Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 08:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Focus co i jak.

p0gr0m
Wiadomość [#1]: 09.03.2008 o 17:16

Konto skasowane

Od niedawna gram pvp. Uczę sie i wyrabiam nawyki oglądając filmy i grając dużo , bg , aren. I teraz pytanko ktoś może mi ładnie opisać funkcje Focus ? Jak z bindem , macro co do tego itp , mod . Po prostu jestem zagubiony i nie bardzo wiem jak z tego korzystać a widzę że to podstawa. Btw gram magiem.

Dziękuje.

ChiKuSho
Wiadomość [#2]: 09.03.2008 o 18:33

Konto skasowane

Wstyd sie przyznac ale ja tez nie wiem Oo

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
luney
Wiadomość [#3]: 09.03.2008 o 18:45

Konto skasowane

wybierz target i wpisz /focus

To najprostsza metoda.

Aby korzystać z focusa na każdym spellu musisz mieć odpowiednie makro. Używasz focusa w sytuacji typu: masz na arenie przeciwników priest-mag, więc zakładasz na focus priesta i go sheepujesz, następnie na target bierzec maga i go bijesz. Śledzisz buffy na focusie (na którym ciągle jest priest) i jak zejdzie sheep z priesta to klikasz w makro z sheepem. Pozwala to na sheepnięcie kolejne priesta bez zmiany targetu.

Wstyd sie przyznac ale ja tez nie wiem Oo

Ale wstyd przed Ryśkiem ;o

[Edycja luney - 09.03.2008 o 18:48]

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
p0gr0m
Wiadomość [#4]: 09.03.2008 o 19:18

Konto skasowane

No , troszkę mi rozjaśniłeś sytuacje włączyłem w Quartz Focus frame ale po przypisaniu focusa nie widzę co robi heal gdy bije sec target. No chyba ze mam złe makro , no ale bez jaj ze za każdym razem mam pisać na arenie /focus jak mam cel zaznaczony ...

Z grubsza focus jest używany jako sheep , cs ? Bo jakoś nie widzę innych przydatnych funkcji. Chodź te 2 są imba przydatne.

To nie wstyd nie wiedzieć, wstyd to nie zapytać smiley.gif

[Edycja p0gr0m - 09.03.2008 o 19:21]

ChiKuSho
Wiadomość [#5]: 09.03.2008 o 19:37

Konto skasowane

No ok to zyskam teraz z 1,5 sekundy ktore tracilem przy zmianie targetow supeeer

[Edycja ChiKuSho - 09.03.2008 o 19:38]

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
blebleh
Wiadomość [#6]: 09.03.2008 o 20:04

Konto skasowane

na focus jest skrót jakis tam klawiszowy, w interfacu sobie zobacz, ja zmienilem pod rolla na myszce stąd nie pamiętam jak to było
no a co do samej mechaniki focusa, no to np ja jako lock, na focus targecie miałem macro na fear, cot, sl, dzieki czemu lejąc innego typa o tego focusowanego się nie martwiłem, klik w macro i po sprawie
a samo macro na focu to z wowiki;D

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
brieg2
Wiadomość [#7]: 09.03.2008 o 22:41

Konto skasowane

a jak wylaczyc tego /focus ? bo mi ekran zaslania ;d

ChiKuSho
Wiadomość [#8]: 09.03.2008 o 22:41

Konto skasowane

Jest osobne macro na clearfocus lub poprostu /clearfocus (chyba)

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
luney
Wiadomość [#9]: 10.03.2008 o 01:49

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
No ok to zyskam teraz z 1,5 sekundy ktore tracilem przy zmianie targetow supeeer

Nie pomyślałeś o tym, że przy okazji możesz śledzić co ta osoba castuje?

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Tigorn
Wiadomość [#10]: 11.03.2008 o 13:45

Konto skasowane

Siema, czy da sie ustwic focus bez uzycia zadnego addona do tego, czy trzeba zainstalowac np. x-pearla?

blebleh
Wiadomość [#11]: 11.03.2008 o 15:22

Konto skasowane

nie potrzeba żadnych addonów żeby używać focusa

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
Tigorn
Wiadomość [#12]: 12.03.2008 o 21:46

Konto skasowane

aha to nie wiem, bo jak ustawie sobie focus np. na siebie to nie pojawia sie zaden frame focus targetu tylko frame targetu na ktorym chce miec focus zaczyna sie swiecic^^ ktos wie jak to skonfigurowac?

KWAKWA
Wiadomość [#13]: 12.03.2008 o 21:56

Konto skasowane

sciagnij np. cos takeigo http://wow.curse.com/downloads/details/5681/

Gladiator Udgratzz
Centus
Wiadomość [#14]: 13.07.2008 o 22:05

Konto skasowane

Odswiezam suchara, ale pomyslalem ze bez sensu jest zakladac nowy topic ;)

Mam pewne pytanie odnosnie focusa (a raczej chcialbym sie utwierdzic w swoim przekonaniu)

Czy jest jakis sposob, aby zarzucic focus na wiecej niz 1 target? Na pierwszy rzut oka nie widac takiej opcji, bo kazdy kolejny focus zmienia nam targety. Jednak moze istnieje jakis addon, ktory umozliwia przytrzymanie ramki podobnej do focusa?
Chodzi mi generalnie o ciagly wglad na poziom hp/mp przeciwnikow [kwestia hp latwa do rozwiazania poprzez ctrl+v ;)], cast barow, a byc moze nawet ich targetow ;)

Gram palkiem holy w 5v5 i taki addon pozwolilby mi na wieksza kontrole przebiegu walki. Moglbym rowniez ogarniac caly team za posrednictwem voice chata czy innego ustrojstwa do komunikacji glosowej.

Jesli ktos potrafilby wskazac addon, ktory daje takie mozliwosci, to bylbym bardzo wdzieczny... ;) Chociaz waptie zeby cos takiego istnialo... ale od tego jest forum, zeby pytac ;)

pozdrawiam beerchug.gif

edit: w wolnej chwili zainstaluje i przetestuje. Do tej pory uzywalem X-Perla ;) Slyszalem o tym modzie, ale nie ciagnelo mnie do jego zainstalowania ;) Dzieki za rade.

[Edycja Centus - 13.07.2008 o 23:27]

ChiKuSho
Wiadomość [#15]: 13.07.2008 o 22:12

Konto skasowane

Proximo - add on must have dla kazdego kto gra areny

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :