Dziś jest: Czwartek, 31 lipca 2014, godzina 03:16
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Przedmioty Gdzie szukać przedmiotów

Odpowiedź

Temat: Gdzie szukać przedmiotów

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Pavlo
Wiadomość [#1]: 31.08.2002 o 19:39

Konto skasowane

Ten topic napisałem z myślą o tych graczy którzy niedawno zaczęli swoją przygodę z Diabełkiem. Mam nadzieje że pomoże on zlikwidować topici w stylu" gdzie znaleść WF i inne elity", lub teksty w stylu "a mi wypadł Scheafer z Mefa na koszu" biggrin.gif
Pytanie do Modów/Adminów: czy mozna umieścić ten topic jako ważny?

A teraz zaczynamy:

1.
Mogą wyrzucić wszystko:

Pindleskin - za czeronym portalem w Harrogath
Snapchip Shatter - w jaskini pod Drogą Starozytnych
Frozenstein - koło uwięzionej Anyi
Thresh Socket - na Zlodowaciałej Wyżynie

Sługi Balla:
Colenzo
Achmael
Bartuc
Ventar
Lister

2.
Baal
Nihlathak
Dac Farren
Krowy na Hell

Nie wyrzucą:
Zbroji z IK
Korony, tarczy i broni z Griswolda
małego miecza z Bul Khatosa
Stormspire

3.
Shenk the Overseer
Eldritch the Rectifier - zaraz z WP na Zlodowaciałej Wyżynie
Bonesaw Breaker - koło złotej skrzynki na Lodowym Trakcie
Diablo
Hephasto

Nie wyrzucą:
przedmiotów z punktu 2
Zbroi Aldura
Diademu Maviny
Dziadka
Windforca
Dużego miecza z Bul Khatosa
Suwayyaha Natali
Łamiczerepu

4.
Mefisto
Rada

Nie wyrzucą:
przedmiotów z punktów 2 i 3
Stalowego Woalu
Hełmu i Tarczy z Niebiańskich Braci
Zbroi Maviny
Zbroi Tal Rasha
Pasa i Hełmu Trang Oula
Łupieżcy Messerschmidta
Młota Scheaffera
Miecza Sazabiego

Na podstawie www.diabloii.net

Cronon
Wiadomość [#2]: 31.08.2002 o 20:05

Konto skasowane

gj biggthumpup.gif

Dune
Wiadomość [#3]: 31.08.2002 o 20:14

gratz. myslalem ze to kolejny topic w stylu "gdzie szukac najlepszych przedmiotow?". gratz za pomysl i wykonanie smiley.gif

PM Email
uzurpator
Wiadomość [#4]: 31.08.2002 o 21:32

Cor Dura

Już kiedyœ było, ale powtarzam

http://www.diabloii.net/str(...)nd.shtml

All monsters can drop everything up to the listed TC's. For example Hephasto can drop Armor and Weapon 3, 6, 9, 12... up to 78, 81, and 84. But he tops out there, he can't drop any items in 87 or 90.

Moo Moo Farm
Hell Bovines: Can't drop Armor or Weapon 90.
Cow King: Drops up to Weap/Armo 66. (Yes, that's all, and Nightmare Cow King is the same TC range, though much lower Runes, so the Hell King is a bug or something weird. Nightmare Baal drops up to 63, for sake of comparison.)
Super Uniques
Hephasto: Can't drop Armor or Weapon 87 or 90.
Eldritch: Can't drop Armor or Weapon 84, 87, or 90.
Shenk: Can't drop Armor or Weapon 87 or 90.
Bonesaw Breaker: Can't drop Armor or Weapon 87 or 90. (Glacial Trail)
Nihlathak: Can't drop Armor or Weapon 90.
Pindleskin: Can drop everything.
Snapchip Shatter: Can drop everything. (Icy Cellar)
Thresh Socket: Can drop everything. (Frigid Highlands)
Colenzo the Annihilator: Can drop everything. (Baal's Minion #1)
Achmel the Cursed: Can drop everything. (Baal's Minion #2)
Bartuc the Bloody: Can drop everything. (Baal's Minion #3)
Ventar the Unholy: Can drop everything. (Baal's Minion #4)
Lister the Tormentor: Can drop everything. (Baal's Minion #5)

Act Bosses

Andariel: Can't drop Armor or Weapon 72 or higher, or any runes higher than Lo (#28).
Mephisto: Can't drop Armor or Weapon 81, 84, 87, or 90. Or Zod.
Diablo: Can't drop Armor or Weapon 87 or 90.
Baal: Can't drop Armor or Weapon 90.

Treasure Classes. These are of use to compare to what each monster can't drop. You can see how these work in the D2X economy by noting how much scarcer and more expensive everything above what Meph can drop is, since so many people do Meph runs to gather up their equipment. Many of the best Uniques and Sets are of the following item types. Remember, Hell Meph can't drop any of these.

Armor
Armor 81: Aegis, Conqueror Crown, Kraken Shell (M'avina's Embrace), Mirrored Boots, Spired Helm (Veil of Steel and Ondal's Almighty), Succubae Skull.
Armor 84: Archon Plate, Bone Visage (Trang's Helm), Lacquered Plate (Tal Rasha's Armor), Sky Spirit, Troll Belt (Trang's Belt), Ward (Heaven's Taeback), Zakarum Shield (The Herald of Zakarum is the unique Gilded Shield, not a Zakarum shield, the names are the same, but there is no other connection. The Herald of Zakarum is exceptional, not elite.)
Armor 87: Bloodlord Skull, Diadem (M'avina's True Sight), Guardian Crown, Myrmidon Greaves, Ogre Gauntlets, Shadow Plate (Aldur's Deception).
Armor 90: Colossus Girdle, Corona (Griswold's Honor), Dream Spirit, Sacred Armor (Immortal King's Soul Cage), Vortex Shield (Griswold's Honor).
Weapons
Weapon 81: Colossal Sword, Cryptic Axe, Ghost Glaive, Matriarchal Pike, Runic Talons, War Spike, Ward Bow, Winged Axe.
Weapon 84: Champion Axe (Messerschmidt's Reaver), Cryptic Sword (Sazabi's Sword), Demon Crossbow, Fanged Knife, Ghost Spear, Great Poleaxe, Legendary Mallet (Schaefer's Hammer), Shillelagh, Vortex Orb.
Weapon 87: Berserker Axe, Colossus Blade (Bul Kathos Sacred Charge and Grandfather), Hydra Bow (Windforce), Scissors Suwayyah (Natalya's Mark), Thunder Maul (Cranium Basher), Unearthed Wand, Winged Harpoon.
Weapon 90: Giant Thresher (Stormspire), Glorious Axe, Legend Spike, Mythical Sword (Bul Kathos Tribal Guardian), War Pike, Archon Staff, Caduceus (Griswold's Redemption), Dimensional Shard.

jeszcze mam pytaniko. Czy za bycie championem lub unikalnym storkiem potworki dostajš bonusy do mlvl? Bo jeżeli tak, to takiego bashera może wywalić każdy stworkek z tc 87 i mlvl 91 czyli praktycznie kazdy champion i unik w pištym akcie.

PM Email
Pavlo
Wiadomość [#5]: 31.08.2002 o 22:28

Konto skasowane

Champion - mlvl +2
Unikalny - mlvl +3

[Edycja - Pavlo w 07-09-2002 o 13:31]

valefor
Wiadomość [#6]: 31.08.2002 o 22:37

Konto skasowane

dobry topic do tej pory chodzilem tylko na mefa i pindla i czasami bala na helu teraz bede odwiedzal wiecej lokacji dzięki tobie Pavlo beerchug.gif

uzurpator
Wiadomość [#7]: 01.09.2002 o 13:08

Cor Dura

Pavlo napisał:
Champion - mlvl +4
Unikalny - mlvl +3

Czyli mam rację. każdy champion i uniq w piątym akcie (nie superuniq) ma pełny drop.

PM Email
past00h
Wiadomość [#8]: 04.09.2002 o 10:36

pavlo
powiem tyle - sam bede tu zagladal czesto -> powiem tylko ze jest to drugi tak doskonaly pomysl i wykonanie (vide jak sie nie dac zwariowac by lcf)
mozna by tylko zamknac go i i ewentualnie update walnac od czasu do czasu - bo sie zrobi 20 stron z podziekowaniami biggrin.gif
:respect!:<-------private icon

PM Email
Pavlo
Wiadomość [#9]: 05.09.2002 o 11:28

Konto skasowane

Miło być docenionym biggrin.gif

[Edycja - Pavlo w 05-09-2002 o 11:43]

Jaras13
Wiadomość [#10]: 05.09.2002 o 15:43

Konto skasowane

Witam
Zasadniczo wszystko sie zgadze, ale....
W tych wszystkich rozwazaniach nikt jakos nie uwzglednil zwyklych (nazwa na bialo) potworkow biegajacych po a5 hell.
A okazuje sie ze spora ich czesc moze (teoretycznie) wywalic przedmiociki z treasure class ...90
co prawda szansa na to przy jednym graczu i ok 200 mf wynosi 1 do 12 mln biggrin.gif ale jest to mozliwe
niedowiarkow odsylam do:
http://stats.diabloii.(...)et.shtml
Osobiscie nigdy nie otrzymalem od tych potworkow takich prezentow ale mialem przypadki wypadniecia z nich Hydrzego Luku,
Legendarnego Mlotu czy Pancernej Plytowki. Niestety zaden z itemkow nie byl we wlasciwym (zlotym lub zielonym) kolorze.

Pavlo
Wiadomość [#11]: 06.09.2002 o 13:13

Konto skasowane

Owszem mogą wypaść. Ale tekst ten tyczy się tylko bossów i uników, z którego co może wypaść (albo nie wypaśćbiggrin.gif)

_Rene
Wiadomość [#12]: 06.09.2002 o 22:37

Konto skasowane

Jedno jest pewne- otwierać każdą skrzynkę, zaglądać pod każdy kamyczek... Nie wiadomo gdzie czają się wypasiaste itemy...

Wolver
Wiadomość [#13]: 06.09.2002 o 22:47

Pavlo napisał:
Champion - mlvl +4
Unikalny - mlvl +3

W kwestii formalnej: nie przypadkiem +2/+3?

PM Email
Pavlo
Wiadomość [#14]: 07.09.2002 o 13:31

Konto skasowane

Mój błąd. Faktycznie jest:
Champion: +2
Unique: +3

Zasugerowałem się informacjami z Karczmy D2

Andrzej_n
Wiadomość [#15]: 13.11.2002 o 17:02

Konto skasowane

powiedzcie mi jezscze tylko czy na 76 levelu postaci moze wypasc na hell wf z pindla?

-So+H-
Wiadomość [#16]: 14.11.2002 o 21:21

Konto skasowane

Hmm lvl postaci nie ma wpływu na wypadanie itemów - liczy się lvl zabitego potwora. Czyli może wypaść.

keksik
Wiadomość [#17]: 02.05.2003 o 12:32

Konto skasowane

Kurde.Nic nierozumiem confused.gif sucker.gif Powiedzcie mi co wypadnie jak mam pala 77 pz i zabiłem już baala na hellu. :skull: :skull: :skull: :skull: tylko z elitarnych unikatów!!!Mam jeszcze 57%mf.

[Edycja - keksik w 02-05-2003 o 12:33]

[Edycja - keksik w 02-05-2003 o 12:34]

Maro
Wiadomość [#18]: 02.05.2003 o 12:46

Warheart!

ROTFL hahaha.gif

PM Email Strona domowa
Pavlo
Wiadomość [#19]: 02.05.2003 o 12:47

Konto skasowane

lol

keksik
Wiadomość [#20]: 03.05.2003 o 11:37

Konto skasowane

ej no powiedzcie!!!!W końcu po to ten topic!Tylko trochę niezrozumiałym językiem dla mnie pisanym :P A nie to proponuję zrobić topik pt."Słownik języka diablowatego i podobnych" uzi2.gif wink.gif

REKLAMA
Strona 1 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :