Dziś jest: Poniedziałek, 18 marca 2019, godzina 18:57
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gear warrior PvP

tomiaxe
Wiadomość [#1]: 19.02.2011 o 13:34

Konto skasowane

Witam. Od zawsze gram warriorem protection. Jednak ostatnimi, czasy troche mi sie to znudzilo i chcialbym sprobowac sil w PvP, grajac warkiem arms. Jednak nie mam pojecia, jak zebrac dobry gear do pvp.. Szukalem na wielu stronach, ale nic ciekawego nie znalazlem. Bylbym wdzieczny, jezeli ktos moglby mi podac nazwe setu i ewentualnie jak go zdobyc. Z gory dziekuje.

atylla3
Wiadomość [#2]: 19.02.2011 o 14:21

Konto skasowane

Zajrzyj jeszcze na wowhead.com

pussymonsta
Wiadomość [#3]: 19.02.2011 o 14:36

Konto skasowane

http://www.wowhead.com/itemset=-301 +wszystkie dodatki bloodthirsty=2ringi, neck, back, buty, wristy, waist, trinket i isygnia, wszystko to kupisz za honor, troche się nafarmisz, ale bez tego na arenie ciężko ci będzie smiley.gif

[Edycja pussymonsta - 19.02.2011 o 14:36]

Nekkro
Wiadomość [#4]: 20.02.2011 o 15:32

Konto skasowane

tomiaxe napisał
Witam. Od zawsze gram warriorem protection. Jednak ostatnimi, czasy troche mi sie to znudzilo i chcialbym sprobowac sil w PvP, grajac warkiem arms. Jednak nie mam pojecia, jak zebrac dobry gear do pvp.. Szukalem na wielu stronach, ale nic ciekawego nie znalazlem. Bylbym wdzieczny, jezeli ktos moglby mi podac nazwe setu i ewentualnie jak go zdobyc. Z gory dziekuje.

kupuj wszystko za honor, hitcap 5%, ewentualnie reforge zeby miec expertise na cap.
i tyle, duzej filozofii nie ma.
ewentualnie mozna zakupic za VP spodnie ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :