Dziś jest: Poniedziałek, 21 września 2020, godzina 19:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gameplay oraz trailer

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
ElemenT
Wiadomość [#1]: 29.06.2008 o 13:46

Konto skasowane

Na wstępie chciałbym wszystkich powitać na nowopowstałym forum.

http://www.battlenet.pl/por(...)o_3.html - gameplay oraz trailer
http://www.battlenet.pl/por(...)o_3.html - screeny

Zapraszam do komentowania

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
kornik
Wiadomość [#2]: 29.06.2008 o 14:22

Konto skasowane

Jak dla mnie to gra rysuje się beznadziejnie. Jedynka i dwójka miały zajebisty klimat, którego ta trzecia część wg mnie nie ma. Wszystkie te potwory i postacie są beznadziejne. Przypomina mi się akcja z Terminatorem. Jedynka bardzo dobra, dwójka jeszcze lepsza, a trójka już badziew na maksa. Tak to jest gdy Cameroon nie kręci tylko jakiś Mostow. Tak samo tutaj, ekipa z Roperem odeszła i kręcą to jacyś smarkacze. Nawiasem mówiąc ten Helgate London to badziew jeszcze większy. Jeśli chodzi o samą grafike to już lepsza jest w starym Dungeon Siege, tyle że tam właśnie potwory są tragiczne, a tutaj niewiele lepsze. Podsumowując jeśli będzie to taki badziew jak myśle, to żałuje że w ogóle powstanie. Dla mnie Diablo to nadal będzie II, dla kogoś jeszcze?

Olos
Wiadomość [#3]: 29.06.2008 o 14:25

Konto skasowane

Myśle, że nie jest źle, z tego gameplaya trudno wywnioskować jaki klimat panuje w całej grze. Jako fan D2 mnie osobiście się ta gra podoba, acz myśle, że jest to troszke naciągane. Bo ileż można tłuc po łbie tego Diablo, chociaż z drugiej strony nic nie wiadomo o fabule. Jestem pewny, iż gra nie będzie kiłowa i sie ją przełknie.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Footman
Wiadomość [#4]: 29.06.2008 o 14:31

Konto skasowane

@ Kornik
ZUPEŁNIE nie rozumiem o co ci chodzi. Co jest takiego w Diablo co pozbawia je klimatu? Widziałeś pare lokacji i potworów i na tej podstawie oświadczasz, że gra nie ma klimatu?! Dla mnie Diablo III to po prostu następna część Diablo. Pewnie kupię i przejdę, ale nie będę się tym raczej ekscytował. Jeżeli komuś nie podobała się dwójka, trójkę może sobię jak dla mnie darować smiley.gif No chyba, że będą jakieś bardziej rozbudowane opcje dialogowe i gra będzie mniej liniowa, tzn. żeby była czasem możliwość podjęcia decyzji jak wykonać Questa.

[Edycja Footman - 29.06.2008 o 14:35]

"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
kornik
Wiadomość [#5]: 29.06.2008 o 14:35

Konto skasowane

heh, no właśnie wydaje mi się, że jak komuś się jedynka i dwójka nie podobała to pewnie trójka Mu podejdzie. Dwójka to była jakby ta sama gra, z większą możliwością umiejętności i lepszą grafiką. Ale czuło się że to jest cały czas Diablo. Tymczasem ta gierka wygląda jak dziesiątki innych które wyszły od czasu Diablo i nie odniosły takiego sukcesu. Gdyby nie magiczna nazwa DIABLO, to bym nigdy nie uwierzył że to nasza gra.

Iwanov
Wiadomość [#6]: 29.06.2008 o 14:45

Konto skasowane

Witam.
Sam nie jestem fanem serii Diablo. Oczywiście trochę w nią grałem - na necie naturalnie. Jednak zawsze wydawała mi się nudna - ciągłe bieganie na mefista, czy innego bossa to męczarnia, a używanie bota kłóci się z zasadami fair play, których przestrzegam potluczony.gif . Wiadomo, że pvp to kwintesencja gry, ale najpierw trzeba zdobyć itemy w wymieniony przeze mnie sposób, czyli nudny do bólu.

Teraz, widząc pierwsze efekty prac nad Diablo III jestem pozytywnie zaskoczony. Absolutnie nie zgadzam się z przedmówcą (kornik). Już widzę jak powstanie kolejny idiotyczny spór pomiędzy "hardcoreowymi" fanami i resztą. Ci pierwsi jak zwykle na siłę będą starali się przeforsować swoje kretyńskie poglądy o zatracaniu kwintesencji serii. Jestem innego zdania. Zmiany i innowacje są konieczne. Osobiście rzygać mi się chciało biegając po tych statycznych do bólu i nudnych lochach dwójki. To co teraz serwuje nam silnik graficzny trójki jak dla mnie jest powalające. Te widoczki, tak mocno modyfikowalny krajobraz, oraz całokształt nastroju w nim panujący, ta muzyka ! Jeśli dla was "hardcoreowcy" esencją serii są beznadziejnie powtarzalne, puste przestrzenie wypełnione po brzegi potworami i nic więcej - to proponuję się głębiej zastanowić, albo przesiąść się na atari - tam na pewno znajdziecie więcej "klimatycznych" gier. Bo sorry, ale akurat brak klimatu w nowym projekcie Blizzarda to ostatnia rzecz, jaką można mu zarzucić. I wydaje mi się, że jest to nie tylko moje zdanie. Co ciekawe, zagorzały krytyk kornik nie podaje właściwie żadnych konkretów - co jego zdaniem jest nie tak. Od razu przypomina mi się pyskówa harcorowców Starcrafta, twierdzących, że w jedynce najważniejsze jest to, że NIE MOŻNA ustawić rally pointa na zasoby, oraz to, że NIE MOŻNA przypisać kilku budynków pod jeden klawisz... Nie będę tego komentował hahaha.gif Do rzeczy. Słuchając komentarza do tego gameplaya dowiedziałem się, że zmieniony ma być wreszcie system questów - NARESZCIE ! W dwójce te 6 questów na akt - zawsze tych samych doprowadziło do tego, że straciły one właściwie swoje znaczenie - były takim ledwo widocznym tłem. Wprowadzenie systemu questów serwującego graczowi znaczne większą różnorodność i nie pozostawiającego bez znaczenia faktu przynależności do danej klasy postaci jest bardzo intrygującym i ciekawym posunięciem. A wprowadzenie wyboru płci to kolejny miły szczególik - ale to one właśnie są tak potrzebne.

Z obecnych informacji ciężko coś więcej wywnioskować, jednak widzę, że zapowiada się dobra gra, moim zdaniem dużo lepsza niż poprzednicy (też spoko, ale 8 i więcej lat temu)

Swoją drogą - jak w gameplayu kultyści przywołują tego grubego demona na końcu lochu to mi szczena opadła potluczony.gif

[Edycja Iwanov - 29.06.2008 o 14:49]

ZaQ
Wiadomość [#7]: 29.06.2008 o 14:45

Konto skasowane

po pierwszym obejrzeniu gameplaya na stronie d3 byłem trochę rozczarowany, spodziewałem się czegoś innego. Ale im więcej razy oglądam w hd tym coraz bardziej mi się podoba. Wydaje mi się, że kolory są trochę za jaskrawe, ale to będzie można zmienić w opcjach. Nie podoba mi się tylko nowy system uzupełniania życia, chociaż bez zagrania ciężko to ocenić. Premiera pewnie będzie za 2 lata na 10 rocznicę. Już wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało na 42" z 5.1 love.gif . Pozostaje tylko czekać diablotin.gif smash.gif beerchug.gif

[Edycja ZaQ - 29.06.2008 o 14:57]

Olos
Wiadomość [#8]: 29.06.2008 o 14:52

Konto skasowane

Zgadzam się z opinią Iwanova, nie można wracać do tego co było. Ok, D2 było świetne, ale nie można stać w miejcu. Blizz robi krok do przodu, dodając do gry rzeczy przez które stanie się ona przejrzysta i bardziej grywalna. Bardzo podobało mi się Diablo 2, ale nie jestem na tyle zatwardziałym fanem, aby mówić, że D3 będzie kiłowe, jeśli nawet nie dotknołem tej gry. Myśle iż trzeba poczekać z osądami i cieszyć oko gameplayem, który na mnie zrobił wrażenie piorunujące.

[Edycja Olos - 29.06.2008 o 14:52]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Forrest
Wiadomość [#9]: 29.06.2008 o 15:34

Konto skasowane

kornik napisał
heh, no właśnie wydaje mi się, że jak komuś się jedynka i dwójka nie podobała to pewnie trójka Mu podejdzie. Dwójka to była jakby ta sama gra, z większą możliwością umiejętności i lepszą grafiką. Ale czuło się że to jest cały czas Diablo. Tymczasem ta gierka wygląda jak dziesiątki innych które wyszły od czasu Diablo i nie odniosły takiego sukcesu. Gdyby nie magiczna nazwa DIABLO, to bym nigdy nie uwierzył że to nasza gra.

To cie zaskoczę, bo ja jako fan serii do dzień dzisiaj twierdzę że Diablo>>Diablo2 i D3 w żadnym razie mnie nie odstrasza, a wręcz przeciwnie bo zajebiscie przyciąga ;]

IMO w Gameplay'u czuć klimat jak cholera,nawet bardziej niż po graniu w D2.

Ogólnie dla mnie, trójka będzie miażdżyć suty ;]

[Edycja Forrest - 29.06.2008 o 15:37]

Denerwują cię reklamy w gg/aqq i ich "mułowatość" ? WTW - ten komunikator jest dla ciebie ! http://www.k2t.eu/
my teh animelist
my teh last.fm
140 Beats Per Minute
shadir
Wiadomość [#10]: 29.06.2008 o 18:08

Konto skasowane

III to to na co czekałem.... Popieram tych którzy czekają i będą oceniać po tym jak wyjdzie... a co do osób podążających za modą takich jak kornik,
odpowiedz prosta. Nie podoba się to nie kupujcie tylko idźcie sobie do kącika płakać sobie i się ciąć.
Też niektóre gry widział bym porostu odświeżone(Ufo, Ufo 2) Bo nowe wersje przekombinowali... Ale Blizzard nie robi takich błędów i III Będzie wgniatać w fotel. Nowa epoka, nowa oprawa, nowy klimat ale gra nadal będzie trzymać fason...

War, war never changes.
Yano
Wiadomość [#11]: 29.06.2008 o 20:53

Konto skasowane

zauwazylem w trailerze ze do tego co postac na siebie moze zalozyc doszły nagolenniki i naraminniki ;p

btw mam andzieje ze kazdy kawalek zbroji bedzie wygladal inaczej na postaci

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
varfare
Wiadomość [#12]: 29.06.2008 o 22:09

Konto skasowane

Niestety Diablo 3 w żadnym stopniu nie przypomina klimatem Diablo 1 i 2. Wygląda to jak World of Warcraft i tylko osoba, która nie widziała tej gry nie zauważy podobieństwa. Nie mówię o gameplayu, który będzie raczej dobry. Klimat to po prostu dno. Seria Diablo to nie jest jakieś fantasy typu WOW lub L2, to fantasy horror. Diablo to pan terroru, zniszczenia a "frogotten tombs" wygląda niesamowicie sterylnie. Dywany to chyba kupione 2 dni temu, Cain też ostatnio widać tam mył podłogę bo wg. strony głównej to w Tristram już od dawna działy się dziwne rzeczy a obecnie tam nawet krwii nie ma. Biorąc pod uwagę, że są tam demony itp. powinien być syf. Grając w D1 i D2 widać było że coś jest nie tak, klimat był masakryczny. Tutaj jest dno. Nie zrobili d3 w 2d z takich czy innych powodów (a nie zrobili raczej dlatego, że grafika 2d w dzisiejszych czasach była by niemile widziana), ale po jakiego ch**a zrobili super mało wymagającą grafikę dla dzieci do lat 12? Kolory są jak tęcza, o ile nie są wręcz oczojebne. Jak by je wyjęli z WOW'a. Tekstury pozostawiają wiele do życzenia. Jak porównacie

do tego

Przypomina mi się mmorpg zwane Dungeon Runners i World of Warcraft (z resztą ta sama ekipa chyba robi Diablo 3 O_o)
Tu więcej podobieństw do WOW'a

Sorry, ale to nie ma w ogóle klimatu... Grafika to chyba zdjęcia klocków lego z teksturami o dziesięciokrotnym blurze. Statuetka lwa w ogóle wymiata. Otwarte przestrzenie jeszcze jakoś idzie znieść, mimo niezwykle wowoych tekstur i braku jako takiej trawy....

UPDATE. Po za tym Diablo ceniłem sobie za w miarę realistyczny design broni. Tego już nie można powiedzieć o D3. O ile w D1 i D2 wyglądały w miarę jak średniowieczne wyposażenie to w D3 mamy super zabawki rodem z Lineage 2. Nie podoba mi się (nie tylko mi... wystarczy wejść na www.diablofans.com i popatrzeć na forum i około 60pare stron flejmu) ten komiksowy design modeli. Po prostu ręce opadają. Co do gameplayu, pierwsza klasa, przynajmniej tak wygląda.

[Edycja varfare - 29.06.2008 o 22:12]

krecik123
Wiadomość [#13]: 29.06.2008 o 22:13

Konto skasowane

nie zapominaj ze ekipa co robila tamte diablo a te jest juz pewnie kompletnie inna
a jak dostana sygnal ze jest bajkowo to naprawia na syf
co byl z sc2? blur hdr itd, teraz to jest troche przybrudzone
za duzo przy wowie siedzieli, musza sie odzwyczaic

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
varfare
Wiadomość [#14]: 29.06.2008 o 22:17

Konto skasowane

Wiem, i mam nadzieję że do premiery wiele się zmieni bo to co obecnie zaprezentowali to hack and slash bez korzeni Diablo.
BTW. Podobieństwo jest ogromne :P http://www.triebel-bui.de/wow/screenshots/WoWScrnShot_101305_235917.jpg

[Edycja varfare - 29.06.2008 o 22:18]

[Edycja varfare - 29.06.2008 o 22:18]

Forrest
Wiadomość [#15]: 29.06.2008 o 23:07

Konto skasowane

Spokojnie, spokojnie smiley.gif
Jeszcze wszystko się zmieni, wkońcu nam zostały pewnie conajmnej dwa lata do premiey i mam nadzieję że te zmiany pójdą w dobrą stronę ;]

Denerwują cię reklamy w gg/aqq i ich "mułowatość" ? WTW - ten komunikator jest dla ciebie ! http://www.k2t.eu/
my teh animelist
my teh last.fm
140 Beats Per Minute
oldPRO
Wiadomość [#16]: 29.06.2008 o 23:26

Konto skasowane

Może teraz ja ^^

D3 Narazie prezentuje sie niezle , posiada znakomity system interakcji z otoczeniem - sprawa pierwszorzędna , postać ubrana w zbroje i całe wdzianko prezentuje się dobrze. Cieszy mnie fakt iż bronie zadają obrażenia od żywiołów oraz psn które są uwidocznione , przynajmniej na kanale każda postać bedzie wygladać inaczej - taki system wygladu broni sprawdził sie doskonale w obu NWN'ach. Podział klas postacie na Femele i Meele pozwoli na różnorodność postaci w grze, chciał bym aby także dało sie modyfikować wygląd postaci ( twarz , włosy , budowa ciała) zapewniło by to mnogość postaci a nie Klonowy wyglad (jak to ma miejsce w d2 ). Co do umiejętności postaci to jest dobrze ( Jeśli chodzi o barbe ) , Szamana wszytskich skilli nie widzieliśmy wiec mało można powiedzieć o jego umiejętnosciach. GRafika jest niezła chociaż brakuje jej szarości i matowości przypominającej d1 i d2, co do animacji ataków są zbyt bajkowe to sie zgadzam ( szarża Barbarzyńcy , ogłuszający cios), natomiast sa dobrze wykonane wymagają małych korekt estetycznych. Pełne 3d bałem sie że sprawi to iż gra stanie sie szmirą, i tu sie pozytywnie rozczarowałem bo lokacje wygladają naprawde dobrze. Inventory zupełna porażka - ikonowy wyglad broni smierdzi na kilometr WoW'em , musi wrócić stary wyświechtany wyglad broni - pełna broń musi być widoczna a nie ikonka, z tego co zauważyłem to doszło pare nowych częsci wyposarzenia - bransolety oraz nagolenice , inventory jest troszke wieksze niż w d2. Zmartwiło mnie to iż wprowadzono ograniczoną liczbę punktów umiejetnsci która można zainwestowac w daną umiejetności, system leczenia .... potiony musza być i tyle :/ , panel postaci ( punkty życia , many i skile ) generalnie do przeróbki bo wygląda tragicznie :/ .Tyle Narazie obejrze jescze pare razy gameplaya powiem wiecej.

Niestety nasówa mi sie spora ilość pytań odnosnie samej gry, które narazie zostaną bez odpowiedzi do najbliższego Blizzconu.

varfare
Wiadomość [#17]: 29.06.2008 o 23:47

Konto skasowane

Z tego co wiem to potiony zostały w grze, jednak są źródłem alternatywnym i używanym w ostateczności. Z resztą łykanie potów nie jest najmilszym rozwiązaniem. Często jest tak że zamiast obserwować walkę patrze ile mam hp. No i czego by tu nie mówić, rozwiązanie jak dla mnie jest ok. Żeby mieć hp trzeba rozwalać potwory, jak na h&s pasuje. Jednak wygląd orbów przypomina itemy z gier mmorpg... W ogóle D3 wygląda jak mmorpg.

Gilgalad
Wiadomość [#18]: 30.06.2008 o 00:21

Konto skasowane

kornik napisał
Jedynka i dwójka miały zajebisty klimat

Z tą dwójką to taki żart, prawda?
Aha, w trailerze jest fajna muzyka, lubię takie orientalne klimaty, chociaż do samego diablo pasuje mi to jak pięść do nosa.

[Edycja Gilgalad - 30.06.2008 o 00:25]

Hrun
Wiadomość [#19]: 30.06.2008 o 00:33

Konto skasowane

Diablo III mega pozytywnie mnie zaskoczylo Walka jest dynamiczna i bardzo klimatyczna cud miod i orzeszki smiley.gif oczywiscie znajda sie konserwy dla ktorych idealnym rozwiazaneim byloby wydanie drugiego dodatku do diablo 2/diablo 1 Grafika ladna szczegolowa i klimatyczna inne gry wygladaja przy nowym diabelku marnie
@varfare jesli nei widzisz podobienstwa miedzy screenami diablo 2 i diablo 3 :] to pora wybrac sie do okulisty bo nawet kafelki sa podobne tylko te drugie sa w 3d smiley.gif Imo szukasz dziury w calym ...

[Edycja Hrun - 30.06.2008 o 00:36]

bezii
Wiadomość [#20]: 30.06.2008 o 00:33

Konto skasowane

Ja tam jestem zachwycony. Jestem wielkim fanem Diablo. Przeciez ten film to dopiero testy, zeby ogolnie zarysowac jak bedzie wygladac Diablo 3, jeszcze wiele moze sie zmienic. Ale dla mnie to i tak gra bedzie super.

REKLAMA
Strona 1 z 11.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :