Dziś jest: Wtorek, 31 marca 2020, godzina 03:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ekspedycja Balina

burybrzetyslaw
Wiadomość [#1]: 01.09.2013 o 18:50

Konto skasowane

SKASOWANE KONTO NIE OZNACZA ŻE PROJEKT UPADŁ ZOSTAŁ ON TYLKO ZAWIESZONY DO CZERWCA TEGO ROKU JEŻELI MASZ TERAZ JAKĄŚ UWAGĘ TO PATRZ PUNKT 3 POMOC

1. Fabuła
Będzię dotyczyła wydarzenia ze świata Tolkiena i dotyczyła wspomnianej ekspedycji wikipedia balin i jego życiorys
Bohaterami będzie oczywiście Balin a także Floi wiki
Zamierzam w misjach objąć same początki (być może i nawet końcówkę podróży do wejścia do morii), aż po obronę grobowca Balina w sali Mazarbul (znanej z późniejszej sceny we Władcy Pierścieni. Nie jestem dobrym Tolkienistą i wiele rzeczy będzie zaczerpnięte z wyobraźni, jeżeli jednak masz wiedzę na ten temat to patrz punkt 3 pomoc

2. Rozgrywka
Misje będą miały różny charakter, od podróżowania po mapie dzielną grupką wykonując zadania z elementami (czy minigierkami) zręcznościowymi i logicznymi, po obrone bazy przez dany okres czy bardziej na zasadzie zwykłej rozgrywki jaka jest w normalnych mapach warcrafta. Należy wspomnieć że te zwykłe rozgrywki nie będą takie zwykłe, zawsze będą jakieś elementy i systemy urozmaicające.

3. Pomoc
Jak widać w planach jest bardzo wiele. jeżeli chcesz mi pomóc w jakikolwiek sposób albo masz jakieś sugestie to napisz w tym temacie albo wyślij PM buremubrzetyslawowi z 7 postu tego tematu,

4. Screenshoty Teren to WIP
muszę jeszcze znaleźć jeszcze nowe modele i przerobić te co mam. Statua i "płaskorzeźby z 3 scrnu na pewno zostaną zastąpione.

[Edycja Olos - 25.01.2014 o 21:30]

zawieszony na jakiś czas projekt Ekspedycja Balina
ale wszelkie sugestie dotyczące terenu i nie tylko mile widziane (zainteresowanie na pewno przyśpieszy projekt)
MatiZZek
Wiadomość [#2]: 01.09.2013 o 22:09

Konto skasowane

Bardzo fajne ale o co chodzi z tą mini grą ? co trzeba zrobić ? smiley.gif

Rohan
Wiadomość [#3]: 02.09.2013 o 14:01

Konto skasowane

Pograłem i mam kilka ale:
Bolin nie nazywał się u mnie Bolin, w ustawieniach postaci usuń wszystkie ninne imiona postaci.
W ustawieniach gry zmień opcję że obrona nie jest wyuczona bo nie można z niej skorzystać.
Przebranie goblina u mnie nie działa.

burybrzetyslaw
Wiadomość [#4]: 02.09.2013 o 14:04

Konto skasowane

Dzięki za słowa uznania, minigierka dopiero jest w planach sad.gif Początkowo miałem pomysł żeby zamiast zwykłego rozwalania skał jak już masz kilofy, to kamerka przenosiła by się w inne miejsce (jak z mapą) i miałbyś za zadanie zbieranie typkiem (który by się pojawił i szybko chodził) "rozbijanie skał" czyli tak naprawdę wchodzenie w przerobione na skały jaszczury te z najlepszej umiejętności władcy bestii - dziki tabun . Ale już rozmyślałem nad ciekawszą minigrą tylko póki co projekt pewnie będzie przerwany

@ rohan wiem ale jak pisałem gra nie jest dokończona i nie miałem kiedy tego i setki innych rzeczy naprawić

[Edycja burybrzetyslaw - 02.09.2013 o 14:06]

ale wszelkie sugestie dotyczące terenu i nie tylko mile widziane (zainteresowanie na pewno przyśpieszy projekt)
Rohan
Wiadomość [#5]: 02.09.2013 o 14:08

Konto skasowane

Spokojnie, tylko powiedzialem jakie znalazłem błędy smiley.gif.

PS. Wtedy zapomniałem więc powiem teraz:
Bardzo fajna mapa, mam nadzieję że uda ci się zrobić wszystkie misje biggrin.gif.

shadow44
Wiadomość [#6]: 02.09.2013 o 17:09

Konto skasowane

No nawet. Teren dopracuj. Nie wiem dodaj jakąś mgłę, żeby było mroczniej. Przecież to Moria biggrin.gif

Bardzo podoba mi się pomysł z mapą.

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
burybrzetyslaw
Wiadomość [#7]: 14.01.2014 o 01:12

Konto skasowane

Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do tego projektu, mgła oczywiście zostanie dodana, co do terenu, to przydałyby się jakieś ładne modele pasujące do klimatów morii, Czy moglibyście zasugerować jakieś które znacie oprócz tych co wyskakują na hive po wpisaniu moria?

<napisano po bardzo długim czasie>

Postanowiłem się zabrać na chwile znowu za te kampanie w przerwie między rozkminianiem non-targetu
Jako że odzew na moją prośbę był jaki był, to próby zrobienia ładnego terenu są jakie są gdyż nie jestem "dobrym terenowcem"
wiem że prawa częśc na screenie jest pusta ale teren jest wciąż w budowie a wrzucam żebyśc sugestie blalblabla

[Edycja burybrzetyslaw - 14.01.2014 o 01:31]

LordStachu
Wiadomość [#8]: 17.01.2014 o 21:37

Konto skasowane

Jeśli chcesz, mogę Ci przesłać mój zestaw modeli krasnoludów ale nie wiem czy dalej tu zaglądasz sądząc po opisie.
A swoją drogą projekt ma potencjał, nie poddawaj się tak szybko smiley.gif

Jeśli chcesz, mogę Ci przesłać mój zestaw modeli krasnoludów ale nie wiem czy dalej tu zaglądasz sądząc po opisie.
A swoją drogą projekt ma potencjał, nie poddawaj się tak szybko smiley.gif

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
burybrzetyslaw
Wiadomość [#9]: 22.01.2014 o 06:54

Konto skasowane

Dzięki za zainteresowanie projektem, projekt nie upadł a został zawieszony do czerwca, skasowałem konto by nie zaprzątać sobie tym głowy, a nie poinformowałem nikogo bo nie wiedziałem że jest zainteresowanie, już trudno tego konta nie będę kasował tak czy siak jak wznowie w czerwcu projekt to chętnie przyjmę te modele więc ich nie kasuj jeśli możesz, mogę ewentualnie dokończyć to co zacząłem w systemie non-target jakbyś chciał użyć tego w gildii złodziei jeżeli nie masz już jakiegoś systemu. Ale dostosować i rozwinąć już musiałbyś sam, (dopiero w czerwcu mogę znowu nad tym pokminić) W ramach rekompensaty wstawiam stronę tytułową projektu z nowymi scrnami

[Edycja Olos - 25.01.2014 o 21:34]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :