Dziś jest: Środa, 20 września 2017, godzina 23:45
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 E-sport EmSc2Tv zaprasza na relacje z imprez LIVE

Odpowiedź

Temat: EmSc2Tv zaprasza na relacje z imprez LIVE

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
NyMets
Wiadomość [#1]: 08.01.2012 o 12:24

EmSc2.tv

Witajcie,
nie da się zauważyć że brakuje w Polsce relacji z zagranicznych turniejów.
Postanowiłem wypełnić tą lukę i przedstawić polskiej scenie zagraniczne imprezy z polskim komentarzem

Relacje dla Was będzie przeprowadzał
Emil "Em" Wieczorek ,
prowadzący aktualnie największy kanał Youtube po polsku o Starcraft 2 www.youtube.com/emstarcraft

Live:
http://www.twitch.tv/emstarcraft
FB
http://www.facebook.com/emsc2tv
Twitter
http://www.twitter.comemsc2tv

[Edycja NyMets - 28.09.2012 o 14:53]

[Edycja NyMets - 10.01.2013 o 14:32]

Ther is no IMBA , ther are only IMBAciles
PM Email Strona domowa
kudlaty1985
Wiadomość [#2]: 08.01.2012 o 12:32

Dobra robota Emil smiley.gif Oby więcej takich inicjatyw smiley.gif

PM Email
Danieliw
Wiadomość [#3]: 08.01.2012 o 12:35

Podoba!

PM Email
Wymiatacz
Wiadomość [#4]: 08.01.2012 o 16:00

I can tell you why

W dym! :]

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
PM Email
Don_Petch
Wiadomość [#5]: 08.01.2012 o 16:24

Konto skasowane

Super, że Featured Speaker ma treme w wystapieniach PUBLICZNYCH potluczony.gif

Pełno pauz pełnych (yyyy...aaaa), kiepska artykulacja wyrazów a intonacja pojawia sie tylko wówczas gdy jest bitka.

Powiem wprost - twoja mowa dupy mi nie urywa. Oglądając koreanski Arirang i transmisje (w danych czasach) z meczów SC nigdy nie słyszałem by speaker się "zaciął". Tutaj jest to notoryczne.

EDIT:
Ale żebys sie nie zmasakrował - oglądając angielskojęzyczne wystapienia notoryczne jest słynne "but'am". potluczony.gif

EDIT2:
W ogole teraz to zauwazyłem - chłopie ty w ogóle się nie przedstawiasz. Pojawia sie filmik, 10 sekund konsternacji by usłyszeć "trochę merdam myszką".

Jak chcesz się bawić w relacje to sie kupuje mikrofon z ta łapką na wiatr i plucie a nie gada do zestawu słuchawkowego w którym wsłuchuje sie w twoja prędkośc oddechu. Jest pauza? Powiedz coś o graczach - nie wszyscy znają wszystkich ale nawet krótkie napaknięcie nt graczy jest plusem.

I zrób cos z tymi "pełnymi pauzami".

[Edycja Don_Petch - 08.01.2012 o 16:26]

[Edycja Don_Petch - 08.01.2012 o 21:38]

NyMets
Wiadomość [#6]: 08.01.2012 o 23:07

EmSc2.tv

Don_Petch napisał

Pełno pauz pełnych (yyyy...aaaa), kiepska artykulacja wyrazów a intonacja pojawia sie tylko wówczas gdy jest bitka.

Powiem wprost - twoja mowa dupy mi nie urywa. Oglądając koreanski Arirang i transmisje (w danych czasach) z meczów SC nigdy nie słyszałem by speaker się "zaciął". Tutaj jest to notoryczne.

EDIT:
Ale żebys sie nie zmasakrował - oglądając angielskojęzyczne wystapienia notoryczne jest słynne "but'am". potluczony.gif

EDIT2:
W ogole teraz to zauwazyłem - chłopie ty w ogóle się nie przedstawiasz. Pojawia sie filmik, 10 sekund konsternacji by usłyszeć "trochę merdam myszką".

Jak chcesz się bawić w relacje to sie kupuje mikrofon z ta łapką na wiatr i plucie a nie gada do zestawu słuchawkowego w którym wsłuchuje sie w twoja prędkośc oddechu. Jest pauza? Powiedz coś o graczach - nie wszyscy znają wszystkich ale nawet krótkie napaknięcie nt graczy jest plusem.

Ale chwila, gdzie ja się nie przedstawiam, bo do końca nie rozumiem.
Na filmikach na Youtube które są ze streamów!?
To była relacja na żywo, którą potem podzieliłem żeby ludzie nie mieli problemów z oglądaniem i nie musieli szukać poszczególnych gier.Jak bym wrzucił 3 godzinnego streama to na początku bym się przedstawił a potem usłyszał dlaczego nie podzieliłem filmu.
Wystarczyło obejrzeć inne filmy nagrane z repów a nie sam stream. Ciężko żebym przez 3 godziny streamowania non stop się przedstawiał ,
Co do powiedzenia czegoś o graczach , to nie ma mocnych żebym przygotował informacje o 40 zapisanych polskich graczach na turniej , nikt tego nie byłbym w stanie przygotować. To nie był turniej na zaproszenie gdzie tydzień wcześniej wiedział kto będzie grał.
Jeżeli chodzi o mikrofon to owszem , nie jes ton najlepszy ale znowu 3 godziny mówienia do mic na statywie z popfiltrem ( który posiadam i którego używam) jest bardzo męczące.
W mniej ważnych turniejach używam zestawu Mic + słuchawki.

Dziś nagrałem 6,5h relacje Go4Sc2 oraz Zotac uzywająć mikrofonu pojemnościowego z pop filtrem. Plecy mi mało nie wysiadły utrzymując cały czas taką samą pozycje.

Nie bardzo wiem o co chodzi też z ta tremą, owszem potrzebuje 1-2 gier w turnieju na żywo żeby się rozkręcić bo się martwię czy jest lag, czy wszystko dobrze działa itp.
Mówisz o koreańskich relacjach gdzie jedną relacje przygotowuje sztab ludzi, a ja jestem sam. Jednak nagrałem ponad 500 filmów z grami i co jak co ale tremy to ja niemam biggrin.gif

[Edycja NyMets - 08.01.2012 o 23:31]

PM Email Strona domowa
Don_Petch
Wiadomość [#7]: 08.01.2012 o 23:48

Konto skasowane

NyMets napisał
Don_Petch napisał

EDIT:

EDIT2:

To była relacja na żywo, którą potem podzieliłem żeby ludzie nie mieli problemów z oglądaniem i nie musieli szukać poszczególnych gier.Jak bym wrzucił 3 godzinnego streama to na początku bym się przedstawił a potem usłyszał dlaczego nie podzieliłem filmu.
Wystarczyło obejrzeć inne filmy nagrane z repów a nie sam stream. Ciężko żebym przez 3 godziny streamowania non stop się przedstawiał ,
Co do powiedzenia czegoś o graczach , to nie ma mocnych żebym przygotował informacje o 40 zapisanych polskich graczach na turniej , nikt tego nie byłbym w stanie przygotować. To nie był turniej na zaproszenie gdzie tydzień wcześniej wiedział kto będzie grał.
Jeżeli chodzi o mikrofon to owszem , nie jes ton najlepszy ale znowu 3 godziny mówienia do mic na statywie z popfiltrem ( który posiadam i którego używam) jest bardzo męczące.

Dziś nagrałem 6,5h relacje Go4Sc2 oraz Zotac uzywająć mikrofonu pojemnościowego z pop filtrem. Plecy mi mało nie wysiadły utrzymując cały czas taką samą pozycje.

Nie bardzo wiem o co chodzi też z ta tremą, owszem potrzebuje 1-2 gier w turnieju na żywo żeby się rozkręcić bo się martwię czy jest lag, czy wszystko dobrze działa itp.
Mówisz o koreańskich relacjach gdzie jedną relacje przygotowuje sztab ludzi, a ja jestem sam. Jednak nagrałem ponad 500 filmów z grami i co jak co ale tremy to ja niemam biggrin.gif

Widziałes może choć jeden Let's Play wykonany na YT? Tam nie może być dłuższej minuty milczenia. Non stop sie coś dzieje i non stop trzeba opisywac sytuację.

Włączyłem pierwszy lepszy filmik na YT - 2 minuty siedzisz, machasz mysza, leci tekst "że sprawdzasz czy nie ma laga" i znowu cisza. W tym czasie równie dobrze możesz coś powiedziec o mapie "oczekując na graczy...". Doskonale wiesz, ze masz materiał podzielony i nie wymagaj od widza, że przewertuje dziesiątki filmików by znaleźc ten "właściwy". Może to być monotonne ale skoro juz podzielisz filmik tak, ze "1 mecz - jeden filmik" to mimo, ze może to być głupie i w trakcie streama przedstawisz sie trzy razy to na YT masz wszystko posegregowana i taki troll jak ja nie będzie ci mógł nic zarzucic smiley.gif.

Masz 40 gier - opisujesz ludzi tych "wartych poznania" cała resztę lecisz po łebkach: "Gracz terranski o nicku xxx wydaje się być dobrym graczem o czym świadczy 13 wygran z rzedu" Starczy. Chodzi o to, żeby ludzie mieli frajde z "wewnetrznego betowania" kto może wygrac.
Masz zaplanowaną relację - powiedzmy o 12, 40 minut wczesniej robisz sobie ćwiczenia logopedyczne 'Chrząszcze brzmą w trzcinie" i takie tam. Rozruszasz język i nie będzie tak częstych pauz czy nie pomylisz sie w wypowiadanym słowie.

Gdy gra już nawet ruszyła to coś wspomniałeś o Zergach - ale bez konkretów. Gra sobie leci a ja widze spikera który grzebie przy kompie. Wiesz też, ze spędzisz 'trochę czasu" więc przygotuj sobie szklanke wody. Jest to o tyle dobre, ze podczas brania łyka możesz cos sobie już w głowie ułożyc.

Powiem ci tak - masz 5 minut by zainteresować widza. Generalnym mykiem jest wstawka 2 minutowa (jakaś efektowna) i zostaje ci tylko 3 minuty wytęzonej paplaniny by przywiązac widza do monitora. Jak gra trwa ponad dwie godziny zaproponuje 5 minut przerwy. Na YT sobie to wytniesz a wszyscy dookoła tez się odprężą.

No i sorry winetou - ale to nie ja się pchalem na tę fuchę by teraz mówić, ze to torchę ciezkie jest. Wziąłeś na siebie niezłą fuchę która może być o tyle dobra, że zapraszany będziesz do większych czy mniejszych imprez, więc chyba warto pokazac się z jak najlepszej strony, prawda?

casters.pl
Wiadomość [#8]: 08.01.2012 o 23:49

Don_Petch napisał

Jakbyś znał Emila i miał jakiekolwiek podstawy do konstruktywnej krytyki (w przypadku, gdybyś faktycznie był zapoznany z materiałami które od dawien dawna już publikuje) wiedzałbyś, że ma profesjonalny mikrofon, z tą Twoją "łapką" (co notabene nazywa się pop-filtrem, aleś chyba nieobyty w temacie więc wybaczam), a "argument" o widocznym stresie jest dla mnie naprawdę godny uniwersum starcrafta - kosmiczny. Pokaż nam, prosimy, zestresowanego Emila.

PM Email
Don_Petch
Wiadomość [#9]: 08.01.2012 o 23:52

Konto skasowane

casters.pl napisał
Don_Petch napisał

Jakbyś znał Emila i miał jakiekolwiek podstawy do konstruktywnej krytyki (w przypadku, gdybyś faktycznie był zapoznany z materiałami które od dawien dawna już publikuje) wiedzałbyś, że ma profesjonalny mikrofon, z tą Twoją "łapką" (co notabene nazywa się pop-filtrem, aleś chyba nieobyty w temacie więc wybaczam), a "argument" o widocznym stresie jest dla mnie naprawdę godny uniwersum starcrafta - kosmiczny. Pokaż nam, prosimy, zestresowanego Emila.

Yyyyy.eeeee....o tymświadczy stres. Mniejszy większy - ale stres.

Mózg ułozył sobie zdanie ale jakiś procent ciała odmawia posłuszenstwa i stąd "aktywna pauza".

I pracowałem w radiu na stażu - "łapką" nazywaliśmy ten pop-filter. Trudno, żebym montując odmontowujac mikrofon za każdym razem pisał o czymś oczywistym.

NyMets
Wiadomość [#10]: 09.01.2012 o 00:01

EmSc2.tv

Don_Petch napisał
NyMets napisał
Don_Petch napisał

EDIT:

EDIT2:

Widziałes może choć jeden Let's Play wykonany na YT? Tam nie może być dłuższej minuty milczenia. Non stop sie coś dzieje i non stop trzeba opisywac sytuację.

Włączyłem pierwszy lepszy filmik na YT - 2 minuty siedzisz, machasz mysza, leci tekst "że sprawdzasz czy nie ma laga" i znowu cisza. W tym czasie równie dobrze możesz coś powiedziec o mapie "oczekując na graczy...". Doskonale wiesz, ze masz materiał podzielony i nie wymagaj od widza, że przewertuje dziesiątki filmików by znaleźc ten "właściwy". Może to być monotonne ale skoro juz podzielisz filmik tak, ze "1 mecz - jeden filmik" to mimo, ze może to być głupie i w trakcie streama przedstawisz sie trzy razy to na YT masz wszystko posegregowana i taki troll jak ja nie będzie ci mógł nic zarzucic smiley.gif.

Masz 40 gier - opisujesz ludzi tych "wartych poznania" cała resztę lecisz po łebkach: "Gracz terranski o nicku xxx wydaje się być dobrym graczem o czym świadczy 13 wygran z rzedu" Starczy. Chodzi o to, żeby ludzie mieli frajde z "wewnetrznego betowania" kto może wygrac.
Masz zaplanowaną relację - powiedzmy o 12, 40 minut wczesniej robisz sobie ćwiczenia logopedyczne 'Chrząszcze brzmą w trzcinie" i takie tam. Rozruszasz język i nie będzie tak częstych pauz czy nie pomylisz sie w wypowiadanym słowie.

Gdy gra już nawet ruszyła to coś wspomniałeś o Zergach - ale bez konkretów. Gra sobie leci a ja widze spikera który grzebie przy kompie. Wiesz też, ze spędzisz 'trochę czasu" więc przygotuj sobie szklanke wody. Jest to o tyle dobre, ze podczas brania łyka możesz cos sobie już w głowie ułożyc.

Powiem ci tak - masz 5 minut by zainteresować widza. Generalnym mykiem jest wstawka 2 minutowa (jakaś efektowna) i zostaje ci tylko 3 minuty wytęzonej paplaniny by przywiązac widza do monitora. Jak gra trwa ponad dwie godziny zaproponuje 5 minut przerwy. Na YT sobie to wytniesz a wszyscy dookoła tez się odprężą.

No i sorry winetou - ale to nie ja się pchalem na tę fuchę by teraz mówić, ze to torchę ciezkie jest. Wziąłeś na siebie niezłą fuchę która może być o tyle dobra, że zapraszany będziesz do większych czy mniejszych imprez, więc chyba warto pokazać się z jak najlepszej strony, prawda?

Człowieku , czy ty wiesz co to jest relacja na zywo a co to jest "Lets Play"? 40 gier? Że niby podczas turnieju mam 40 gier?
Mówiąc o let's play pokazałeś że nie wiesz za dużo na temat nagrywania meczy z SC2. Chcesz próbkę nagrań offline, nie na żywo? od razu zaznaczam że wcześniej danych repów nie oglądałem.
A tekst ten terran wygrałe 13 meczy pod rząd to juz pokazałeś ile wiesz na temat Sc2. Taki winstreak się nie zdarza. Podczas turniej na żywo nie wiem kogo będę komentował , a jeżeli mam czas coś sprawdzić to sprawdzam to w PRZERWIE i w PRZERWIE mówię to ludziom , a nie podczas meczy. To co jest na Youtube jest z usuniętymi przerwami żeby było widać sama rozgrywkę.

http://www.youtube.com/watc(...)ure=plcp

PM Email Strona domowa
Don_Petch
Wiadomość [#11]: 09.01.2012 o 12:31

Konto skasowane

Mowie przykładowo daje dobre rady rodem ze studiów nagraniowych a tutaj leci flejm...coolgleamA.gif

"Taki winstreak się nie zdarza" - to był przykład tak? I nie wylewaj żali na to, że ktos przysiadl wysłuchał 5 minut "yyyyy.aaaaa" w jednym z filmików YT a potem odsłuchując proponowane przez ciebie propozycje czuje się tak:

"Witamtutajwaszulubionyspikerwdzisejszymmeczu..."

Są dwie zasady mówienia do mikrofonu - albo sie mówi jak Zimoch (szybko albo wyraźnie) albo swoim tempem jak "znany-nielubiany-z-jedynki".

I cos a propos audycji LIVE.
Intonacja powinna byc naturalna - czyli taka jaka na codzien mówimy. Zmiane tempa dokonujemy wraz ze zmianą komentowanej relacji - im szybciej się dzieje tym szybciej. Im wolniej tym wolniej.
A tutaj mamy przykład zmęczenia po 10 minutach i gdy dzieje sie jakaś akcja później po prostu słychać, ze jestes zmęczony!

"Tutaj roucze atakują...". Desant w bazie przeciwnika a spiker trzyma emocje jak "znany-nilubiaby-z-jedynki".

I za prawdę - jesli wolisz walic focha za to, ze ktoś dzieli się z tobą wiedza na temat nagran audycji...zreszta powiewa mi to. "Nie dla psa kiełbasa".

NyMets
Wiadomość [#12]: 15.01.2012 o 12:11

EmSc2.tv

Juz 24-25 i 31 stycznia przeprowadzę relacje z MSI PRO Cup
pula nagród to około 1,5 tyś Euro.
btw. ma ktoś konto koreańskie? Bo turniej będzie odbywał się na serwerach USA , EU i KOR biggrin.gif. Dwa pierwsze mam, ale z tym trzecim to cięzko :/

Dodałem informacje w pierwszym poście o najblizszej relacji ( Clan wars z udziałem polskiego teamu MFP)

PM Email Strona domowa
kalqam
Wiadomość [#13]: 15.01.2012 o 12:33

Nie przejmuj się Emil. Mi się tam podoba jak streamujesz, choć czasem na serio masz za dużo rzeczy do roboty, a tu ci ktoś zgłasza wyniki, a tu ktoś ci się pyta o regulamin itp. i wtedy jest taka niezręczna cisza, ale ogólnie mi się podoba

PM Email
NyMets
Wiadomość [#14]: 22.02.2012 o 09:48

EmSc2.tv

Już dziś o 20:00 MSI PRO CUP 7.
Zobaczymy tam między innymi Nerchia.
http://wiki.teamliquid(...)ro_Cup_7

PM Email Strona domowa
Kris7
Wiadomość [#15]: 22.02.2012 o 20:59

DiamondTerran

kto dostał u Emila bana na chata i nie wie za co?

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
PM Email
NyMets
Wiadomość [#16]: 23.02.2012 o 14:45

EmSc2.tv

Nie mam pojecia.
Czasami bany przez przypadek rozdaje bo żle trafie.
Zamiast trola niewinna osoba dostaje.

PM Email Strona domowa
NyMets
Wiadomość [#17]: 24.02.2012 o 02:05

EmSc2.tv

Jaki masz nick na Twitch.tv to cię odbanuje

PM Email Strona domowa
NyMets
Wiadomość [#18]: 20.09.2012 o 11:26

EmSc2.tv

Zapraszam serdecznie do oglądania zmagać w RSL II. Po polsku tylko na antenie EmSc2.Tv

Środa 18.09
17:00
RITMIX RSL II

Grupa H
Fraer
Bly
LucifroN
aLive

Zaczynamy grą Fraer vs Lucifron.

Stream:
http://www.twitch.tv/emstarcraft

[Edycja NyMets - 18.09.2012 o 15:11]

Czwartek 20.09 17:00
Dziś czas na kolejną grupę RITMIX RSL II

Grupa B:
Dimaga, ( II miejsce 2012 DreamHack Open/Summer)
Noname ( Terran Imba)
Vortix ( II miejsce w WCS Europe 2012)
Leenock (I miejsce 2012 MLG Summer Championship )

PM Email Strona domowa
niegoslav
Wiadomość [#19]: 20.09.2012 o 16:06

Nie.

PM Email
Siever
Wiadomość [#20]: 22.09.2012 o 18:40

O ile do tego zaciąąąąągania słów z trudem i po długim czasie się przyzwyczaiłem i mnie już nie irytuje to jest teraz druga rzecz, której nie mogę zdzierżyć. Jak jest cisza (nic nie mówisz, szukasz gry) to chyba stukasz gdzieś w biurko, drgania przenoszą się na mikrofon i generują najbardziej wkurzający dźwięk EVER i tak jest co grę..

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :