Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 08:02
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter PvP w 4.01

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Vaeryn
Wiadomość [#1]: 13.11.2010 o 01:05

Konto skasowane

Co myślicie o miejscu, w którym jest hunter obecnie w pvp? Imho jest źle i nawet z Foxem i lepszym damagem nie będzie dużo lepiej, ale chciałbym poznać opinie ludzi, którzy się na pvp leepij znają.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
hamaschi
Wiadomość [#2]: 13.11.2010 o 09:23

Konto skasowane

Aktulanie to nie ma znaczenia bo i tak pvp sie nie da grac. A co do cata to z tego co wiem Sv hunter radzi sobie dobrze.

Vaeryn
Wiadomość [#3]: 13.11.2010 o 10:59

Konto skasowane

hamaschi napisał
Aktulanie to nie ma znaczenia bo i tak pvp sie nie da grac. A co do cata to z tego co wiem Sv hunter radzi sobie dobrze.

No może jednak ktoś w betę pogrywa czy coś.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
hamaschi
Wiadomość [#4]: 13.11.2010 o 11:16

Konto skasowane

Nawet jesli ktos gra w bete to nie znaczy ze potrafi wykorzystac mozliwosci jakie daje mu blizzard. Jesli chcesz odpowiedzi dobrego gracza z bety to musisz zmienic forum, ale poki co i tak nie sadze zeby ci ktos powiedzial cos wiecej niz fakt iz sv jest najlepsze bo robi najwiecej dmg.

[Edycja hamaschi - 13.11.2010 o 11:17]

Vaeryn
Wiadomość [#5]: 13.11.2010 o 12:53

Konto skasowane

hamaschi napisał
Nawet jesli ktos gra w bete to nie znaczy ze potrafi wykorzystac mozliwosci jakie daje mu blizzard. Jesli chcesz odpowiedzi dobrego gracza z bety to musisz zmienic forum, ale poki co i tak nie sadze zeby ci ktos powiedzial cos wiecej niz fakt iz sv jest najlepsze bo robi najwiecej dmg.

[Edycja hamaschi - 13.11.2010 o 11:17]

Wypowiedzi różnistych graczy już czytałem. Chodzi mi o jakieś ogólne przemyślenia związane z pvp a nie informację co coś znaczy i rady żeby forum zmieniać smiley.gif

[Edycja Vaeryn - 13.11.2010 o 12:54]

Zagruu, The Maelstrom
Mordrakus
Wiadomość [#6]: 13.11.2010 o 13:44

Konto skasowane

Ja jestem ciekaw, czy rzeczywiście hunter teraz tak posysa.... Podobno bez foxa nie idzie grać pvp. Szkoda by była, bo ja się akurat przymierzałem do zakupienia prepaida specjalnie po to, by pomłócić trochę na bg na nowych talentach.

MS
Wiadomość [#7]: 13.11.2010 o 14:37

Konto skasowane

To nie jest tylko kwestia braku Fox'a.
I fox niewiele da jak Ciebie Mag zabije w czasie trwania Deep freeza, albo zanim mu tarczę zbijesz.
Obecnie są zbyt duże dysproporcje pomiędzy klasami i hunter jest w tej najsłabszej grupie. Nie pozostaje nic innego jak do lvl 85 czekać.

maestrino
Wiadomość [#8]: 13.11.2010 o 14:54

Konto skasowane

Jak hunt jest dupa i zużył trinketa przed stunem to nie ma się co dziwić.

LoL referral link
MS
Wiadomość [#9]: 13.11.2010 o 16:24

Konto skasowane

To był tylko przykład mający na celu pokazać jaki teraz mają burst ale zawsze się "miszcz" PVP znajdzie by się popisać smiley.gif
Na Deep freza mag ma 35 sec CD, do tego ma Cold snapa.
Trinket ma 2min, za często go na BG czy arenie nie użyjesz, chyba że twoje PVP polega jedynie na duelach co 2 min, jak się coldowny zresetuja.

Vaeryn
Wiadomość [#10]: 13.11.2010 o 17:24

Konto skasowane

MS napisał
To nie jest tylko kwestia braku Fox'a.
I fox niewiele da jak Ciebie Mag zabije w czasie trwania Deep freeza, albo zanim mu tarczę zbijesz.
Obecnie są zbyt duże dysproporcje pomiędzy klasami i hunter jest w tej najsłabszej grupie. Nie pozostaje nic innego jak do lvl 85 czekać.

Na 85 chyba nie jest wiele lepiej. Jak się tak looknie na posty i video Megatf'a z Bety to różowo to nie wygląda. W zasadzie wygląda to na podobne problemy jakie hunter ma obecnie w 4.01 Live.

http://forums.worldofw(...)pageNo=1
http://www.arenajunkies.com(...)p;page=3

Zagruu, The Maelstrom
MS
Wiadomość [#11]: 13.11.2010 o 17:41

Konto skasowane

Wiadziałem film z dueli huntera w SV jeszcze przed ostatnim nerfem. Wygral z magiem i lockiem. Tyle, że raczej niezbyt często spotykałem magów, którzy walczą z hunterem z max range'u. A tamten nawet się nie starał wejść w meele tego huntera. Po prostu się strzelali smiley.gif

hamaschi
Wiadomość [#12]: 14.11.2010 o 09:34

Konto skasowane

O czym wy w ogole piszecie, autor txtu wyraznie napisal ze chodzi mu o pvp, nikt wowa nie balansuje pod wzgledem dueli 1vs1, co wiecej duele maja sie nijak do tego co jest na arenie.

MS
Wiadomość [#13]: 14.11.2010 o 10:07

Konto skasowane

hamaschi napisał
O czym wy w ogole piszecie, autor txtu wyraznie napisal ze chodzi mu o pvp, nikt wowa nie balansuje pod wzgledem dueli 1vs1, co wiecej duele maja sie nijak do tego co jest na arenie.

O tym też pisałem wyżej. Tylko z drugiej strony nie mów, że duele nie odzwierciedlają tego co się dzieje na arenie, bo teraz jest chora sytuacja (co właśnie duele pokazują) i myślę, że wchodząc na arenkę przeciwko tym przekoksanym klasom te słabsze będą padały w czasie pierwszej serii CC na partnerze/rach. Tyle, że wydaje mi się, że na 85 lvl będzie lepiej, trochę się wyrówna.
No i trzeba pamiętać, ze w Wowa gra sporo ludzi i nie dla wszystkich PVP to areny - niektórzy graja world PVP, wolą bawić się w partyzantów, kamperów itd.
Zresztą inaczej zmian w klasach teraz nie sprawdzimy, bo aren nie ma sad.gif

[Edycja MS - 14.11.2010 o 10:16]

Nekkro
Wiadomość [#14]: 14.11.2010 o 12:06

Konto skasowane

MS napisał
To był tylko przykład mający na celu pokazać jaki teraz mają burst ale zawsze się "miszcz" PVP znajdzie by się popisać smiley.gif
Na Deep freza mag ma 35 sec CD, do tego ma Cold snapa.
Trinket ma 2min, za często go na BG czy arenie nie użyjesz, chyba że twoje PVP polega jedynie na duelach co 2 min, jak się coldowny zresetuja.

hehe taka prawda, jako warr ostatnio gralem AB, wychodze z gy na gm , dostaje deepfreeza i icelance spam od dwoch magow, crity po 9k, dziekuje dobranoc.
;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Vaeryn
Wiadomość [#15]: 14.11.2010 o 12:32

Konto skasowane

hamaschi napisał

Chodziło mi w zasadzie o pvp ogólnie, ale prawda jest taka, że 1 vs 1 musi w pewnym stopniu odzwierciedlać przydatność na arenie bo hunter nie ma jakiejś masy wyjątkowych skilli obecnie, tak naprawdę nie ma praktycznie nic ciekawego takiego, czego nie mają jakiekolwiek inne klasy i co może "przynieść" ze sobą na areny (nie mówię o buffach peta, bez przesady). Co za tym zaś idzie nie tak wiele wyjątkowego ma do zaoferowania na arenie. Poza wszystkim niektórzy grają na serverach pvp, mają przed sobą expowanie i trochę ich mierzi perspektywa tego, że będą się pocić żeby się przeciwstawić badziewiarzowi z innej klasy na mapie tylko dlatego, że jego możliwości 1 vs 1 są znacznie lepsze i który mimo dużych braków w ogarnięciu składa ich jakimiś dotami. Nie chodzi o trudność expowania tylko jaki taki fun z gry przeciwko ewentualnemu agresorowi.

Zresztą trochę po początku wotlk hunter był zdaje się najbardziej "niedoreprezentowaną" (nie wiem czy nie wymyśliłem właśnie słowa smiley.gif ) klasą w czołówkach wszystkich bracketów (nie znajdę teraz postu ze statystykami). Miało to swoje odzwierciedlenie w jego kiepskiej wówczas sytuacji 1 na 1. Zresztą - tak na logikę - jeśli jesteś przydatny na arenie to znaczy, że 1 na 1 z pewnymi klasami musisz sobie ciekawie radzić w pewnych sytuacjach, masz jakieś ciekawe kontry, no cokolwiek powodującego, że z niektórymi masz spore szanse czy coś. Sam Blizz często opowiadał jak to podoba im się sytuacja kiedy to jedna klasa jest dobrym lekiem na inną i tak się tam jakoś zapętlają czasami niby.

Podawałem linki do filmików Megatfa, bo to nie jest jakiś pierwszy z brzegu hunter. Swego czasu był podobno uważany za jednego z najlepszych arenowych hunterów świata. Widać, że w walkach się trochę spina, gra dobrze a mimo to inne klasy nie wykorzystując nawet całego swojego potencjału wygrywają z nim raczej dość spokojnie.

[Edycja Vaeryn - 14.11.2010 o 13:55]

Zagruu, The Maelstrom
PinkiStinki
Wiadomość [#16]: 17.12.2010 o 15:58

Konto skasowane

Po 4.0.1 nastąpiło wg mnie pewne odwrócenie ról, jeśli chodzi o ' trudność' poszczególnych klas dla hunta 1v1. Muszę jednak nadmienić, że nie mam jeszcze 85, ani nawet zakupionego cata - poniższe obserwacje pochodzą z levelingu na bg.

Przed 4.0.1 problem stanowiły warki, palki, melasy ogólnie, natomiast ranged klasy był raczej 'łatwe'. A już tacy magowie składali się nieraz jak szmaty, aż otwierałem oczy ze zdumienia, kiedy mag bez shielda padał dosłownie po 4 sekundach, albo i szybciej.

Teraz najprościej się gra przeciw melee. Hunt dostał dużo przydatnych mechanik - spamowanie AS w biegu, consussvie co 5 sek, scatter shot w każdym buildzie, stun małpy. Można dużo ugrać, chwilami potrafi być naprawdę ładny ownage. Tak że Pussymonsta, to niekoniecznie twój skill zaczął nagle ssać :>

Za to wnerwiają teraz np. magowie i spreje -przynajmniej ja często trafiałem na takich, którzy kładli mnie w 4-5 sek. W sumie to chciałbym zapytać, czy rzeczywiście mag 80 lvl jebie ice lance po 7 k i więcej (dosłownie tak to nieraz wyglądało, a nie patrzyłem do combat logów.). Ele shamki potrafią się popisać kosmicznym burstem, locki demo też mi się przytrafiło, chociaż już rzadziej.
Hilerzy jak wnerwiali, tak wnerwiają.

[Edycja PinkiStinki - 17.12.2010 o 18:31]

Nekkro
Wiadomość [#17]: 18.12.2010 o 01:45

Konto skasowane

PinkiStinki napisał
W sumie to chciałbym zapytać, czy rzeczywiście mag 80 lvl jebie ice lance po 7 k i więcej

tak

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
alvin
Wiadomość [#18]: 18.12.2010 o 21:36

Konto skasowane

hunter dostal bardzo fajna rzecz do pvp - focusa, dzieki czemu hunt w pvp nie istnieje, moze sobie stac i strzelac z daleka w 1v1 ma szanse zadne, castowanie prawie 2 sec cobra shota jest niemozliwe wystarczy ze cel podejdzie lekko blizej, a przywracanie focusa z aspectu foxa tez jest pomylka - woj mnie zabije szybciej niz przywroci mi sie ten focus na cokolwiek Cylon_anim.gif

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
galatrix
Wiadomość [#19]: 19.12.2010 o 01:56

Konto skasowane

wy chyba gracie tymi hunterami plecami do celu... jak ja dzisiaj pogralem arenki z hunterem w bm to taka sieczke robil ze praktycznie nic nie musialem leczyc... wiec nie wiem gdzie wy macie problem...

alvin
Wiadomość [#20]: 19.12.2010 o 04:32

Konto skasowane

galatrix napisał
wy chyba gracie tymi hunterami plecami do celu... jak ja dzisiaj pogralem arenki z hunterem w bm to taka sieczke robil ze praktycznie nic nie musialem leczyc... wiec nie wiem gdzie wy macie problem...

fakt jest nawet nawet znosne BM (zalezy od sytuacji) ale co to za frajda zrobic petowi attack i uzywac 2 skilli? Cylon_anim.gif

eu - balnazzar - horde - hunter love.gif
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :