Wiadomość [#12]: 18.01.2011 o 12:35

Konto skasowane

hm.. to widze ,ze wszystkie 3 postaci bede musial sprawdzic biggrin.gif a mam tylko 10 dni triala ;P ale sadze ,ze i tak wykupie abonament.. jednakze wole sie upewnic ,ze bede w to gral ;)

na pierwszy ogien sprawdze tego druida. w cata widzialem ,ze wiecej ras moze wybierac ta klase, jest to jakas ogromna roznica? czy te bonusy z ras sa tylko odczuwalne na poczatku gry?

Lilly
Wiadomość [#13]: 19.01.2011 o 18:04

Konto skasowane

Na wstępie, w WoWie jest 6 klas hybrydowych, chociaż ich hybrydowość nie przekłada się aż tak bardzo na gameplay. To znaczy im dalej tym mniej hybrydowości. Hybrydowość w WoWie generalnie oznacza, że dana klasa w zależności od speca talentów może pełnić różne role, ale będą już w danym specu pełni tą jedną i jedyną rolę. Obecnie drzewka talentów w WoWie są bardzo wyspecjalizowane.

W PvP balansu klas nie było, nie ma i raczej nadziei na to, że będzie nie widać.

A co do porównania do wspomnianego przez ciebie Overlorda z L2, to w prawdzie nie grałam, ale tak z opisu umiejek najbardziej mi warlocka przypomina ... tyle, że warlock to nie jest klasa hybrydowa - ma 3 drzewka talentów do tej samej roli - DPS.

Co do wspomagania grupy, to teraz każda klasa ma jakieś umiejętności wspomagające grupę.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Flava
Wiadomość [#14]: 19.01.2011 o 20:50

Konto skasowane

ja dodam tyle ze skoro grasz na jakis syfiastym privie tbc to masz stary system talentow gdzie np mozna sobie wydac 15pt w czyms potem 15 w czyms innnym i 10 w czym innym. W cata jest tak ze po wbiciu 10 lv wybierasz specjalizacje klasy i zeby wybrac talenty z innego drzewa musisz wbic 31ptk w drzewku ktore wybrałeś na 10lv, wiec jesli chcesz cokolwiek tesotwac to tylko na offie i tylko konto trial gdzie wbiejsz max 20lv, Ewentualnie mozesz kupic podstawkę wowa gdzie możesz pograc 30 dni za free i wbic 60lv co da ci juz chyba wieksze rozeznanie co, kogo z czym sie je a 30 zl za klucz to chyba nie jest duży wydatek dla człowieka pracującego smiley.gif Dodam jeszcze ze piraty jak dobre by nie bylo to zawsze cos jest tam zjebane i nie dziala jak nalezy.

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
Lilly
Wiadomość [#15]: 20.01.2011 o 12:15

Konto skasowane

Mnie się zdawało, że on pisał coś o trialu w późniejszych postach ^^

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :