Dziś jest: Środa, 27 stycznia 2021, godzina 05:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hotkeye

Isthore
Wiadomość [#1]: 10.06.2010 o 09:52

Konto skasowane

Ogólnie to trochę mi to wyleciało z pamięci podczas bety (po prostu za bardzo mnie wciągnęła) więc pytam teraz, kiedy wreszcie złapałem oddech po tym wszystkim.

Czy mieliście problemy z hotkeyami? pytam dokładnie o GRID.

Sprawa wygląda następująco. Zacząłem grać chyba od #12 i hotkeye nie działały. Cóż myślałem że to beta i może dlatego, ale potem jakimś cudem zaczęły działać (pod koniec #12)
Wyszła #13 i znów zaczęły się problemy. Potem #14 i #15 i hotkeye już mi nie odpalały.
Na moich 2 znajomych z którymi grałem, jeden miał podobny problem, a drugi skomentował to "e, ja tam tego nie włączałem nawet".

Więc mam teraz pytanie do was, czy hotkeye wam działały? Czy mieliście z nimi problemy? W jaki sposób udało wam się je odpalić?

Jeśli taki temat już był, to przeoczyłem, wybaczcie.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
Sulphuriell
Wiadomość [#2]: 10.06.2010 o 10:11

Konto skasowane

Ja dołączyłem do bety po pierwszym patchu, który wprowadził układ grid. Nigdy nie miałem problemów i zawsze mi wszystko działało (zawsze też grałem na gridzie). Proponuje podjęcie tematu na oficjalnym forum gry, żeby blizz wiedział, że komuś tam te hoty nie działały z jakiś powodów.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Kris_to
Wiadomość [#3]: 10.06.2010 o 10:30

Konto skasowane

mi tez grid nie dziala, wiec uzywam deflauta

Isthore
Wiadomość [#4]: 10.06.2010 o 11:37

Konto skasowane

Ok znalazłem rozwiązanie problemu

What did work for me was changing the keyboard language settings from Canada to US International.
Going to Control Panel--> Change Display Language-->Change Keyboards-->Add English(United States)-International and change the drop down menu to it aswell.
For an SS of how mine looks see..
http://img121.imagesha(...)uage.jpg

Czyli jakby ktoś miał problem jak ja:

Odnajdujemy ikonkę PL na pasku -> Prawym i Ustawienia -> Język domyślny zmieniamy na Angielski - Stany Zjednoczone (Amerykański - międzynarodowy) -> Klikamy OK

Powinno działać, nie testowane z racji końca bety, może się przyda na drugą betę, jeśli blizzard tego nie uzdrowi, miejmy nadzieje ze w Official Release juz nie bedzie to potrzebne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
Bosak
Wiadomość [#5]: 10.06.2010 o 15:36

Konto skasowane

Isthore napisał

Odnajdujemy ikonkę PL na pasku -> Prawym i Ustawienia -> Język domyślny zmieniamy na Angielski - Stany Zjednoczone (Amerykański - międzynarodowy) -> Klikamy OK

Ja niestety nie mam ikonki PL na pasku (mam tylko napis HUGO BOSS) hehe a tak serio proponuje raczej uniwersalne rozwiazanie panel sterowania -> Region i jezyk -> klawiatura i jezkyki -> zmien klawiatury -> Stany Zjednoczone (Amerykański - międzynarodowy) -> Klikamy OK

jakos podobnie bedzie tez dla winxp/vista

Kobiety są jak kurczaki - najlepsze piersi i uda.
ShadowDancer
Wiadomość [#6]: 12.06.2010 o 15:06

Konto skasowane

Klawiatury zmieniasz też przez shift+ctrl

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Isthore
Wiadomość [#7]: 12.06.2010 o 19:21

Konto skasowane

Tak, ale tymczasowo, a nie stale. Po włączeniu innego programu przyjmuje on język domyślny - tutaj Polski.

Kris_to
Wiadomość [#8]: 12.06.2010 o 20:27

Konto skasowane

tutaj Sin wytlumaczyl bardzo dobrze jak zmienic klawiature juz na zawsze na dobra

http://forums.battle.n(...)sid=5015

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :