Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 06:50
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Dziwny błąd podczas instalacji patcha 9

Odpowiedź

Temat: Dziwny błąd podczas instalacji patcha 9

Shapirox
Wiadomość [#1]: 14.05.2010 o 00:45

Konto skasowane

Witam otóż dostałem klucz do bety starcrafta 2 i jak wiadomo przystąpiłem do instalacji gra się ładnie instaluje i zaczyna mi pobierać patche. Lecz gdy dochodzi do znanego patcha 9 i pojawia się taki błąd

Blizzard Updater was unable to read the file "D:\Gry\Beta StarCraft II\Mods\Liberty.SC2Mod\Base.SC2Assets". This error may be caused by problems with the media or drive at D:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The data being read was "Assets\Textures\bel_shir_bricks_small.dds", and the error code was 0.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (Converter::Load)

I nie do końca wiem co to znaczy reinstalowałem grę 4 razy i za każdym razem pojawia się ten błąd. Możliwe że patcha 9 trzeba zainstalować ręcznie ale mam problem gdyż nie rozumiem do końca co napisał Krecik :P

1) Przenies/skopiuj pliki patcha folderu StarCraft II BetaSupport (zrobiłem tak jak kazał ;P)
2) Zmien nazwe pojedynczego pliku sc2-patch.MPQ (i tutaj pojawia się główny problem bo na jaką nazwę i jakie pliki zmienić aby blizzard updater chciał mi aktualizować patcha)
3) Uruchom Blizzard Updater.exe (kiedy go uruchamiam pojawia mi się ''There is no patch file to apply.")
4) Usun sc2-patch.MPQ jesli sam sie nie wykasowal

Za jakąkolwiek pomoc wielkie dzięki smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :