Dziś jest: Poniedziałek, 21 października 2019, godzina 02:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Healbot pod PvP

IronMaidenMen
Wiadomość [#1]: 02.10.2010 o 21:21

Konto skasowane

Witam!
Czy istnieje możliwość ustawienia w Healbocie żeby nie wyświetlało mi całego party/raidu tylko mnie, i jeśli by się dało to jak to ustawić.. Przydało by mi się to na PvP, np. klikam na Swoje imię i mam Dispel Magic, albo trinket. Chyba ze jest jakiś Addon który spełnia te funkcje które wymieniłem.
Dzięki i pozdrawiam

hamaschi
Wiadomość [#2]: 03.10.2010 o 11:14

Konto skasowane

Jest lepszy sposob ..... nazywa sie disable all addons, po czym bindujesz wszystkie rzeczy.

IronMaidenMen
Wiadomość [#3]: 03.10.2010 o 16:21

Konto skasowane

w ten sposób zbindować sobie mogę klawisze od 1 do 6(dalej nie sięgam palcem)+ 2 dodatkowe klawisze myszy, gdyby była taka możliwość jak napisałem to przeciągnąłbym sobie okienko HB w dogodne miejsce i klikając na nie mógłbym Dispelowac a pod miejsce Dispela dać np. Trinket

PanRyba
Wiadomość [#4]: 03.10.2010 o 19:27

Konto skasowane

Możesz też zbindowac Q,E,R,T,Y,Z,X,C,V,B,G,F oraz wszystkie inne oraz ich odpowiedniki z shiftem, altem i ctrl smiley.gif a co do healbota również w opcjach możesz ustawić żeby pokazywało tylko ciebie.

IronMaidenMen
Wiadomość [#5]: 04.10.2010 o 18:21

Konto skasowane

PanRyba napisał
a co do healbota również w opcjach możesz ustawić żeby pokazywało tylko ciebie.

a mógłbyś mnie dokładnie nakierować jak to przestawić, puki co doszedłem żeby wyświetlało tylko 5 osób a nie cały raid/party i nie wiem jak zrobić tylko do jednej

PanRyba
Wiadomość [#6]: 04.10.2010 o 19:09

Konto skasowane

włazisz w zakładkę "skins" w menu healbota, klikasz przycisk "healing" i odznaczasz wszystko oprócz "self".

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :