Dziś jest: Poniedziałek, 24 lutego 2020, godzina 03:17
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Ogólna tablica o Diablo III Gdzie kupić gadżety związane z Diablo 3?

Odpowiedź

Temat: Gdzie kupić gadżety związane z Diablo 3?

polipawlusz
Wiadomość [#1]: 28.05.2010 o 17:21

Konto skasowane

Witam,
założyłem temat, żebyście napisali, gdzie można dostać jakieś gadżety do Diablo 3
najlepiej oryginalne i nie drogiesmiley.gif

Poszukałem na własną rękę i znalazłem
http://level77.eu/diab(...)irt.html
Zarąbista strona - nie ma duzo jeszcze pozycji z diablo, ale pisza ze towar orginalny z j!nx smiley.gif
za to taniej smiley.gif
Czekam na kolejne propozycje

Enigma
Wiadomość [#2]: 07.07.2010 o 22:16

Konto skasowane

Fajny ten sklepik. Koszulki wyglądają przednie. Mam ochotę sobie taka kupić.
Czy ktoś coś od nich kupował i może dać ocenę?

luk1230
Wiadomość [#3]: 08.07.2010 o 22:19

Konto skasowane

Po co kupować spróbuj wziąć udział w konkursie może wygrasz http://www.battlenet.pl/por(...)l77.html

A co do firmy to myślę że możesz być w 100% pewny zakupu nie sądzę żeby cię oszukali
w końcu serwis battlenet.pl z nimi współpracuje ;)

Enigma
Wiadomość [#4]: 12.07.2010 o 18:06

Konto skasowane

Dzięki za podpowiedź ale już złożyłem zamówienie. Okazało się, że mój znajomy u nich kupował i chwali sobie
dostawę i jakość towaru. Ta jego koszulka wygląda fajowo. Pozdrawiam

Forbas
Wiadomość [#5]: 19.07.2010 o 16:37

Konto skasowane

Fajne te gadżety tam mają, tylko, że drogo. Za tę cenę to abonament można wykupić no chyba, że ktoś na lewo gra ale to grzech diablotin.gif Może jeszcze jakiś konkurs zrobią ale fakt, że gdybym miał kasę to bym sobie cosik tam wybrał.

Enigma
Wiadomość [#6]: 25.07.2010 o 14:00

Konto skasowane

No trochę kasy trzeba wyłożyć ale wiesz jak za oryginalny produkt to da się wytrzymać. Wcale nie wychodzi taniej jest jeśli sprowadzasz z zagranicy np przez stronę Blizzarda. Mają też tam jakieś promocje smiley.gif

Wrex
Wiadomość [#7]: 30.07.2010 o 23:39

Konto skasowane

Sklep Blizzarda z różnymi takimi na komórkę : klik

Ściągasz artworka, idziesz do punktu gdzie mają druk wielkoformatowy i domagasz się żeby wydrukowali to w wysokiej rozdzielczości. Plakat na ścianę a potem tylko podziwiać.

masakara
Wiadomość [#8]: 29.09.2010 o 22:47

Konto skasowane

Plakat to masz rację - można samemu zrobić z pomocą drukarni wielkoformatowej. Ale koszulka czy bluza to już inna bajka. Panowie, czy któryś z was nabył może coś już w tym level77'u? Bo mam ochotę zagarnąć jedną z koszulin.

Enigma
Wiadomość [#9]: 30.09.2010 o 11:26

Konto skasowane

Tak, portal sprawdzony i wszystko jest oki. Koszulka jest extra i teraz zbieram się do nowego zamówienia z MW2. Coś czuję, że trochę kasy u nich zostawię.

polipawlusz
Wiadomość [#10]: 30.09.2010 o 11:34

Konto skasowane

Enigma napisał
Tak, portal sprawdzony i wszystko jest oki. Koszulka jest extra i teraz zbieram się do nowego zamówienia z MW2. Coś czuję, że trochę kasy u nich zostawię.
Zgadzam się - też kupiłem u nich Koszulke D3 i jakość jak najbardziej ok - jedynie trzeba pamiętać o przestudiowaniu tabeli z rozmiarami - dosyć duże są smiley.gif

masakara
Wiadomość [#11]: 30.09.2010 o 15:51

Konto skasowane

Czyli rozmiarówka męska normalna, nie jakaś młodzieżówka? To dobrze bo wiele koszulek czy bluz ma zaniżoną. Tylko wiecie co mnie trochę drażni - małe fotki tych koszulek. O ile np. z SC można znaleźć w dobrej rozdzielczości tył i przód to z innych to wygląda już słabiej.

Raum
Wiadomość [#12]: 03.10.2010 o 15:57

Konto skasowane

Zamawiając z Jinx / Level77 warto pamiętać o różnicach w rozmiarach. Posługują się oni rozmiarami amerykańskimi.

Wystarczy odjąć jeden rozmiar i gotowe. Na przykład L-ka z Jinxa to taka europejska M-ka. XL-ka Jinxowa to europejska L-ka itd.

Mam nadzieję, że niedługo dostępne będą nowe wzory - szczerze mówiąc nie przepadam za:

http://www.jinx.com/diablo/(...);csd=180

A imię jego czterdzieści i cztery.
masakara
Wiadomość [#13]: 27.10.2010 o 18:31

Konto skasowane

No to dzięki, żeś mnie uświadomił z tą rozmiarówką bo kumplowi bym za wielką wybrał. Co do wzorów no fakt, ten z Diablo nie jest jakiś specjalny. Szczególnie jak porówna się z pozostałymi. Tylko wiesz na razie cicho sza jeśli chodzi o nowości. Byli teraz na targach w Warszawie był ktoś?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :