Dziś jest: Niedziela, 19 sierpnia 2018, godzina 21:28
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Holy paladin gear.

zaku007
Wiadomość [#1]: 15.05.2010 o 13:26

Konto skasowane

Witam. Czy ktoś z doświadczonych graczy mógłby podać coś na wzór poradnika retri paladyna by Bimbaj jak gearować holy paladina. Od czego zacząć po wbiciu 80 lvl. Pozdrawiam.

maku22
Wiadomość [#2]: 15.05.2010 o 13:49

Konto skasowane

To Ci powiem tak, porób FoS(The Forge of Souls), PoS(Pit of Saron), HoR(Halls of Relfection) i ToC'a(Trial of Champion). Pobierz sobie AtlasLoot, masz tam podane dokładnie co dropi z czego. Za Emblem of Triumph masz do kupienia T9(nie wiem czy ma dobry bonus dla hpalka) i inne itemy. Posprawdzaj też rzeczy u vendor'ow Conquest etc. Tam też można fajne itemy znaleźć. Żeby dostać słabszy emblem pójdź to vendor'a emblemu który chcesz wymienić i bodajże na ostatniej stronie jest wymiana. Triumphy lecą ze wszystkich HC(za daily random masz 2 frost'y, najlepsze obecnie) i z FoS, PoS, HoR normal. To chyba będzie tyle, powodzenia w gear'owaniu ;)

/Edit: Literówka

[Edycja maku22 - 15.05.2010 o 13:57]

zaku007
Wiadomość [#3]: 15.05.2010 o 14:01

Konto skasowane

Dzięki. Tylko te wszystkie heroki co wymieniłeś mam zablokowane. Wiesz moż dlaczego?

LeonPL
Wiadomość [#4]: 15.05.2010 o 14:11

Konto skasowane

Ponieważ masz za słaby gear. Zdobądź trochę gearu za emblemy, może się pokuś na jakieś crafty i szybko bedziesz mogl tam chodzic.

zaku007
Wiadomość [#5]: 15.05.2010 o 15:20

Konto skasowane

A może jakiś doświadczony holy pala wymiełby poszczególne części gearu jaki powinienem zdobyć na początek, żeby zacząć chodzić na heroiki i żeby party nie padło, tak to jest w poradniku dla retri. Myślę, że to nie tylko mi pomoże i zaoszczędzi czasu wszystkim, którzy takich informacji poszukują. Mam też inne pytanko, jeśli posiadam dual speca holy/retri to wart najpierw wymieniać emblemy na holy gear czy na retri?

atylla3
Wiadomość [#6]: 15.05.2010 o 16:01

Konto skasowane

Zdaje się, że niedawno podałem ci stronkę z gearem dla retri pala. Jakbyś się trochę po niej rozejrzał to zobaczyłbyś, że można wybrać też opcję z gearem dla holy paladyna. Zaznacz tam interesujące cię opcje (crafty, itemy z questów, określone instancje na które możesz chodzić, emblemy) i wtedy zobaczysz co jest dobre i o co powinieneś się starać.

zaku007
Wiadomość [#7]: 15.05.2010 o 17:35

Konto skasowane

Przejrzałem tą stronkę i zaznaczyłem interesujące mnie rzeczy ale cały czas pojawiał się ten sam gear może z małymi wyjątkami

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :