Dziś jest: Niedziela, 17 listopada 2019, godzina 19:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hc ranking graczy

pikhc
Wiadomość [#1]: 30.05.2005 o 13:10

Konto skasowane

witam
jako zawodowiec gram od niedawna i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o graczy zawodowych. ostatnio bylem na kanale hc i tam gra zdecydowanie mniej ludzi niz na sc. ogladalem ranking i zauwazylem ze duzo jest polakow (po nickach). chcialbym sie dowiedziec czy istnieje jakas grupa bardzo dobrych polskich graczy zawodowych - tych najlepszych. nie sugeruje sie rankingiem bo na sc sie przekonalem że ranking nie odzwierciedla umiejetnosci i klasy gracza. graczy ktorzy graja długo albo są naprawde dobrzy. a swoja droga to czy jest mozliwosc utworzenia rankingu tylko polskich graczy zawodowych tego sezonu na tym forum to by bardzoej motywowało Polaków? nie mowię o wszystkich ale na przyklad najlepszych 20-50 (sam mam postac na 80 poziomie i raczej sie nie zalapie :b biggthumpup.gif ). fajnie by bylo jakby oprocz nazwy postaci bylaby nazwa konta gracza jak na przyklad ktos ma klika postaci to by mozna by szepnac o pomoc do takiego dobrego gracza . pozdrawiam coolgleamA.gif

Kamallo
Wiadomość [#2]: 30.05.2005 o 14:22

Konto skasowane

mam 1 pala na lod hc, ale gram tam jak mi sie nudzi, wiec lvlem i sprzetem nieimponuje... Poza tym odnosze wrazenie ze celem tego topiku jest wlasnie znalezienie takich co to mozna od nich cos skorzystac. Ja tam sam sobie daje rade czy to na sc czy na hc i narzekac jakos mi sie niechce.
Hmmm jesli chodzi o free items - Zabija sie jakiegos potworka no i sypie ci free items, a na hc jestes ostrozny z innymi graczami to ci nic niezrobia, a znajac mozliwosci swej postaci wiesz gdzie mozesz poleciec a gdzie lepiej nieryzykowac.
Na zakonczenie powiem ze przeciez polacy z BN wcale niemusza byc na tym forum zarejestrowani wiec i tak niewylapiesz tych "najlepszych" ( potluczony.gif ), no chyba powinienem lepiej powiedziec, tych z najwyzszymi lvlami tongue.gif

[Edycja - Kamallo w 30-05-2005 o 14:23]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
dziadek
Wiadomość [#3]: 30.05.2005 o 16:24

Konto skasowane

Kamallo napisał:
Hmmm jesli chodzi o free items - Zabija sie jakiegos potworka no i sypie ci free items

biggthumpup.gif

Saucerhead
Wiadomość [#4]: 31.05.2005 o 06:47

Konto skasowane

pikhc --> na non-ladder lod HC gra jeszcze mniej osób, widuje może z 10 ciu polaków, reszta niemcy, duńczycy, szwedzi i słowacy, postaci powyżej 95 jest niewiele ale przynajmniej wszystkich znasz.

pikhc
Wiadomość [#5]: 31.05.2005 o 10:06

Konto skasowane

nie chodzi mi o wykodzystanie informacji o tych graczach czy zawracane glowy o free items.
chodzi mi tylko i wyłącznie o jakies znane twarze . jakies autorytety na hc. fajnie wiedziec przynajmniej nick takiego kogos a moze jak spotkam na grze to jakas rozmowa sie wywiaze czy cos. w ogole super bedzie mozna zagrac z takim kimś. faktycznie może ci ktorzy sie orientuja nie sa na tym forum zarejestrowani ale daltego wlasnie chcialem zapyatc na forum zeby kazdy sie wypowiedzial a nie pytac poszczegolnyc graczy na battlenecie bo wiadomo ze kazdy bedzie wymienial swoją friend list.
a propo non-ladder lod HC, to chyba latwiej zrobic wysoki poziom jak się gralo juz ta postacią na rankingu lub byc moze nawet przed patchem 1.1?

Saucerhead
Wiadomość [#6]: 01.06.2005 o 07:01

Konto skasowane

Jak ktoś ma postać z 1.09 na 99 to niom nie gra, chyba, że nie zależy mu na niej. napewno nie gra nią baalrów. Bo i po co.
Gra się takimi postaciami duele, jest kilka osób. Co do postaci ze starego laddera to ludzie poszli grać na ladder w drugiej edycji. Co do mnie i mojich znajomych to wszyscy mają postacie 1.10 i nigdynie grali ladder. Tutaj wbić poziom to jest naprawdę cos. Co do osób, pograj poznasz sam ocenisz. Według jakiego krytrerium chcesz ich oceniać? Po ilości wygranych dueli? Liczbyb obrażeń w tabelce? Czy może ilości życia?

r0bak
Wiadomość [#7]: 01.06.2005 o 10:20

Konto skasowane

Saucerhead napisał:
Jak ktoś ma postać z 1.09 na 99 to niom nie gra, chyba, że nie zależy mu na niej. napewno nie gra nią baalrów. Bo i po co.
Gra się takimi postaciami duele, jest kilka osób.

Umarlem 8)
Pokaz mi ludzi ktorych postacie na 99 levelu HC dueluja ze soba...

Saucerhead
Wiadomość [#8]: 02.06.2005 o 06:59

Konto skasowane

Widzisz jak mało wiesz.

pikhc
Wiadomość [#9]: 02.06.2005 o 10:50

Konto skasowane

ciężko cokolwiek sie dowiedziec. to moze przyjmijmy jako kryterium poziom postaci i ranking biggthumpup.gif

Saucerhead
Wiadomość [#10]: 02.06.2005 o 16:55

Konto skasowane

Na non-ladder nie ma rankingu. A ja włąsnie tam gram, a że rozmawiasz na razie tylko ze mną to musisz się taką odpowedzią zadowlić. Wybacz, ale właściwie to nie wiem o co pytasz? Kto jest najlepszy na HC? Był o to spór na tym forum jakiś czas temu, chcesz się dowiedzeć więcej to zapytaj pakOsa, to był temat skierowany przeciwko niemu.
Według Ciebie więc najlepsi są ci, co mają wysokie poziomy? Najepsi w czym, w wbijaniu expa, w botowaniu w jeżdzie na Mh? Tak w tym można być dobrym. Można też isć na ryby...
Poziom postaci nijak sie nie ma do umiejętności, czy też bycia w czymś dobrym poza wbijaniem expa. I co mi na to odpowiesz?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :