Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 15:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ghost i Serwer Europa

Zeltor
Wiadomość [#1]: 03.09.2011 o 17:57

Konto skasowane

Witam. Mam 2 problemy mianowicie z GHostem i Serwerem. Liczę na waszą pomoc smiley.gif

Serwer

Otóż od pewnego czasu ( 7 dni ) nie mogę połączyć się z serwerem Europejskim Warcrafta. Wyskakuje okienko, jak bym nie miał połączenia z internetem. Teraz niestety gram na US West, ale chciałbym zagrać ponownie na Europejskim bo tam są moi kumple. Co mogę zrobić? Czyżby ban na CD-keya? Próbowałem z innego kompa, niestety to samo. Próbowałem również na ROC'u też nic.

Ghost++

Niewiem, jak go ustawić, ( dla ułatwienia jest to ghost++ 17.1 ) . Po poradniku, który zobaczyłem na pewnej stronie, zrobiłem tak jak było napisane i zapisałem wszystko. Włączam i pisze że:

Twoja wersja jest nieprawidłowa, oczywiście po angielsku.

Jest możliwość upnięcia do tego ghosta aby pasowała na moją wersje? Moja wersja wara to 1.26.

[Edycja Zeltor - 03.09.2011 o 17:58]

LEb
Wiadomość [#2]: 03.09.2011 o 20:03

Konto skasowane

Jeśli chodzi o serwer to tak masz bana u ciebie powinien sie skonczyc za tydzien

Zeltor
Wiadomość [#3]: 04.09.2011 o 22:09

Konto skasowane

No to jeśli mam bana, to nie wiem z jakiego powodu. A może wypowie się ktoś do GHosta?

Co do ghosta, to jakoś udało mi się.

Ale mam kolejny problem.

Nie mogę wbić do gry którą stworzył mój bot.

zrobiłem tak

!map Vampirism speed

ble ble ble

!pub Vamp speed

Create name map Vamp speed

Wpisuje nazwę, nie mogę wbić. Co mam zrobić?

uncc
Wiadomość [#4]: 05.09.2011 o 14:20

Konto skasowane

Nie wiem czy to prawda,ale ludzie mowia ze jak niemasz hosta to bot nie moze hostowac gier smiley.gif

potluczony.gif
Zeltor
Wiadomość [#5]: 16.09.2011 o 20:57

Konto skasowane

No ale bot jest po to aby ten kto nie mial hosta mógł hostować przez bota to chyba logiczne ;(

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :