Dziś jest: Wtorek, 21 maja 2019, godzina 15:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gra się zawiesza :(

Naze
Wiadomość [#1]: 20.09.2016 o 21:43

Konto skasowane

Witam, niedawno powróciłem do gry po bardzo długiej przerwie i zauważyłem, że mam pewne problemy w grze. Mianowicie gra tak jakby zawiesza się momentami i czasami się "odwiesi" lub muszę uruchomić ją ponownie po wyłączeniu przez windows ( mam na myśli to takie okienko z opcjami "poczekaj aż program zacznie odpowiadać itp.) Ogólnie gram już około 2 tygodnie i miałem ten problem w 1 dniu i później miałem spokój, aż do dzisiaj. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane aczkolwiek wcześniej grałem na wodzie na maksymalnych opcjach graficznych i nigdy nie miałem takich problemów. A mój internet to 50mb/s więc to nie powinno być powodem zawieszania się gry. Dodam, że nie miałem tego na szczęście na instach, i występuje przeważnie gdy biegam po Stormwind lecz nawet w mniej zaludnionych miejscach, dosyć często zawiesza się gdy odpalam kartę z moimi kolekcjami (mounty itd.). Jest jakiś prosty sposób aby temu zapobiec, powoli robi to się irytujące i odechciewa mi się przez to grać w tą wspaniałą grę. po.gif

PS: Zapomniałem dodać, że sytuacja/zwiechy robią się na najwyższych jak i najniższych ustawieniach graficznych, a mój komputer na pewno pociągnie legion.

[Edycja Naze - 20.09.2016 o 21:47]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :