Dziś jest: Sobota, 20 stycznia 2018, godzina 23:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ele shaman

oko123
Wiadomość [#1]: 07.06.2012 o 22:55

Panowie gra ktoś z was może ele shamanem i moze powiedzieć jak przedstawia się nim end game pve ? Mam na myśłi prywatne odczucia co do obrażeń czy przyjemności z gry. Czy nie jest tak, ze ele shaman raczej jest niżej w dps niż inne klasy ? Mowię tutaj o takich średnich przypadkach jak to zazwyczaj "bywa"

PM Email
niepoprawny
Wiadomość [#2]: 08.06.2012 o 09:01

oko123 napisał
Panowie gra ktoś z was może ele shamanem i moze powiedzieć jak przedstawia się nim end game pve ? Mam na myśłi prywatne odczucia co do obrażeń czy przyjemności z gry. Czy nie jest tak, ze ele shaman raczej jest niżej w dps niż inne klasy ? Mowię tutaj o takich średnich przypadkach jak to zazwyczaj "bywa"

Gram, mam 2 ele shamków po obu stronach "konfliktu". Jeden to stary wyjadacz (od początków TBC), drugi - to świeżynka, zrobiona jako pierwsza postać w Hordzie. Z perspektywy kilku lat grania tym specem - powiem, że było różnie, czasem bardzo źle, czasem bardzo dobrze. Jeśli nie mówimy o hardcorowym graniu, a o średnich przypadkach - to end game dla elementali obecnie jest dość przyzwoity. Wystarczy ogarnięcie rotacji z systemem priorytetów, dostosowanie posiadanego gearu choćby poprzez reforge i gra się dość przyjemnie. Prawda jest taka, że nie dane jest nam "topować" obecnie (zresztą - w theorycraftach zawsze lądował eleshaman gdzieś pośrodku lub niżej), ale w raidowaniu obecnie to nie są "ogony" - w każdym bądź razie nie powinny być. A jest różnie w zależności od tego, kto siedzi za "sterami". Miałem znakomity przykład wczoraj - moim "małym" szamanem poszedłem na LFR - 381ilvl. Ja wiem, że LFR bywają wybitnie upośledzone, ale był też drugi eleshaman ~395 ilvl (5/5 T13, Will of Unbinding 403, Insignia of Corrupted Mind 397, broń 3k SP, etc.), którego wyraźnie przegoniłem... i w dmg done, i w dps. Sam nie wiem, co o tym sądzić...

Tooly
PM Email
oko123
Wiadomość [#3]: 08.06.2012 o 09:54

Dziękuję CI bardzo za odpowiedź w końcu ktoś tutaj pomógł i to z jaką klasą. Cała rzecz polega na tym, że bardzo interesuje mnie raidowanie na poziomie normalnym w późniejszym czasie ale także chciałbym mieć drugiego speca heala pod pvp na bg i tego typu rzeczy. Z racji, że priorytetem jest dla mnie jednak PVE to się zastanawiałem pomiędzy właśnie palkiem druidem i shamanem i tak właśnie mój wybór padł na ele shamka mam nadzieję, że nie będę tego żałować na raidach smiley.gif Dziękuję !

PM Email
danteu
Wiadomość [#4]: 09.06.2012 o 23:10

enh radzi sobie lepiej na raidach niz ele

PM Email
Aylene
Wiadomość [#5]: 17.06.2012 o 16:07

danteu napisał
enh radzi sobie lepiej na raidach niz ele

Niestety ale obecnie elemental jest odrobinę lepszym dpsem. Na dowód odrobina statystyk
Ze swojego punktu widzenia chce powiedzieć, że elemental jest bardzo nudnym dpsem ograniczającym się do spamowania lightning boltów i lava burst.Od czasu do czasu earth shock i to tyle ze strony ele. ZA TO ENH !!! Enhancement shaman to jeden z najciekawszych i sprawiających najwięcej przyjemności dps-ów. Skomplikowane, nieliniowe rotacje oraz wiele fajnych mechanik (Flame Shock + Lava Lash + Fire Nova na 15 mobkach = <3 ).

[Edycja Aylene - 17.06.2012 o 16:08]

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :