Dziś jest: Czwartek, 20 lutego 2020, godzina 07:25
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Hostowanie, a Windows 7 - help?

Odpowiedź

Temat: Hostowanie, a Windows 7 - help?

pr0
Wiadomość [#1]: 09.01.2011 o 19:14

Konto skasowane

Witam, Chłopaczki, nie jest lekko. Zmieniłem xp sp3 na 7 co oczywiście jest błędem już w samym założeniu. No i sie zaczyna oprócz tego, że walcze z ustawieniem sound'u 7.1 bo czyta tylko 2.1, to jeszcze do jasnej cholery nie moge hostować w3(konkretnie dota). Co jest ? Proste! w7 - do śmieci.. porty otwarte na ruterze, przekierowania portów w w7 otwarte, zapory, antywiry firewalle wsio off'nięte, a ja dalej nie moge hostowac?! Łacze jest oczywiście przystosowane - brama zew. poradniki na youtube? przerobiłem, dalej nic. Jakies mądre głowy podrzucą pomysł ? Bede śledził posta. Ty anyway.

niema problemu!
by papa stalin ~~

cezare
Wiadomość [#2]: 10.01.2011 o 12:05

Konto skasowane

pr0 napisał
Zmieniłem xp sp3 na 7 co oczywiście jest błędem już w samym założeniu.

Ja jak instalowałem win7 to myślałem, że będzie to powtórka z visty tylko w ładniejszym opakowaniu a tu jednak 7 mnie miło zaskoczył... Problem w tym, że niektórzy myślą schematem "działało na XP nie działa na 7 więc winna jest 7 diablotin.gif ". Jeśli chodzi o sterowniki do karty dźwiękowej to się czepiaj producenta (bez obrazy ale to on jest za to odpowiedzialny).

Skoro się łączysz przez router i nic nie kombinowałeś, to przy zmianie systemu dostałeś pewnie nowy wewnętrzny adres IP a konfiguracja odnosi się do starego. Skonfiguruj forward portu.
Jeśli nie pomogło zrób screeny konfiguracji.

PS. CO to jest "mądra główka" i nie ma się pisze oddzielnie.

[Edycja cezare - 10.01.2011 o 21:33]

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :