Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2019, godzina 04:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dzwieki sc1 in sc2

Viruss719
Wiadomość [#1]: 12.10.2012 o 08:29

Konto skasowane

Witam.
Bylem ciekawy juz tak z pol roku temu czy taki mod bedzie dostepny. Byloby fajnie miec sounds z sc1 w sc2. Moze ktos slyszal o czyms takim?

Krecik
Wiadomość [#2]: 12.10.2012 o 09:57

Konto skasowane

Jedynie takie coś możesz ujrzeć na mapach w trybie dowolnym, w trybie zwykłym multi nie ma jak tego zrobić bez modyfikacji plików.
Ale konkretnie o czymś takim nie słyszałem, może na tej mapie co ma tryb sc1 jest to zawarte.

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
PielucH78
Wiadomość [#3]: 12.10.2012 o 10:32

Konto skasowane

Chcialbym sie podczepic do tematu bowiem kwestia ktora mnie najbardziej drazni i ktora podtrzymuje od czasow bety to sa dzwieki. Sa beznadziejne - puste, tlumione i bez zycia - porownajcie sobie ginace mariny,zeloty,lingi te w sc2 ktore sa slabe jak barszcz, a te ktore byly fenomenalne w sc1. Nie mowiac juz o kwestiach ktore wypowiadaja tyczace sie all jednostek(chodzi o glos/dzwiek)

Czemu Blizz nie zrobi chociazby na miesiac w swoim Bnecie 2.0 ktory ma zajebisty czat, czegos takiego, ze all odglosy i muzyczka(ktora mozna oczywiscie poscic np z winampa) byla ze sc1 ? Fajnie by bylo sie wczuc w klimat ze starych czasow grajac w nowa odslone - mysle ze nawet bylby to powiew swiezosci - a wielu graczy, ktorzy nie mieli do czynienia z pierwsza czescia stwierdziliby ze jest lepiej.

Pare miesiecy temu zrobilem nawet remix - nie jest to nic wielkiego, jednak slucham do tej pory tej nuty - wsluchajcie sie w dzwiek i odglosy jednostek z sc1 - one mialy dusze smiley.gif http://www.youtube.com/watch?v=jP2q5mIsrJ4 Pozdrawiam smiley.gif

A czy sa wlasnie takowe mody ze mozna sobie zagrac w sc1 w sc2 ?

[Edycja PielucH78 - 12.10.2012 o 10:33]

klikachu
Wiadomość [#4]: 12.10.2012 o 12:12

Konto skasowane

podpisuję się obiema "rękami" pod postem zamieszczonym powyżej. W SC1 dzwięki były po prostu epickie a te w SC2 są jak dla mnie bez wyrazu. Muzyka również nie zachwyca-jest dobra ale nie epicka. Może pamiętacie muzykę u zergów z SC1...to był naprawdę kawał dobrej ścieżki dźwiękowej. Chętnie bym usłyszał podkład muzyczny z SC1 w SC2.

aka kliku aka adi
mgkiler
Wiadomość [#5]: 12.10.2012 o 12:34

Konto skasowane

Trzeba brać pod uwagę również współczynnik nostalgi i sentymentu smiley.gif Przez ten współczynnik wszystko co stare, z czasów dzieciństwa wydaje nam się lepsze. Mnie teżsmiley.gif

Dźwięki w SC2 w sumie nie są jakoś szczególnie gorsze.
Po za paroma wyjątkami.
Np dźwięk rozkładającego się Siege Tanka w SC1 rządził smiley.gif

No i muzyka Terran mi sie bardziej podobała w SC1. Elektroniczna muza bardziej pasuje do terran niż instrumentalna.

Krecik
Wiadomość [#6]: 12.10.2012 o 12:34

Konto skasowane

To akurat nie trudno zrobić, sciagasz OTS z sc1, wylaczasz muze w sc2, zapetlujesz w winampie i jest smiley.gif

Be original, be yourself
SC2 Profile
ShadowDancer
Wiadomość [#7]: 12.10.2012 o 12:45

Konto skasowane

Krecik napisał
Jedynie takie coś możesz ujrzeć na mapach w trybie dowolnym, w trybie zwykłym multi nie ma jak tego zrobić bez modyfikacji plików.

Możesz napisać sterownik do karty dźwiękowej ;C

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Krecik
Wiadomość [#8]: 12.10.2012 o 14:23

Konto skasowane

A to o tym nie pomyslalem ;)

Be original, be yourself
SC2 Profile
Viruss719
Wiadomość [#9]: 12.10.2012 o 20:30

Konto skasowane

Ja już się od premiery zastanawialem nad tym, ale nawet gdzies znalazlem filmik i jakis temat na forach ze byl jakis mod ale do beta sc2. Prawda ze to co stare to i przyzwyczajenie zostawia sentyment biggrin.gif co jeszcze bardziej w sumie chcialoby sie miec te dzwieki sc1 biggrin.gif.

ShadowDancer
Wiadomość [#10]: 12.10.2012 o 22:28

Konto skasowane

Mi osobiście najbardziej brakuje "Rock n roll", "Ach, That's the stuff", sprawania minerałów (jadąc kamerą nad bazą było czuć, że coś tam się dzieje) i charakterystycznego klang zerglingów.

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
PielucH78
Wiadomość [#11]: 13.10.2012 o 17:01

Konto skasowane

Mi brakuje np tego jak gralem protosem: masy ginacych zetow, dragonow, darkow odlosy sztormow - w ogole ich uzywanie, a nie jak tutaj all time colosusy i epickie bitwy przeciw lingom mutalom ultralom hydrom i lurkerow - co do tych ostatnich mam nadzieje ze blizz pojdzie po rozum do glowy i da je w 2 dodatku ...

Tercjusz
Wiadomość [#12]: 15.10.2012 o 17:02

Konto skasowane

Mi się wydaje że w SC2 dzwięki są mniej mroczne, takie trochę Disneyland. W jedynce była bardziej klimatyczne.

Kiedy mroźnym wiatrem dmucha, najbardziej rozgrzewa pogoda ducha.
Tym się zajmuje: implanty kraków & mecze live
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :