Dziś jest: Niedziela, 19 maja 2019, godzina 18:57
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft PvP Battleground Dzwna sprawa z dobieraniem graczy w random battlegrounds

Odpowiedź

Temat: Dzwna sprawa z dobieraniem graczy w random battlegrounds

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Ksho
Wiadomość [#1]: 25.03.2011 o 19:45

Konto skasowane

Chciałbym się dowiedzieć czy nastąpiły jakieś zmiany z dobieraniem graczy do battlegroudów bo:
jakieś 2 tygodnie temu na serwerze Spinebrakers(PvP) swoim Hunterem na 60lvl zacząłem wchodzić na BG za pomocą tej ikonki obok Dungeon Finder, wybierałem zawsze random battleground i zawsze czekałem max 10min i zaczynał się battleground, czasem nawet po wciśnięciu do wyszukiwania nie mineły 2 min i już jakiś battleground był złożony.
Postanowiłem zrobić sobie paladyna retri i dziś wbiłem nim 60 lvl na serwerze Nagrad(Normal), chciałem wejść podobnie na BG i zdziwiłem się troszeczkę bo czekałem ponad 30 min i żadnego BG nie złożyło, chciałem sprawdzić czy na Hunterze na serwie pvp jest podobnie i również czekałem około 30min i zrezygnowałem.

Czy zmieniono coś z zasadami doboru graczy do BG za pomocą tej ikonki obok dungeonfindera, ktoś coś wie na ten temat??

Godzina o której próbowałem wejść na BG to około 18:00 zresztą to chyba bez różnicy bo poprzednio Hunterem wchodziłem nawet o 2 w nocy i po paru minutach bg był złożony ://

atylla3
Wiadomość [#2]: 25.03.2011 o 20:02

Konto skasowane

Może wrzuca cię do tego BG dla twinków bez expa za wygraną. Tam zdaje się kolejki są większe w niektórych przedziałach.

Ksho
Wiadomość [#3]: 25.03.2011 o 21:01

Konto skasowane

No ale jak grałem hunterem to szybciutko odpalało BG, dziś sprawdzałem na hunterze i palku to 30min oczekiwania i nic.

AVERAGE WAITING TIME: UNAVAILABLE i tak przez cały czas :/

Garn
Wiadomość [#4]: 25.03.2011 o 22:22

Konto skasowane

No jest tak. Próbowałem dostać się na BG Death Knightem na 59 lvl :P i nie szło jak się dostać. Dodam że mam zablokowany XP. Może rzeczywiście twinkowie idą won w cata...

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Nekkro
Wiadomość [#5]: 25.03.2011 o 22:52

Konto skasowane

twinki poszly juz dawno wpizdziec, afaik to maja swoje wlasne grupy. Ale jak widac walka z rownymi sobie nie jest taka fajna jak zabijanie innych dwoma strzalami.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
dorobo
Wiadomość [#6]: 26.03.2011 o 09:29

Konto skasowane

Nekkro napisał
twinki poszly juz dawno wpizdziec, afaik to maja swoje wlasne grupy. Ale jak widac walka z rownymi sobie nie jest taka fajna jak zabijanie innych dwoma strzalami.

Gracz w full heirloomach z enchantami na niższych poziomach też kładzie osoby ich pozbawione dwoma strzałami (szczególnie huntardy i rogale są najbardziej irytujący). Nie zwróciłem na to aż takiej uwagi do póki sam nie stworzyłem postaci na nowym serwerze i nie zabrałem za levelowanie przez bg.

atylla3
Wiadomość [#7]: 26.03.2011 o 09:44

Konto skasowane

dorobo napisał
Gracz w full heirloomach z enchantami na niższych poziomach też kładzie osoby ich pozbawione dwoma strzałami (szczególnie huntardy i rogale są najbardziej irytujący). Nie zwróciłem na to aż takiej uwagi do póki sam nie stworzyłem postaci na nowym serwerze i nie zabrałem za levelowanie przez bg.

Tak tylko, że nie możesz robić tego cały czas bo leci ci exp i w końcu zrobisz maksymalny lvl i być może karta się odwróci i to inni będą cię lać. Poza tym nie wiem czy nawet w full heirloomach jest tak łatwo zabić np 29lvl swoim 21. Idea twinka była taka, że exp nie leciał i taka osoba lała innych caly czas mając np 19lvl.

Ksho
Wiadomość [#8]: 26.03.2011 o 12:22

Konto skasowane

No to lipa :/
Nie miałem nawet pojęcia o jakichś "twinkach" bo jestem nowy w wow a mając tylko classic wow chciałem dobić do 60 lvl żeby zdobyć sobie ten fajnie wyglądający set dla palka za honor :/ a tu dupa bo w tej sytuacji ani nie nazbieram honoru bo żadnego bg zacząć nie mogę a jak kupie reszte dodatków żeby podnieść sobie lvl cap to zanim na nią uzbieram i przy okazji exp dobije to już ten set będzie do niczego dla mnie :/
A lvl cap dla siebie muszę podnieść żeby na bg wchodzić bo na 60 lvl mało ludzi wchodzi na bg obecnie, więc te rzeczy na 60 lvl za honor moim zdaniem nie mają już racji bytu :/ ------- WIELKA BZDURA

Nekkro
Wiadomość [#9]: 26.03.2011 o 16:33

Konto skasowane

jezeli nie jestes twinkiem ( zablokowales sobie xp z bg ) to wydaje mi sie ze na bg nie powinienes dlugo czekac jezeli jest to weekly ( call to arms )

bg nie odbywaja sie w ramach tylko jednego serwera tylko lacza ludzi z roznych serwerow. Moze poprostu miales pecha i malo osob sie zapisalo. Blizzardowski bg finder tez czasem oszukuje z czasem oczekiwania ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Ksho
Wiadomość [#10]: 26.03.2011 o 18:05

Konto skasowane

Nic nie zablokowałem po prostu mam wow classsic tylko a w nim max lvl to 60 który osiągnąłem, zamówiłem już kolejny dodatek bo chcę polatać po bg a o czymś takim jak określaniu graczy jako "twików" to sprawy sobie nie zdawałem, albo to może jakaś polityka żeby gracz nie zostawał przy podstawce tylko zabulił za kolejny dodatek żeby lvl cap był większy i nie być sklasyfikowanym jako "tweak" jeśli np. w podstawce dobije max lvl :/
Dziś latam i zwiedzam, od rana mam włączone wyszukiwanie na random bg i jak na razie po kilku ładnych godzinach nic nie znajduje, kupiłem klucz do tbc w poniedziałek zrobię przelew i dojdzie mailem mam nadzieje jak najszybciej i wtedy sobie chyba dopiero polatam.

TAKIE PYTANI DO OSÓB CO OSIĄGNĘŁY MAX 85 LVL DOSTĘPNY NA RAZIE, TEŻ JESTEŚCIE JUŻ SKLASYFIKOWANI JAKO "TWEAKI" I MACIE PROBLEM Z WEJSCIEM NA RANDOM BG?? CZY RACZEJ SZYBKO UKŁADA BGconfused.gif

Daros666
Wiadomość [#11]: 26.03.2011 o 18:15

Konto skasowane

Blizz twinków zniszczył w wotlk(i bardzo dobrze,że tak zrobili!)przez wprowadzenie xp na bg.NA 85 lvlu na bg się czeka minute(jako ally).

Znowu w Hordzie,mon.
atylla3
Wiadomość [#12]: 26.03.2011 o 18:31

Konto skasowane

Ksho napisał
TAKIE PYTANI DO OSÓB CO OSIĄGNĘŁY MAX 85 LVL DOSTĘPNY NA RAZIE, TEŻ JESTEŚCIE JUŻ SKLASYFIKOWANI JAKO "TWEAKI" I MACIE PROBLEM Z WEJSCIEM NA RANDOM BG?? CZY RACZEJ SZYBKO UKŁADA BGconfused.gif

Na 85 lvl nie ma podziału na twinków i innych. Wszyscy grają razem, przekłada się to na to że jest dużo ludzi chętnych na bg i nie ma kolejek.
Takie rozwiazanie wprowadzili dla wcześniejszych lvl żeby uniknąć sytuacji takich jak twoja. I raczej nie po to żeby zmusić cię do zakupu dodatku. Jak sam piszesz chciałeś sobie zebrać cały dostępny sprzęt za honor prawdopodobnie dlatego, że nie masz nic innego do roboty. Gdyby nie było rozdziału (tak jak kiedyś) to latał byś sobie jak pan i władca i kosił wszystkich innych, którzy w tym przedziale są tylko przejściowo i nie opłaca im się zbierać lepszego sprzętu, bo i tak za parę wygranych BG wbiją 61, 62lvl itd.

Na 85lvl nie ma takiego ryzyka gdyż każdy ma max lvl i każdy może śmiało zbierać sobie sprzęt więc jakiekolwiek podziały nie mają sensu.
Mam nadzieje, że w miarę ci to wytłumaczyłem i rozjaśni ci to trochę sytuację.

Vurio
Wiadomość [#13]: 27.03.2011 o 11:50

Konto skasowane

Daros666 napisał
Blizz twinków zniszczył w wotlk(i bardzo dobrze,że tak zrobili!)przez wprowadzenie xp na bg.NA 85 lvlu na bg się czeka minute(jako ally).

to nie prawda. bo mozesz wylacz opcje expa za bg i dostawac golda lub honor nie pamietam.
w duzych miastach kolo battelmasterow stoi koles z kotrym gadasz i on to zmienia

atylla3
Wiadomość [#14]: 27.03.2011 o 12:09

Konto skasowane

Vurio napisał
Daros666 napisał

to nie prawda. bo mozesz wylacz opcje expa za bg i dostawac golda lub honor nie pamietam.
w duzych miastach kolo battelmasterow stoi koles z kotrym gadasz i on to zmienia

Człowieku właśnie o tym jest cały ten temat, że jak wyłączysz xp za bg to czekasz w kolejkach po pół godziny, godzinę jak nie dłużej.
Po za tym twinki polegały na tym, że były w porównaniu do innych na bg niesamowicie wykoksane i robiły miazgę. Ktoś kto sobie robił twinka miał zamiar czerpać frajdę z tego, że zabija innych jednym strzałem. Teraz po zablokowaniu xp taki twink trafia na bg z innymi twinkami i traci całą swoją przewagę jaką dawał mu sprzęt więc automatycznie odpada mu cała wyżej wymieniona frajda.
Mam nadzieję, ze teraz zrozumiesz opinie Darosa666, z którą ja też się zgadzam, że Blizz zniszczył twinków.

Nekkro
Wiadomość [#15]: 27.03.2011 o 12:09

Konto skasowane

no tak tylko ze wtedy trzeba lac sie z innymi twinkami, a to dla wiekszosci nastonerdow nie jest juz takie fajne

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
GOPA
Wiadomość [#16]: 27.03.2011 o 15:11

Konto skasowane

a moze dlatetego ze podzielili BG co 5 lv ?? a nie jak wczesniej co 10 lv

Ksho
Wiadomość [#17]: 27.03.2011 o 15:26

Konto skasowane

Jak latałem swoim hunterem to pamiętam paru twinków i tak jak piszecie był z nimi problem ale jak się trafiło koło grupka graczy to zmasowanym atakiem taki twink padał, zresztą po mojej stronie też było paru jak dobrze pamietam. Na bg jest potrzebna organizacja a jak zdążyłem zauważyć np. na AV wszyscy od początku wykonują bezmyślnie przetartą strategie, nie organizują się w grupy tylko lecą na pałę i liczą że w pobliżu jest jakaś grupa co pomorze.
Przynajmniej na lvl około 60 jak latałem tak właśnie było, brak organizacji, co po niektórzy próbują jakoś sterować grupą ale im nie wychodzi i wtedy wyzywają od noobów, jakby była możliwość np. wyznaczania jakiegoś generała dowodzącego który kierowałby całym party w bg i wydawał rozkazy za nie wykonanie których mógłby coś zrobić z delikwentem, jakieś debuffy czy coś.

Twinki hmm, przecież to wojna Horda kontra Alliance i podobnie jak w innych fantasy czy w ogole jakichś bitwach średniowiecznych byli czempioni czyli wykoksane jednostki z którymi zwykły piechur nie miał szans.

Sam nie byłem twinkiem nigdy i o tym zagadnieniu dowiedziałem się dopiero od was ale kto wam bronił też być takim, poza tym po osiągnięciu 85 lvl raczej wszyscy robią się twinkami ci co wchodzą na bg a ci co mają załóżmy 84 lvl i jeszcze są nie tak pokoksani jak co nie którzy na 85lvl to też mają przesrane na BG póki się nie skokszą bo nawet jak przegrywasz to jakiś honor dostajesz.

To że blizz zniszczył twinków( czempionów ;p) to tylko przez płacz wielu graczy którzy nie potrafili się zorganizować na bg i walili na pałe z wyciągniętym jęzorem na honor ale jak widziałem na swoim poziomie nie wielu się to udawało.

Takie jest mniej więcej moje zdanie, proszę nie wyzywać, nie obrażać jedynie mnie kulturalnie poprawić jak pisze głupoty według was ;p

Nekkro
Wiadomość [#18]: 27.03.2011 o 17:20

Konto skasowane

Czempioni to moze i byli, ale gdybys ty byl takim piechurem i ciagle dostawalbys baty to nie zdenerwowaloby cie to ?

problem z twinkami byl imo taki ze robili je ludzie ktorzy
a) lubili to i nie bali sie isc przeciwko innym twinkom. To grupa ktora przedstawia skill > gear.

Niestety na niskich lvlach niektore klasy poprostu mialy lepiej ( nie mowie o cata gdzie dostaje sie kluczowe umiejetnosci po wybraniu speca ), stad wiekszosc twinkow byla hunterami czy rogue. Zreszta jak gralem jakas niskolvl postacia z miesiac temu to wiekszosc ludzi na bg to rogue.

b) takie dzieci co spedzaja za duzo czasu przed kompem a ze nie moga zabic kogos normalnie to robily twinki z imba *najlepszym gearem dostepnym na ten lvl i lataly od jednego gracza do drugiego i zabijaly w kilka sekund.

Niestety ludzi z grupy a bylo imo mniej. Owszem mozna sie z tym nie zgadzac ale dlaczego wiec po wprowadzeniu osobnych grup dla twinkow nie przeniesli sie tam i grupy te zieja pustka ?

Na 85 nie ma zadnych twinkow ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Ksho
Wiadomość [#19]: 27.03.2011 o 21:25

Konto skasowane

Nekkro napisał
Czempioni to może i byli, ale gdybyś ty był takim piechurem i ciągle dostawałbyś baty to nie zdenerwowaloby cie to ?

To robisz sobie "twinka" u gościa w Stormwind który exp wstrzymuje i się koksisz--nawet za przegraną dostajesz honor--potem kopiesz dupę twinkom smiley.gif. To też jakaś forma zabawy w wow-ie a przecież do tego on służy smiley.gif

Nekkro napisał
problem z twinkami byl imo taki ze robili je ludzie ktorzy
a) lubili to i nie bali sie isc przeciwko innym twinkom. To grupa ktora przedstawia skill > gear.

b)którzy chcieli im dowalić--determinacja smiley.gif

Nekkro napisał
Niestety na niskich lvlach niektore klasy poprostu mialy lepiej ( nie mowie o cata gdzie dostaje sie kluczowe umiejetnosci po wybraniu speca ), stad wiekszosc twinkow byla hunterami czy rogue. Zreszta jak gralem jakas niskolvl postacia z miesiac temu to wiekszosc ludzi na bg to rogue.

W sumie to nie wiem jak jest na niższym niż na 60lvl bo na takim mam huntera i sporo latałem po BG i hunter mógł jedynie w grupie z melakami pozabijać trochę playerów, jak się trafiło na kogoś solo na bg to raczej ciężko było uwierz mi.
Dobijasz lvl żeby wskoczyć na poziom na jakim twoja klasa ma przewagę albo chociaż nic nie traci do innych smiley.gif

Nekkro napisał
b) takie dzieci co spedzaja za duzo czasu przed kompem a ze nie moga zabic kogos normalnie to robily twinki z imba *najlepszym gearem dostepnym na ten lvl i lataly od jednego gracza do drugiego i zabijaly w kilka sekund.

po raz drugi pisze----To robisz sobie "twinka" u gościa w Stormwind który exp wstrzymuje i się koksisz--nawet za przegraną dostajesz honor--potem kopiesz dupę twinkom smiley.gif. To też jakaś forma zabawy w wow-ie a przecież do tego on służy smiley.gif

Nekkro napisał
Niestety ludzi z grupy a bylo imo mniej. Owszem mozna sie z tym nie zgadzac ale dlaczego wiec po wprowadzeniu osobnych grup dla twinkow nie przeniesli sie tam i grupy te zieja pustka ?

A można się tam jakoś przenieść?? Przecież bg wyszukują spośród twinków, ja jeszcze dziś mam twinka ( może jutro klucze do dodatków dojdą ) i wczoraj np. udało mi się dołączyć do bg--1 raz w ciągu kilku godzi--i o dziwo nie było tam jakiś koksów twinków -.-

Nekkro napisał
Na 85 nie ma zadnych twinkow ;)

Czyli co, wszyscy są tak pokoksani czy jak?? Bo przecież na 85lvl to jak dołączasz do BG to losuje też graczy na np. 84 lvl a tacy są na pewno słabsi od koksów na 85 z zajebiaszczym smiley.gif gearem i którzy na pewno nie przechodzą obok BG obojętnie smiley.gif

Nekkro
Wiadomość [#20]: 28.03.2011 o 08:42

Konto skasowane

jedyna opcja zeby 85 spotkal 84 lvl na bg jest taka, ze 85 wbil ten lvl podczas bg. 85 maja osobna grupe, 80-84 swoja.

Twink to nie postac z dobrym sprzetem na lvl 85.
http://www.wowwiki.com/Twink

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :