Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 10:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter pvp

Saito37
Wiadomość [#1]: 06.02.2011 o 11:20

Konto skasowane

Witam.
Mam parę pytań dotyczących huntera smiley.gif
1. - Do PvP najlepiej BM / Surv / Mark ? - odpowiedz proszę uzasadnić , jeśli się da smiley.gif
2. - Dobrze się huntem expi ?
No i jak ktoś umie to poproszę o mały opis huntera smiley.gif

Z góry dziękuje i pozdrawiam. biggthumpup.gif

no_face
Wiadomość [#2]: 06.02.2011 o 12:26

Konto skasowane

Odpowiem niestety tylko na pytanie nr 2.

Hunterem sie dobrze expi. Majac peta, ktory pelni dla Ciebie role tanka, prawde mowiac zapominasz co to wlasne hp, kiedy to orientujesz sie, ze wbiles 60 lvl i ani razu nie otrzymales obrazenia od moba. DPS huntera tez nie jest jakis slaby, wiec szybkosc grindowania jest dobra. Pozatym questy grupowe w sumie solujesz (nie mowimy o tych mocniejszych do 5 osob). Elitki nie stanowia problemu. Podsumowujac hunter sprawuje sie w lvl'ingu dobrze/b. dobrze.

Zycie byloby o wiele latwiejsze do zrozumienia gdyby Matka Natura udostepnila nam kod zrodlowy.
Erhaard
Wiadomość [#3]: 07.02.2011 o 11:37

Konto skasowane

PVP build uzalezniac od tego jakim specem ci sie najlepiej gra poprostu. Malo jest hunterow bm na arenie ale mm czy surv to kwestia gustu, tego czy potrafisz dany spec ogarnac. Ja gram hunterem mm zawsze i mi sie gra swietnie

Saito37
Wiadomość [#4]: 07.02.2011 o 14:53

Konto skasowane

Okej.
Pytanie:
W czym najlepszy dps sie kręci
Jakiego peta do pvp > który ma stuna > jaki kręci najlepszy dps
No i oczywiście jak ktoś chce to na moje pierwsze pytanie co do PvP też można odpowiadaćsmiley.gif Chcę zobaczyć opinię innych itd. smiley.gif

BEKON
Wiadomość [#5]: 07.02.2011 o 15:19

Konto skasowane

Ja do pvp uzywam nietoperka, ma stuna i niezle wyglada ;)

[Edycja BEKON - 07.02.2011 o 15:47]

............................................................................................................................................................................................................................................................
Erhaard
Wiadomość [#6]: 07.02.2011 o 16:19

Konto skasowane

nie ma uniwersalnego buildu dla dps, wszystko zalezy od kombinacji skilli, ale skile i talenty to 1/3 wszystkiego, wazny jest tez gear i gemowanie a takze pet , jesli hunta nie bedziesz czul to nim nie pograsz bo nie jest to latwa postac do gry ,zwlaszcza teraz z focusem .

Do pvp na areny glownie teraz uzywa sie pajak ze wzgledu na jego siec rzucana na odleglosc, dobry jest tez crab ktory rowniez ma immobilized i szarze. To sa w sumie jedyne pety ktore na arenie sie licza. CO do bg to oprocz tych dwoch mozesz uzywac cokolwiek, dobra jest etz sowa ktora powoduje disarma a to swietne jest jesli walczysz z klasami mele. z kolei wąż ma skill na zmniejszenie casting speeda wiec jest dobry jesli chodzi o magow itp. Wszystko zalezy od tego jak grasz i z czym ci sie dobrze gra

Nekkro
Wiadomość [#7]: 08.02.2011 o 08:35

Konto skasowane

wiekszosc ludzi grajacych pvp chodzi z chainem na weaponie, wiec disarm nie jest juz tak bolesny.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Nehlev
Wiadomość [#8]: 08.02.2011 o 09:29

Konto skasowane

Jeśli pytasz o lvling to tego hunta na max lvlu nie masz (mistrz dedukcji biggrin.gif ), sam teraz expie hunta i na pvp (mam na mysli bg bo na low w sumie nic innego nie ma) jest przyjemnie. Jedna z najbardziej op class na low lvl smiley.gif

BEKON
Wiadomość [#9]: 08.02.2011 o 09:37

Konto skasowane

Jak radzicie sobie huntem na lvl do 50-60 z warkiem, u mnie straszna tragedia, 2 intercepty i leze ;p.

............................................................................................................................................................................................................................................................
Vaeryn
Wiadomość [#10]: 09.02.2011 o 10:43

Konto skasowane

Dobrze się expi. Jednak wszystkim się chyba dobrze expi. (wiadomo, są klasy lepsze i gorsze do tego) Expowanie na wowie jest tak łatwe i bezmózgie, że to jest ostatnia rzecz na jaką należy zwracać uwagę przy wyborze klasy. Lepiej poświęcić parę godzin więcej na wyexpienie tego czego się chce niż potem na max levelu grać czymś co komuś nie pasuje.

[Edycja Vaeryn - 09.02.2011 o 10:45]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Erhaard
Wiadomość [#11]: 14.02.2011 o 14:28

Konto skasowane

jesli wybierasz klase widzac ze jest dobra na yt albo ze sie nia dobrze expi to lepiej nie graj tym,musisz przybierac postacie te ktore ci sie dobrz bedzie nimi grac na max lvl zarowno pvp jak i pve

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :