Dziś jest: Środa, 18 września 2019, godzina 05:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gruul - jaki skład

Cinema
Wiadomość [#1]: 06.07.2008 o 14:50

Konto skasowane

Interesuje mnie jaki jest najlepszy skład na Gruul. Czyli na początkowych bossów ilu jest potrzebnych tanków,ilu heali,ilu magów,warlocków itd.
Pytam doświadczonych graczy,ponieważ moja gildia chce właśnie zacząć rajdować Gruula i nie wiemy jaki wybrać skład.

Sesch
Wiadomość [#2]: 06.07.2008 o 15:08

Konto skasowane

Ehhh....
Radze poczytac taktyki na wowwiki lub bosskillers.

Okay sad.gif
Cinema
Wiadomość [#3]: 06.07.2008 o 16:34

Konto skasowane

Na razie chcemy zobaczyć czy w ogóle jest sens myślenia o tym,stąd ten temat w taktykach ogólnie wyczytaliśmy 7 heali i 3 tanków. Dlatego ten post,żeby osoby,które robią Gruula powiedziały nam jaki najlepiej dobrać skład.

Kelgar
Wiadomość [#4]: 07.07.2008 o 09:43

Konto skasowane

Ehh idziecie na latwizne ale coz ...nudzi mi sie to pomoge , nie wiem czy dobrze pamietam (kiedy sie grulla robilo ? ^^ )

1. Boss Maulgar

- Chyba najwazniejsze musicie miec maga z +/- 10 k hp do tankowania adda maga (wasz mag spamuje shileda na siebie i normalnie tankuje adda ...)
Na magu moga byc 2 heale (ja jako shamy sam go healowalem ale na poczatek dla nieogarnietych lepiej 2)

- Na bossa ogarniety tank 15 k hpsow styka ( 3 heale ogarniete daja rade)

- Do tankowania shamyego (add bossa) 2 hunterow z tak samo jak u maga +/- 10 k hp ale w odroznieniu od maga dostaja mniejsze obrazenia . (nie musi byc przydzielonego heala , raz po raz ktos tam ich healnie )

- Do tankowania locka (add bossa) jakis OT (do OT'ow moze byc z 2 healow )

- Tak samo do prista ktory tak naprawde nie musi byc konkretnie tankowany bo musi byc non stop stunowany by sie nie leczyc .

Taktyki nie chce mi sie omawiac mozesz na necie to znalesc ...

Z tego wychodzi 7 healow , 2,3 OT , MT , "tank" mag , "tank" hunterzy , a reszta jak tam chcecie dps nie ma znacznej roznicy .

2. Grull

- Tank i OT z ofc jak najwieksza iloscia hpsow bo pod koniec Grull moze nawalac po kilkanascie tysi .

- I reszta tak naprawde dowolna byle nie za duzo mele poniewaz przy shaterze bedzie rozucalo ich po calej sali i bedzie burdel .

- Najwazniejsze jest rozstawienie by nie stac kolo siebie a sklad oprocz tankow to dowolny , heal praktycznie tylko na tankow i jak jakis noob wpadnie w kamienie i po shaterze na raid (chain heal shamych)

Dokladna taktyke tez masz w necie .

EDIT : p.s - Na prista (adda u Krulla) dobrze miec z min. 2 rogali i moze jakiegos fury/arms warka bo tam musi byc duuuzo stunowania .
p.s 2 - Do "healowania" hunterow na Krullu warto poprostu dac hoty Druta resto .
p.s 3 - Do healowania maga tankujacego adda dobry jest spam heal palasia by szybko wyciagnac maga z low hp jak dostanie strzala bez shielda
p.s 4 - Na grullu liczy sie max dps wiec dobrze miec ogarniety ranged dps (o mele mowilem)
p.s 5 - Ale sie rozpisalem ^^

To chyba tyle Good Lock .

Pozdr.

[Edycja Kelgar - 07.07.2008 o 14:31]

[Edycja Kelgar - 10.07.2008 o 17:54]

kek ?
xGen
Wiadomość [#5]: 08.07.2008 o 03:35

Konto skasowane

Nie spamowac shielda ale sciagac z ADD`a jego shield i dawac go sobie :Q btw mage bez shielda = instan dead (jezeli ma ~10k hp) nikt go z tego nie wyleczy wlasnie dlatego wazne jest zeby wziol shielda od adda, kiedys mielismy szamana co (wulg.)nol purge na adda tankowanego przez mage ii.... dlugo biegnie sie z cmentarza.

Doświadczenia, które powtarzają się wielokrotnie, mają jeden jedyny cel : nauczyć nas tego, czego jeszcze nie potrafimy.
Kelgar
Wiadomość [#6]: 08.07.2008 o 12:33

Konto skasowane

Wlasnie widzialem ze cos pomylilem ale sic toz to grulla sie z pol roku temu ostatni raz robilo tongue.gif btw jak w maga (wulg.)nie bez shielda a mag ma 10 k to przezyje bo wtedy walnie go za okolo 8,5 k instatn heal/pala heal i zyje bo z shiledem dostaje po jakies 2,5 k.

kek ?
Sesch
Wiadomość [#7]: 08.07.2008 o 15:42

Konto skasowane

kiedys mielismy szamana co (wulg.)nol purge na adda tankowanego przez mage ii.... dlugo biegnie sie z cmentarza.

Haha dawno sie tak nie usmialem :P

Okay sad.gif
luney
Wiadomość [#8]: 11.07.2008 o 11:38

Konto skasowane

U nas niedawno był wipe na Council, gdzie hunter miał dać Misdirection z tego maga-councila na naszego maga-tankującego. Ofc użył Arcane Shota ;)

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Kelgar
Wiadomość [#9]: 11.07.2008 o 12:07

Konto skasowane

Taaa hunterzy to talnet maja , w ML to legenda byl nasz sprytny hunter ktory za czasow MC mial pulnac anihilatora przed Garrem ofc pullnal garra , addy i cala sale elementali . Bo mu sie MD z multi shootem pomyli .

[Edycja Kelgar - 11.07.2008 o 12:08]

kek ?
Sauronzz
Wiadomość [#10]: 11.07.2008 o 12:28

Konto skasowane

ja mam super taketyke ty i 5 priestow mind control i zrobione, oczywiscie wiem jaka bedzie odpowiedz xD

raziel666
Wiadomość [#11]: 17.07.2008 o 01:19

Konto skasowane

jesli dobrze rozumuje i
za czasow MC
= pre TBC
a
MD
= Misdirection
to cos mi tu nie gra bo MD weszlo w tbc...

ale moze cos zle zrozumialem bo pozno juz ;]

[Edycja raziel666 - 17.07.2008 o 01:21]

Madness is the gift, that has been given to me!
nabonid
Wiadomość [#12]: 17.07.2008 o 13:43

Konto skasowane

Sauronzz napisał
ja mam super taketyke ty i 5 priestow mind control i zrobione, oczywiscie wiem jaka bedzie odpowiedz xD

Stare dobre czasy jak w Blackrock Spire priesci robili MC i wrzucali do lawy. beerchug.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :