Dziś jest: Niedziela, 20 września 2020, godzina 19:26
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Dźwięk i Osłona (problemy)

Odpowiedź

Temat: Dźwięk i Osłona (problemy)

Othalla
Wiadomość [#1]: 06.03.2011 o 21:28

Konto skasowane

Otóż po pierwsze na mapkę zaimportowałam dźwięki MP3 i napisałam Textures/Dźwięk1.mp3 itp. Od razu odwarzało i było dobrze ale po zamknięciu i otworzeniu ponownie mapy cały czas pisze coś o błędzie. Czy ścieżka textures jest nieodpowiednia dla dźwięków czy może chodzi o coś innego?
Po drugie chciałabym zrobić osłony many czyli mana=osłona i jak ktoś atakuje to musi najpierw złamać osłonę, a potem zadaje obrażenia. Wiem, że Morska Wiedźma ma taki skill, ale mi chodzi o to, żeby to było CAŁY czas (dopóki się nie wyłączy) włączone jak np. obrona piechura i żeby działała do wyłączenia, a nie przez pewien czas jak Boska Tarcza Paladyna. Czy stworzyć nowa moc i dać stałe działanie, czy napisać wyzwalacz?
Z góry dziękuję.

Krolax
Wiadomość [#2]: 07.03.2011 o 15:27

Konto skasowane

Co do pierwszego zagadnienia to tak, jest to zła ścieżka dostępu, a po za tym nie zmienia się ścieżek w dźwiękach.(Jak sama nazwa wskazuje textures jest to ścieżka dla niektórych tekstur by podmienić je z głównym archiwum)
Co do drugiego zagadnienia to tarcza Morskiej Wiedźmy wyłącza się po stracie many lub manualnym wyłączeniu, czy nie o to chodzi?

@down Dokładnie czyli war3imported, czy coś w ten deseń

[Edycja Krolax - 08.03.2011 o 16:10]

Świat jest zagadką.
Othalla
Wiadomość [#3]: 07.03.2011 o 19:32

Konto skasowane

Czyli w dźwiękach musze zostawić tak jak jest?
A co do drugiego to juz sie polapalam, dzieki!

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :