Dziś jest: Wtorek, 29 września 2020, godzina 22:31
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Ghost problem ze startem

Odpowiedź

Temat: Ghost problem ze startem

Macio13
Wiadomość [#1]: 26.06.2010 o 11:31

Konto skasowane

Mam malutki problem z host botem o nazwie Ghost++. Słyszałem, że jest dość prosty w konfiguracji i takie tam. No to go konfiguruje i robię wszystko jak na takim zagranicznym tutorialu: http://www.eurobattle.net/s(...)?t=79455 - tym dokładnie.

i gdy włączam ghost.exe pojawia mi się coś takiego: http://yfrog.com/4bbeztytuu1lup (przybliżcie)

Rozumiem, że mam zły username.

bnet_username = MacioBot

### your battle.net password

bnet_password =

### the first channel to join upon entering battle.net

bnet_firstchannel = maciobot

### the root admin on this battle.net server only

bnet_rootadmin = Maci0

### command trigger for this battle.net server only

To część pliku cfg(hasła nie dałem specjalnie)

Nie widzę tu żadnego błędu a wcześniej nie ma nic o żadnym usernamie

Dodam, że mam tylko 1 cdkey, znaczy się jeden do ROCa drugi do FT, ale to się rozumie jako 1.

Help me, plz.

Tom1996
Wiadomość [#2]: 26.06.2010 o 18:47

Konto skasowane

A stworzyłeś na Battlenecie konto o nazwie bota jeśli nie to załóż takie, a jeśli tak to nie wiem co masz źle.

Macio13
Wiadomość [#3]: 26.06.2010 o 21:52

Konto skasowane

Mam, ale niestety coś jest zrąbane, podobno od wersji 9.0 można grać na jednym keyu. Problem jest jakby z nazwą gracza, tylko co się plikowi cfg nie podoba w nazwie Maci0, albo MacioBot? W każdym razie dzięki, za chęci, ale jeżeli ma ktoś jeszcze jakiś pomysł, albo coś to serdecznie proszę o pomoc.

Kur** wiedziałem, że zabawy z tym, się źle skończą, ale nie banem! O cholera, teraz zamiast pojawić mi się error z invalid usernamem pojawił się: " you are probably temporarily IP banned from battle net" no i mam za swoje. Kur** połowa polskich hostów ma host bota a przydarzyło się właśnie mnie...

Jakimś cudem bana nie dostałem i coś się ruszyło! Założyłem konto na stronce eurobattlenetu i więcej się kompiluje w ghost.exe teraz mam jakiś inny error z emailem, ale pewnie zaraz go rozwiąże.

No dobra, wydaję się wszystko ok, ale bota nie ma w kanale w którym miał być, co jest nie tak?
[Edycja Macio13 - 26.06.2010 o 21:59]

[Edycja Macio13 - 26.06.2010 o 22:20]

[Edycja Macio13 - 26.06.2010 o 22:30]

Tom1996
Wiadomość [#4]: 27.06.2010 o 08:22

Konto skasowane

Ja nie wiem co może być źle, bo sam używam bota Ghost One. Nie wiem czy działa na 1 key-u bo sam mam 2 (2 od kumpla który nie gra). Jest prosty w konfiguracji, ale nie wiem czy działa na 1 key-u. Kiedyś sam próbowałem skonfigurować Ghost++, ale to było za trudne a później dostałem bana na jakiś dzień.

Macio13
Wiadomość [#5]: 27.06.2010 o 13:55

Konto skasowane

A mógłbyś mi pomóc z Ghost botem? Zacinam się zawsze w tym samym miejscu, jestem po konfiguracji, wszystko ok, ale żadne komendy nie działają, bota na tym kanale nie widzę, dodaję go do f to też go nie ma.

Dobra problem załatwiony, bot działa itp. mam jeszcze mały problem no ale widzę, że nikt mi tu nie pomoże.

[Edycja Macio13 - 27.06.2010 o 19:30]

glazek
Wiadomość [#6]: 21.01.2011 o 18:03

Konto skasowane

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum i nowym użytkownikiem ghosta.
moze mi ktos w jasny sposob jak krok po kroku odpalic go aby moc zakladac gry i grac na nich w war3?
prosil bym o kontakt na gg 10037151
badz skype/ts/vt dla uproszczenia i szybkosci porozumiewania sie (nick skype podam po uprzednim skonsultowaniu sie na gg)
byl bym bardzo wdzieczny, a jezeli wszystko bedzie dzialalo tak jak powinno to ja znam sposob zeby sie odwdzieczyc smiley.gif

POZDRAWIAM i prosze o pomocsmiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :