Dziś jest: Piątek, 22 marca 2019, godzina 19:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: HC Team - działa jeszcze?

Bolo_Yeung
Wiadomość [#1]: 18.03.2007 o 16:04

Konto skasowane

Pytanie jak w temacie. Powróciłem, może troszku jeszcze w Diabełka pogram, NWN też się wypala powoli. Problem w tym że nie ma z kim grać. A że kumpel mnie HC zaraził to na SC się nie bawię...

Czy gra jeszcze ktoś z dawnego HC teamu? A może ktoś chce wziąć udział w reaktywacji?)

Czasem ci których za przyjaciół mieliśmy okażą się fałszywcami. Ale coś jednak z tych kilku lat przetrwa...
psycho-pl
Wiadomość [#2]: 18.03.2007 o 21:44

Konto skasowane

w sumie pogralbym sobie hc ;)

dobrozloczynca
Wiadomość [#3]: 08.04.2007 o 18:34

Konto skasowane

ja skonczylem z wowem i po 1.5-rocznej przerwie od diablo z przyjemnoscia od czasu do czasu hc/cl bym zagralsmiley.gif jak sie stara ekipa zbierze to fajniesmiley.gif

[Edycja - dobrozloczynca w 08-04-2007 o 18:35]

avrael
Wiadomość [#4]: 29.06.2007 o 00:00

Konto skasowane

Super ja tes bym z toba pogral chetnie na HC tylko powiedz czym lepiej w teamie Hammerem czy dru na duszki confused.gifconfused.gif?

Sivy11
Wiadomość [#5]: 29.06.2007 o 15:08

Konto skasowane

kolego ten topic odnoscil sie do pewnej ekipy ktora grala HC ale na classic czyt. Diablo 2 bez dodatku... to byla dosc ograniczona liczba ludzi bo kto by chcial grac na classic gdzie pol rzeczy nie ma typu: runy, slowa runiczne, druta, aski itd. ale ta ekipa miala klimat jak zreszta IMO sam classic bo LoD stracil klimat wraz ze swojim pojawieniem sie a dla Nas klimat byl najwazniejszy i dobra zabawa ofc biggthumpup.gif
z tego co wiem to ten team juz nie istnieje tzn. moze i istnieje ale nie grywa juz HC/CL...

pozdro Sivy

[Edycja - Sivy11 w 29-06-2007 o 15:12]

Rashid
Wiadomość [#6]: 30.06.2007 o 20:23

Konto skasowane

na Bn Classic Hc widuje ciagle mase polakow..ja po 1,5 letniej grze w wowa rownierz powrocilem do diabelka..moze juz nie gram tyle co kiedys wiadoma sprawa ale jakby co to europe realm acc *hard2burn pisac...zawsze jak jestem przy czasie taxne czy cos chociaz nekiem troche ciezko bedzie ale nm,normal zawsze cos pomoge...Pozdro

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :