Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 06:21
zaloguj się :


Odpowiedź

Temat: [H] Kaer Morhen - Magtheridon

Borygos
Wiadomość [#1]: 01.09.2016 o 11:48

Konto skasowane

Witajcie,
bez ściemy. WoD poczynił olbrzymie spustoszenie wśród graczy WoW, Wiele Gildii poumierało, ale czas z tym skończyć. Legion nadchodzi a z nim nowe chęci. Jeśli poszukujesz jakichkolwiek oznak życia polskiej gildii na Magtheridon to zapraszam.

Kontakt:
Borygos http://eu.battle.net/w(...)s/simple
Orína http://eu.battle.net/w(...)a/simple

[Edycja Borygos - 09.07.2016 o 10:18]


Witaj,
nasza gildia rozrasta się, to już nie to co dwa miesiące temu gdzie było 3 osoby wieczorem online, teraz spokojnie jest ponad 10!!, a często nawet i do 15 osób na wieczór dochodzi biggrin.gif. Więc jeśli masz postać na Magtheridon`ie, szukasz aktywnej gili to zapraszam do nas.


Legion Zaatakował, a my wciąż rekrutujemy

[Edycja Borygos - 13.10.2016 o 15:46]

Orina
Wiadomość [#2]: 23.01.2017 o 10:49

Konto skasowane

Cześć wszystkim! Gildia <Kaer Morhen> rekrutuje w swe szeregi. Jesteśmy największą aktywną polską gildią na serwerze Magtheridon. Po spustoszeniu jaki zrobił WoD i licznych zawirowaniach podnieśliśmy się na nogi i obecnie progresujemy - obecny progress to 7/7N, 1/7 HC, ale mierzymy wyżej! Przyjmujemy casuali oraz osoby chcące rajdować.

Obecnie dni rajdowe

Rajdujemy dwa dni w tygodniu (środa lub czwartek - pierwszy dzień; niedziela lub poniedziałek - drugi dzień), godzina 20:00 - 23:00. W miarę większego progresu dni te mogą się zwiększyć, ale będzie to zależało od chęci graczy oraz zaangażowania. Dodatkowo, organizujemy wypady na mythicki dla ludzi ze słabym gearem, wiec jeśli nie chcesz biegać po Broken Isles na wpół nago - to jest event dla Ciebie smiley.gif

Czego wymagamy?

Tak jak każda porządna gildia - kultury osobistej oraz zaangażowania bo to już podstawa do wspólnej i miłej gry. Absolutnie na siłę nie naciskamy na hardcorowy progress bo doskonale wiemy iż gra to nie wszystko i każdy ma swoje życie osobiste, które nie zawsze pozwala na granie 24h na dobę. Nie mamy wymagań do konkretnej klasy, jedynie czego potrzebujemy to Twojego maksymalnego zainteresowania i chęci masterowania klasy, którą Tobie się najprzyjemniej gra.

Co oferujemy?

Miłą atmosferę i możliwość pomocy w ubieraniu postaci. Posiadamy własny kanał na teamspeak, dajemy możliwość napraw gildyjnych oraz jedzenie na raidy.


O możliwość dołączenia do gildii możesz zapytać jakakolwiek osobę aktywną online, wpisując "/who Kaer Morhen".
[Edycja Orina - 17.10.2016 o 16:09]

[Edycja Orina - 17.10.2016 o 16:11]

[Edycja Orina - 17.10.2016 o 16:15]

Nasza gildia nadal rekrutuje, progress EN HC 7/7, TOV HC 2/3. Przymierzamy się do mythica EN (póżno bo późno, ale zawsze ;), nasze szereg są nadal zbyt szczupłe na stałe rajdowanie mythicków dlatego poszukujemy healerów, każdy mocny dps również mile widziany ;)

[Edycja Orina - 22.01.2017 o 11:36]

Cześć wszystkim! Z racji braków kadrowych w grupie rajdowej, niestety gildyjne rajdy zostały anulowane. Gildia obecnie figuruje jako casual-social, więc jeżeli zagubiłeś się w odmętach realmów, natrafiłeś na Magtheridon i szukasz rodaków na serwerze to serdecznie zapraszamy. O inva pytaj jakąkolwiek osobę online - listę obecnych znajdziesz wpisując w oknie czatu "/who Kaer Morhen" ;)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :