Dziś jest: Poniedziałek, 16 lipca 2018, godzina 10:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Holly Palla PVP

Loku
Wiadomość [#1]: 13.09.2011 o 12:50

Konto skasowane

Witam.

Mam kolejne noobowskie pytanie... Jednak nie daje mi ono spokoju. Gram Holly Paladynem PVP i zastanawiam się czy ten Build wraz z glyphsami jest dobry ?

http://wowtal.com/#k=k(...)n.Ru00Yk

Do tego zastanawiam się jaki jest najważniejszy stat dla mojej postaci. Wydaje mi się, że jest to intelekt w związku z czym moje bonusy za enchanty i gemy wyglądają następująco:

+706 Intellect
+220 Mastery Rating
+180 Resilience Rating
+114 Spirit
+80 Stamina
+65 Haste Rating

Oczekuję jedynie potwierdzenia (lub nie) czy nie popełniam jakiegoś błędu w podstawach i czy czegoś nie należy zmienić...

Dzięki za cierpliwość
Pozdrawiam

onlyone
Wiadomość [#2]: 13.09.2011 o 15:45

Konto skasowane

Wszystko zależy od tego co chcesz grać, domyślam się że 2v2 a jeśli tak to daj punkty w Blazing Light i Denounce tak by wesprzeć partnera w ofensywie, Protector of the Innocent daj 3/3, Conviction i Blessed Life wystarczy 1/3 za to Tower of Radiance daj 3/3, zamiast Improved Jugdement daj Improved Hammer of Justice bo te 20 sek krótszy stun to czasem klucz do zwycięstwa.

Zastanów się nad Glyph of Turn Evil całkiem przydatny

Co do statów to skąd Ty wziąłeś mastery? useless
Haste jedynie na handsy +50 bo nic innego sensownego nie ma, reszta haste useless

Prio statów: int>crit>spirit w związku z czym sam musisz wyczuć ile spiritu Ci wystarczy, ja gram mając ok 1.4k i nie czuję potrzeby na więcej (oczywiście jeśli prist Cię nie burnuje ale wtedy to i 4k spiritu byłoby mało), resztę (spirit, haste, mastery) reforgujesz na crit

co do gemow:
czerwony - int
żółty - int/crit
niebieski - int/spirit

enchant na weapon w zależności czy brakuje Ci spiritu czy nie to heartsong / power torrent

a tak wgl to ciężko otworzyć Holy PVP Guide ?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :