Dziś jest: Poniedziałek, 24 września 2018, godzina 19:28
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Holy Pal slaby heal :(

Eniggme
Wiadomość [#1]: 24.06.2013 o 09:44

Konto skasowane

Witam.

Jestem poczatkujacym graczem w wow-a i za bardzo nie ogarniam, wybralem postac holy pala bo chcialem pograc troche healerem. Moj problem polega na slabym leczeniu. Mam 88 lvl, item level ok. 403 zalozonego i na dougenach bardzo slabo lecze. Nie mam prownania do innych healerow wiec nie wiem czy tak ma byc. Poprostu bedac na instancjach lecze po ok 20k, gdy uzywam efektywniejszych spellow to szybko wypruwam sie z many i najczesniej padamy. Co zrobic zeby poprawic eketywnosc mojej postaci. Mam rozdane 3 glyphy podobno najwazniejsze. Itemy mam glownie pod inta stamine i spiritus.

Reasumujac lecze slabo i do tego bardzo wolno, przy efektywniejszych czarach (co i tak szalu niema) szybko wypruwam sie z many.

Co robic : ((((((( confused.gif?

Nekkro
Wiadomość [#2]: 24.06.2013 o 23:50

Konto skasowane

jak juz to podac wiecej szczegolow, rotacje, link do armory...

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Eniggme
Wiadomość [#3]: 25.06.2013 o 08:42

Konto skasowane

Czekalem na jakikolwiek komentarz.

Tak jak pisalem nie ogarniam gry wiec nie wiem co jest potrzebne.

Jak bys mogl mi jezcze powiedziec w jaki spsoob moge to wkleji i skad te dane pobrac.

Edit:

Cos pogrzebalem na stronie blizarda i znalazlem link do mojej postaci (fajna sprawa ze moge miec podglad na swoja postac z roboty ^^)

Moja postac biggrin.gif

[Edycja Eniggme - 25.06.2013 o 08:45]

atylla3
Wiadomość [#4]: 25.06.2013 o 16:21

Konto skasowane

Poczytaj sobie poradniki na noxxic.com i icy-veins.com . Są po angielsku, ale ale na pewno coś zrozumiesz nawet jak nie znasz tego języka.
Możesz też poszukać na AH jakieś tanie enchanty na swój sprzęt zawsze trochę go polepszysz. Np to http://www.wowhead.com/item=74707 na chesta powinno kosztować grosze.

Używasz jakiś add-on do leczenia (Grid, Healbot)?

Eniggme
Wiadomość [#5]: 25.06.2013 o 20:50

Konto skasowane

Uzywam healbota, i robie wszystko wg noxxic.

Czyli w malo zagrażających sytuacjach uzywam najslabszych spellow (po nazwach jeszcze ich nie ogarniam wiec je podziele na grupy ,#slabe,#srednie,#dobre) w bardziej ekstremalnych sytuacjach uzywam srednich, a w juz sytuacjach gdzie tank duzo zagrowal tylko najsilniejszych.
Uzywam tez skilli wspomagajacych moje leczenie ale tylko w sytuacjach ciezkich zeby z mana wyrobic. Co i tak nie zmienia faktu ze lecze bardzo slabo i wolno. Macie moj "gear" chyba nie oceniacie go zle. Co jest przyczyna ? Dodam tez ze na yt widzialem filmik takiego samego holy pala ktory spelowal bardzo szybko i mocno. kij juz wie co robic.

[Edycja Eniggme - 25.06.2013 o 20:51]

atylla3
Wiadomość [#6]: 25.06.2013 o 21:30

Konto skasowane

Eniggme napisał

Czyli w malo zagrażających sytuacjach uzywam najslabszych spellow (po nazwach jeszcze ich nie ogarniam wiec je podziele na grupy ,#slabe,#srednie,#dobre) w bardziej ekstremalnych sytuacjach uzywam srednich, a w juz sytuacjach gdzie tank duzo zagrowal tylko najsilniejszych.
Uzywam tez skilli wspomagajacych moje leczenie ale tylko w sytuacjach ciezkich zeby z mana wyrobic. Co i tak nie zmienia faktu ze lecze bardzo slabo i wolno. Macie moj "gear" chyba nie oceniacie go zle. Co jest przyczyna ? Dodam tez ze na yt widzialem filmik takiego samego holy pala ktory spelowal bardzo szybko i mocno. kij juz wie co robic.

Ja bym jednak na twoim miejscu poogarniał najpierw te swoje spelle. Ty zapisujesz się na insty, chcesz leczyć ludzi, a nawet nazw skilli do leczenia nie znasz?
Masz w tych poradnikach napisane jakich skilli używać w jakich sytuacjach.

Eniggme
Wiadomość [#7]: 25.06.2013 o 22:05

Konto skasowane

Wiem za co kazdy spell leczacy odpowiada i ile many zabiera jaki ma reuse i kiedy go najlepiej uzyc ale znam je z ikonki i do tego mam je odpowiednio przypisane do healbota. Poprostu nie znam nazw na pamiec smiley.gif

Zreszta moge swoje na pamiec wykuc to nie problem ogladam tez na yt filmy z healerami wiec troszke juz pojecia mam ale caly czas walkuje problem efetywnosci moich spellow

galatrix
Wiadomość [#8]: 14.07.2013 o 13:39

Konto skasowane

musisz znac mechanike healowania palkiem. Najprostsze zasady beacon na tanku, holy shock co cooldown w tanka lub w party, przy na 3 holy power uzywac eternal flame(talent zamiast sacred shield) starac utzrymac sie HoT z eternal flame na najwiekszej ilosci postaci bo overheal idzie wtedy w tanka z beaconemsmiley.gif kupic kamienie ze spirytem i wlozyc w kazdy wolny socket. Pojsc do reforge i wszystkie mozliwe statystyki ladowac w spiryt, jak nie mozna w spiryt to w mastery. Kupic jakies tansze enchanty na AH. kupic glyph of divinity i podmienic ten avengin wrath z glyph of protector innocentsmiley.gif byc moze cos Ci to pomoze, ale do healowania to trzeba miec wyczucie co kiedy rzucicsmiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :