Dziś jest: Środa, 26 lutego 2020, godzina 20:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Fajne nicki dla postaci

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Andzia
Wiadomość [#1]: 17.05.2005 o 12:36

Konto skasowane

Podajcie jakieś fajne nicki, które dawaliście swoim postaciom, a które mają z nimi bezpośredni związek (z ich umiejętnościami, bronią, czarami, wygladem itp.). Piszcie jaki nick dla jakej postaci i dlaczego. Potrzebuje te nazwy do pracy magisterskiej. Już sporo mam, ale musze omówić jeszcze więcej. Wiem, że mogę liczyć na waszą pomoc. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich Diablofanów:-)))

pakOs
Wiadomość [#2]: 17.05.2005 o 12:38

Konto skasowane

hmm juz chyba 15 raz widze ta prace mag...

pakos.biz
Yano
Wiadomość [#3]: 17.05.2005 o 13:30

Konto skasowane

a ja widze juz taki temat ktorys raz .. -___-

moje glowne postacie nazywaly sie
Czop
Total_Pacjent
IchoosePain

to bylo bardzo zwiazane z ich profesjami, ale nie wiem dlaczego tongue.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
sulring
Wiadomość [#4]: 17.05.2005 o 20:42

Konto skasowane

Moje postacie to:
Sulring
Sulringus
Sulrusia
Sulrunia
I niema to zadnego zwiazku z ich profesjami moze tylko troche z plcia smiley.gif

el Xuangoos De Lee
Wiadomość [#5]: 17.05.2005 o 23:20

Konto skasowane

THE_PK :P OWNZ!!

rena
Wiadomość [#6]: 15.07.2005 o 15:39

Konto skasowane

Mam właśnie z tym problem, moja postać jest w prawdzie dopiero na 19 poziomie, ale nie chcialabym zaczynac gry od początku, chciałabym zmienić nick mojej czerodziejce, wiem że istanieje mod NickSet, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak z niego skorzystać??

Undead
Wiadomość [#7]: 15.07.2005 o 15:58

Konto skasowane

Ja mam normalne nicki postaci ale kiedys siedze na kanale rozmow i szukam jednego goscia na liscie uzytkownikow chatu patrze a tu postac o nicku "co sie gapisz?". Lol ale mnie wtedy zagielo... hahaha.gif

MaxXan
Wiadomość [#8]: 15.07.2005 o 16:28

Konto skasowane

Naciśnij przycisk "szukaj" i powinnas uzyskac pare takich samych tematów >.>

Bo niektorym raczej nei chce sie znowu pisac jakis dlugich wykladow na temat wyboru imienia dla swojej postaci.

AAA to co innego tongue.gif nie zauwazylem bo nie patrze na daty postów

[Edycja - MaxXan w 15-07-2005 o 17:44]

ziomalek16
Wiadomość [#9]: 15.07.2005 o 17:31

Konto skasowane

zobaczcie ze ten temat to sprzed 2 miesiecy jest. a odwierzyl go koles/gosciowka bo sie chcial/chciala zapytac jak z moda skorzystac

Kastrator
Wiadomość [#10]: 15.07.2005 o 18:04

Konto skasowane

dobry nick ? nic prostszego !! bierzesz pierwsze 3 litery nazwiska potem 2 imienia potem 3 nazwiska panienskiego matki na koncu 2 miasta w ktorym mieszkasz i wychodzi oryginalne imie podobne troche do tych ze star wars pozdro od Ratpadzilu biggrin.gif biggrin.gif

rena
Wiadomość [#11]: 15.07.2005 o 18:18

Konto skasowane

hm... to znowu ja..........aż boje się tu znowu pokazywać z takim pytaniem;( Ale ja nie wiem jak to zrobić............
Szukałam na ten temat na forum, ale albo źle szukam albo nie wiem............ wiem, że niektórym z was jak to czytacie nóż się w kieszeni otwiera, gomme za brak wiedzy, ale proszę bardzo ładnie o pomoc jak to zrobić, jeśli ktoś mialby cierpliwośc mi to wytłumaczyć byłabym wdzięcznasmiley.gif

Scarabeush
Wiadomość [#12]: 15.07.2005 o 19:32

Konto skasowane

ja pamietam ze na battlenet wchodzil koles o acc WypychaczTlenu albo BloodyTampon

potluczony.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Dune
Wiadomość [#13]: 15.07.2005 o 20:37

Konto skasowane

moje amazonki zawsze nazywaly sie "Tetra_cerata"

MaxXan
Wiadomość [#14]: 15.07.2005 o 21:33

Konto skasowane

Kastrator napisał:
dobry nick ? nic prostszego !! bierzesz pierwsze 3 litery nazwiska potem 2 imienia potem 3 nazwiska panienskiego matki na koncu 2 miasta w ktorym mieszkasz i wychodzi oryginalne imie podobne troche do tych ze star wars pozdro od Ratpadzilu biggrin.gif biggrin.gif

u mnie: Mazmasoblu (ty z lublina?)

rena napisała :
hm... to znowu ja..........aż boje się tu znowu pokazywać z takim pytaniem;( Ale ja nie wiem jak to zrobić............
Szukałam na ten temat na forum, ale albo źle szukam albo nie wiem............ wiem, że niektórym z was jak to czytacie nóż się w kieszeni otwiera, gomme za brak wiedzy, ale proszę bardzo ładnie o pomoc jak to zrobić, jeśli ktoś mialby cierpliwośc mi to wytłumaczyć byłabym wdzięczna

heh nastepnym razem pisz jasniej... trzeba wejsc tam gdzie masz savey i normalnie zmieniasz... ja tak zmienialem wiec ty tez mozesz

[Edycja - MaxXan w 15-07-2005 o 21:34]

[Edycja - MaxXan w 15-07-2005 o 21:44]

Lunar
Wiadomość [#15]: 15.07.2005 o 21:35

Konto skasowane

A ja stawiałem na klimat smiley.gif

Light sosa : Iskra
Asska : zapomniałem, ale miała takie fajne, mroczne, gotyckie imie smiley.gif

Czasami nie miałem co wymysleć to zgapiałem diablotin.gif

Łajnd Druid : Aldaris (członek Conclave ze Starcrafta)
Kold Sosa : Auril (bogini lodu w FR)

Radus
Wiadomość [#16]: 15.07.2005 o 22:05

Konto skasowane

Zołwik Zuzu

DreamTheater
Wiadomość [#17]: 15.07.2005 o 22:39

Konto skasowane

Kastrator napisał:

U mnie to chyba nie wyszlo za fajnie... Woźosnalja potluczony.gif (woźniewicz, oskar, nalepa, jawor...)

RaQ-HPL
Wiadomość [#18]: 15.07.2005 o 22:46

Konto skasowane

u mnie Racbabrzlu ......... hmm nie brzmi jak starwars, raczej jak kongijski star trek biggrin.gif

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Janus
Wiadomość [#19]: 15.07.2005 o 22:46

Konto skasowane

pakOs napisał:
hmm juz chyba 15 raz widze ta prace mag...
To malo spostrzegawczy jestes albo bywasz tylko na tym 4um smiley.gif Ja tego typu topic widze co najmniej po raz 50 ^^
Zeby nie robbic OT: Tezcalipoca, Thanatos - znasz znaczenie tych nickow przyszla (?) pani magister?

RaQ-HPL
Wiadomość [#20]: 15.07.2005 o 22:57

Konto skasowane

Tezcalipoca to meksykanske bostwo chyba

a thanatos to to ?? biggrin.gif
chociaz mi sie bardziej thanatos kojarzy z thanosem, postacia z komiksow marvela, ale znalazlem tez to:

Thanatos &#8211; The "death instinct" identified by Sigmund FREUD, which signals a desire to give up the struggle of life and return to quiescence and the grave.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :