Dziś jest: Poniedziałek, 30 marca 2020, godzina 23:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter SV spadek dps

Nessi
Wiadomość [#1]: 16.03.2010 o 06:11

Konto skasowane

Witajcie

Wiem, że ten temat był wałkowany nie raz ale mam nadzieję, że trochę mi pomożecie bo sam już nie daję rady. Otóż mój SV ma ostatnio jakieś problemy z dps.
Na raidach typu VoA 25 sięgał nawet 9 k ale już w ICC 25 góra 5k.

Oto mój link do armory:
http://eu.wowarmory.co(...)simeriel

Jeżeli możecie coś doradzić będę wdzięczny, wiem, że mam za dużo Hit Ratingu:-)
MM w mojej gildii wyciągają na raidach nawet 10 k:-)
Szczególnie liczę na opinie doświadczonych Hunterów, którzy znają MM jak i SV

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Nessi

Raahal
Wiadomość [#2]: 16.03.2010 o 06:18

Konto skasowane

Hmmm moim zdaniem cos z rotacja masz pochrzanione. Napisz moze jaka rotacje stosujesz.

Songoten Armory

Give me one Shot
Nessi
Wiadomość [#3]: 16.03.2010 o 08:04

Konto skasowane

Dziękuję za odpowiedź:-)

Moja rotacja:

Serpent Sting- Black Arrow- Explosive Shot- Steady Shot lub Multi- Aimed Shot- Kill Shot i od nowa w zależności od cooldownu, tak by jak najczęściej odblokować Explosive Shot

Zastanawiam się czy nie pomoże zwiększenie szybkości, przez włączenie 5 talentów w BM w Improved Aspect of the Hawk a wyłączenie w SV Wywern Sting i Noxius Sting?

Nessi

[Edycja Nessi - 16.03.2010 o 08:53]

Vaeryn
Wiadomość [#4]: 16.03.2010 o 08:36

Konto skasowane

Te 9k na VoA25 też było w SV? Jak dużo razy byłeś na ICC25 i gdzie dokładnie miałeś to 5k? (na bossach, wszystkich, jednym, trashach, w całości?) Może jakiegoś combatloga masz gdzieś zrzuconego albo ktoś z gildii zrzucał loga z ICC25 i możesz podesłać linka?

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Nessi
Wiadomość [#5]: 16.03.2010 o 09:00

Konto skasowane

Tak wszystko na SV.
9k widziałem na trashach w ICC, w VoA było chyba z 8 k a potem na ICC 25 max 5k. Przesyłam poniżej logi:

VoA 25 - Nessimeriel

http://www.worldoflogs.com/(...)ageDone/

ICC 25

http://www.worldoflogs.com/(...)ageDone/

Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Myślę, że gdzieś tracę w statystykach, za dużo Hit Ratingu.

Nessi

[Edycja Nessi - 16.03.2010 o 09:00]

MS
Wiadomość [#6]: 16.03.2010 o 11:00

Konto skasowane

Napisz, czy pomiędzy rajdami, gdy nastąpił spadek Dps'u zmieniałeś coć w gearze.
Taka uwaga ode mnie. Nie warto się zadawć jedynie na gearscore danego przedmiotu (ten nowy addon to chyba najgorsze co mogło nas spotkać w ostatnim czasie) zapewniam cię, że pozostawienie 2ch części T9 pomimo tego, że mają" tylko" 245 IL, będzie lepsze niż zakładanie wszystkiego co w ICC wypada nawet z IL 264. Nie wiem, co masz w banku, ale dla mnie gear jest złożony jakby trochę przypadkowo.
Na pewno lepiej byłoby choćby zostawić sobie rękawice T9 dla bonusa ze spodniami i nie marnować Emblemów, które moznaby odkładać w celu zakupu T10.

- no i jeszcze meta gem w hełmie Ci nie działa.

[Edycja MS - 16.03.2010 o 11:05]

Nessi
Wiadomość [#7]: 16.03.2010 o 11:55

Konto skasowane

Nic nie zmieniło się w gearze między tymi dwoma rajdami.
Co do gearu, powoli zmieniam teraz wszystko na to co leci z ICC 10/25 i z VoA 25
i za Emblems of Frost z setu Ahn'Kahar.

I poluję na trinkety oraz bow z ICC 10:

Njordnar Bone Bow
Binds when picked up
Ranged Bow
490 - 814 Damage Speed 2.90
(224.9 damage per second)
+45 Agility
+34 Stamina
Durability 90 / 90
Requires Level 80
Item Level 251
Equip: Improves hit rating by 28 (0.85% @ L80).
Equip: Improves critical strike rating by 31 (0.68% @ L80).
Equip: Increases attack power by 69.

Nessi

Vaeryn
Wiadomość [#8]: 16.03.2010 o 18:48

Konto skasowane

Gemowanie i enchantowanie mniej więcej OK poza paroma szczegółami, o których już MS chyba pisał. Też mi się wydaje, że powinieneś w pierwszej kolejności iść w kierunku jakiegoś bonusu setowego (czyli jednak setów nie olewać, nie są złe). No może drugiej kolejności, back jest rzeczywiście rządzący i ja też go kiedyś wziąłem jako pierwszy za badge, ale rękawice niesetowe mogły poczekać. Co do reszty to imho nie ma tu jakiegoś wielkiego spadku. Koralon jest łatwy do dpsu a na profesorze trochę trzeba pokombinować bo tam nie wystarczy stać i młócić w klawisze. Poza wszystkim (chyba, że ci tak kazalismiley.gif) - na Toravonie range jednak trochę dpsu powinien wsadzić w orby a na emalonie przyzwoitość nakazywałaby nie wlec się w ogonie na addach bo ktoś je musi jednak rozwalić a rangowi jest łatwiej szybko na nich zacząć.

Podsumowując - musisz sam przemyśleć co i jak i będzie lepiej nawet na profesorze. Nie szło wam na nim, padaliście to i z depesem trudniej. Gildii będzie lepiej szło to i tobie pójdzie lepiej.

[Edycja Vaeryn - 16.03.2010 o 19:10]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
Nessi
Wiadomość [#9]: 16.03.2010 o 19:34

Konto skasowane

Dziękuję za Waszą pomoc:-)
Mam jeszcze pytanie, otóż topowi Hunterzy w mojej gildii używają na raidach macro do rotacji, tyle, że to MM.
Czy jest zatem jakieś przydatne macro do rotacji raidowej dla SV?

Nessi

Firenzo
Wiadomość [#10]: 16.03.2010 o 19:40

Konto skasowane

Nessi napisał
Dziękuję za Waszą pomoc:-)
Mam jeszcze pytanie, otóż topowi Hunterzy w mojej gildii używają na raidach macro do rotacji, tyle, że to MM.
Czy jest zatem jakieś przydatne macro do rotacji raidowej dla SV?

Nessi

Pod MM było ponieważ nie musisz odświeżać Serpent Stinga, jedynie tłuc z instantów... jeśli jest jakiekolwiek pod SV to i tak będzie gorzej działać niż człowiek (moje zdanie).

Ogólnie uważam że tego typu macro psują rozgrywke... co za frajda spamować jeden przycisk, czasami troche biegając i zmieniając target?

BloodElf
Wiadomość [#11]: 18.04.2010 o 22:12

Konto skasowane

[b]

Serpent Sting- Black Arrow- Explosive Shot- Steady Shot lub Multi- Aimed Shot- Kill Shot i od nowa w zależności od cooldownu, tak by jak najczęściej odblokować Explosive Shot

To twoja rotacja jest zła bo najpierw daje sie priory czyli Explo Aimed Black Serpent .

Chce zaapelowac do was że nie ma nic lepszego niż SET . 2x264 jest gorsze niż 2x251 set .

[Edycja BloodElf - 18.04.2010 o 22:12]

Vaeryn
Wiadomość [#12]: 19.04.2010 o 10:44

Konto skasowane

BloodElf napisał
Chce zaapelowac do was że nie ma nic lepszego niż SET . 2x264 jest gorsze niż 2x251 set .

Zaapelować?

Zagruu, The Maelstrom
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :