Dziś jest: Piątek, 22 września 2017, godzina 01:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Holy Priest - rotacja?

ienfik
Wiadomość [#1]: 26.12.2010 o 22:57

Hej Gram sobie na randomach i coraz czescie zauwazam problem z efektywnoscia lub brakiem many nawet na zwyklych 5-kach Dwa pytania wiec

1. Rotacja: Na tanku - shield gdy on zniknie renew i zaraz po nim PoM i gdy zachodzi potrzeba FH i pozniej znow shield, gdy obrywa wieksza czesc grupy to CoH i pozniej PoH interwencyjnie FH przy spokojniejszej sytuacji na dpsach renew Staram sie trzymac chakre na sobie - pomimo to schodzi coraz wiecej many na takie leczenie, ewentualnie ktos tam pada z grupy - Cos zmienic ? Slyszalem ze teraz najlepszym przyjacielem jest zwykly Heal - moze wiecej korzystac z mechanizmy serendipity?

2. Wy tez macie problem z tankiem DK? Jego pasek zycia skacze jak szalony doprowadzajac healera do papiltacji serca, a zauwazylem ze tacy DK lubia wpadac w grupe mobow nie bawiac sie w pulle i tym podobne sprawy

Pozdrawiam serdecznie

Bratmith
PM Email
atylla3
Wiadomość [#2]: 27.12.2010 o 08:53

Nie słyszałem o czymś takim jak rotacja dla healera. Leczysz zależnie od sytuacji i reagujesz na bieżąco na to co się dzieje z party.

PM Email
Krecik
Wiadomość [#3]: 27.12.2010 o 11:45

i'm what i'm

przerób się w disc smiley.gif na(wulg.)owym sprzęcie leczenie idzie znacznie lepiej, na pewno za wotlk tak było ;o

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
PM Email
Yazzer
Wiadomość [#4]: 27.12.2010 o 12:26

Sprawdzalem healowanie na hc holy i disc priestem. Za żadne skarby nie zmieniaj na disc ! Mam około 2 k spirit i bez Party z ogarnietymi cc nie daje rady wyhelowac na mobkach w hc z powodu braku many... Jako holy lepiej sobie radzilem ale nie używaj FH to strata many ( tylko w ekstremalnych sytuacjach) lepiej gh a i Heal to podstawa inaczej "bye mana"
Ale i tak proponuje czekać na uPdate bo healin priesta to teraz śmiech na sali smiley.gif porównując z innymi klasami...

PM Email
nabonid
Wiadomość [#5]: 27.12.2010 o 12:45

Up: przestan pisac bzdury. W tej chwili priest i palek to najlepsi healerzy.

PM Email
luney
Wiadomość [#6]: 29.12.2010 o 10:22

Casual!

tylko na pve ;p

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
PM Email Strona domowa
krakow2000
Wiadomość [#7]: 29.12.2010 o 10:33

nabonid napisał
Up: przestan pisac bzdury. W tej chwili priest i palek to najlepsi healerzy.

A ja uważam, że droo/pala a dopiero potem priest... widze na heroikach jak sobie radzą owe klasy i do tej pory tylko 1x trafiłem na dobrego priesta... drood i pala dobrze leczy nawet jak ktoś "niedoświadczony" się za to bierze...

PM Email
sepuku
Wiadomość [#8]: 29.12.2010 o 10:44

Ciekawe. Holy Paladyn w PvP to nie taka latwa przeszkoda do przeskoczenia.

PM Email
Droy
Wiadomość [#9]: 29.12.2010 o 22:08

Akhmed

PvP raczej niema gorszych class są tylko gorsi playerzy. A pve powiem tak: niema teraz raczej tak, że idziesz sobie jak np na wotlku bez regenu. Założeniem HC mode na cata bylo to aby naprawdę sprawiały
jakieś trudności, a częścią tych trudności jest to że CC powinno być wykorzystywane jak tylko można, a mana powinna być racjonowana z rozsądkiem. Nie można już sobie pozwolić na outhealowanie:P

Wracając do tematu: Rotacji na healing raczej niema. Sam dostosowujesz cast do aktualnej sytuacji.

[Edycja Droy - 29.12.2010 o 22:09]

PM Email
Balias
Wiadomość [#10]: 03.01.2011 o 20:03

Witam

Jestem holy healerem od ponad 2 lat przerabialem juz wiele mozliwosci i konfiguracji, priest jest moim mainem mam jeszcze 2 inne klasy leczace, zgodze sie z wczesniej wypowiadajacymi sie kolegami w cata nie ma marnowania many, przeleczac jestes martwy. Według mnie najlepszym healem w obecnej sytuacji jest pali, jednak mimo to uwazam iz holy priest rownie dobrze sobie radzi jesli wie sie co robic.

W twoim przypadku jesli brakuje ci many proponuje wiecej isc w inta( ktory podniesie ci ogolna wartość max many i moc leczenia) i spirit( ktory podnosi regen many), to jesli chodzi o staty i gear.

Co do samego leczenia na dungeonach hmm jest wiele mozliwosci jednak najbardziej wydajna (ktora oszczedza mane ) jak dla mnie jest taka rotacja: rzucasz pokolei na Tanka i czesto Melee lub kogos kto lapie czesto agrro RENEW ---> potem rzucasz na siebie CHAKRE i używajac HEALA pilnujesz by RENEW z nich nie zniknol( bo podczas Chakry uzywajac Heal Renew odnawia sie na celu) dodatkowo leczysz Holy Word:Serenity ktory powstaje w momencie gdy leczysz Heal-em na celu majacym Renew. W ten sposob Renew leczy no stop a ty tylko doleczasz wieksze lub mniejsze spadki hp albo FH albo GH. W ten sposob mozna naprawde zaoszczedzic mase many, jesli dojdziesz do wprawy i bedziesz mial na 3-4 party memberach Renew ciagle, naprawde docenisz ten system bo many zostaje dosc duzo. Jedyna wada jaka widze to to ze musisz miec odpowiednio duzo Hasta bo Heal to bardzo powolny spell i dosc dlugo sie laduje.

Proponuje sprawdzic osobiscie , pozdro all.

PM Email
zonexe
Wiadomość [#11]: 17.11.2011 o 19:13

witam smiley.gif
mam holy preja od niedawna obecnie iLvl 365 spiryt 2.7k i jakies 96 k many smiley.gif. Na normal HC nie ma zadnych problemow z leczeniem , rotacja tak jak mowicie jest zalezna od tego co sie dzieje i tez sadze ze priest jest obecnie najslabszym z helerow niestety ... moze sie to zmieni w dodatku smiley.gif
Co do tego twojego palenia sie z many to moze powinienes zainwestowac w trinkety ktore czasem wlanczaja +xxxxx do spirytu , mnie one pomogly na niskim iLvL teraz juz nie musze miec takich smiley.gif

Mam pytanie co do chakra - mianowicie jakiej opcji tego spelu najlepiej uzywac bo ja zazwyczaj biore Serenyti (czy jakos tak , u mnie z ang nie za dobrze :P) i uzywal PoM + Renew i spam heal ... nie wiem czy to dobrze :P
POZDRAWIAM

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :