Dziś jest: Czwartek, 17 października 2019, godzina 05:08
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dzielenie dr

Krresh
Wiadomość [#1]: 07.06.2008 o 16:10

Konto skasowane

Ostatnio walczyłem z teamem rogue + frost mag i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że dostałem sapa na 10 sec, a zaraz po tym polymorph na 5. Jeśli to nie przywidzenie, chciałbym zapytać w jaki konkretnie sposób dr w drużynie się dzielą (przede wszystkim czy musiałbym coś wiedzieć na temat cc rogue + spriest)

TesaChrom
Wiadomość [#2]: 07.06.2008 o 16:22

Konto skasowane

insygnia? Cloak of shadows? dispell priesta?

Krresh
Wiadomość [#3]: 07.06.2008 o 16:26

Konto skasowane

Ty na jakieś pytanie w tym momencie odpowiadałeś czy coś? W ogóle nie zauważyłem co to ma wspólnego z tym, co napisałem.

Sesch
Wiadomość [#4]: 07.06.2008 o 17:17

Konto skasowane

On mial na mysli to, ze kiedy masz sapa, uzywasz insygnia, a jak masz na sobie owce to priest ja dispelluje, no chyba, ze noob... no a cloak of shadows powinienes znac jezeli grasz rogue ..

Okay sad.gif
Krresh
Wiadomość [#5]: 07.06.2008 o 18:59

Konto skasowane

Przecież nie napisałem, że gram rogue Cylon_anim.gif

Squstion
Wiadomość [#6]: 07.06.2008 o 22:41

Konto skasowane

jako gnome (wulg.)isz glupoty. co to znaczy dr? po 2 to nie bylo wrazenie - ty naprawde zostales sapniet y po zowieczkowany.

War 70 - afk
nabonid
Wiadomość [#7]: 07.06.2008 o 22:45

Konto skasowane

dr = diminishing return (mozna zalapoac po pytaniu).

patch 1.4
A handful of spells were added to the list of spells subject to diminishing returns in PvP. It is our goal to set as few spells as possible to be diminished. We've identified this short list of spells as having durations and cooldowns sufficient to almost permanently slow or immobilize targets but without adequate controls or other limiting factors. When a spell with diminishing returns is used against a target in PvP, the first effect has full duration. On the second use of the same category of spell (e.g. slowing), that spell's duration is reduced by 50%. On the third use, the duration is reduced by 75%. On the fourth attempt, the target becomes immune to the spell. Spells must be used on the same target within 15 seconds of the *end* of the duration in order to be diminished. In other words, if a target hasn't had a slowing spell active on them for more than 15 seconds, the next slowing spell will have full effect. The list of affected spells is:
* Frost Shock
* Entangling Roots
* Frost Nova

W patchu 1.9 blizz jeszcze cos namieszal ze stunami.
Jezeli szukasz precyzyjniejszej odpowiedzi to chyba lepiej poszukaj jakiegos pro-pvp formum, gdzie takie sprawy rozebrano do najmniejszych detali. Mialem kiedys link do takiego forum (wymagany byl okreslony rating by mozna bylo pisac posty), niestety gdzies go zgubilem.

[Edycja nabonid - 07.06.2008 o 23:05]

Krresh
Wiadomość [#8]: 08.06.2008 o 13:22

Konto skasowane

Squstion napisał
jako gnome (wulg.)isz glupoty. co to znaczy dr? po 2 to nie bylo wrazenie - ty naprawde zostales sapniet y po zowieczkowany.

2 lvle 70 i nie wiesz co to dr? W takiej sytuacji mogę chyba tylko pogratulować.

Ponawiam pytanie, czekając na kogoś, kto wreszcie będzie umiał je normalnie przeczytać ^^

Minok
Wiadomość [#9]: 08.06.2008 o 13:57

Konto skasowane

nabonid napisał

W patchu 1.9 blizz jeszcze cos namieszal ze stunami.
Jezeli szukasz precyzyjniejszej odpowiedzi to chyba lepiej poszukaj jakiegos pro-pvp formum, gdzie takie sprawy rozebrano do najmniejszych detali. Mialem kiedys link do takiego forum (wymagany byl okreslony rating by mozna bylo pisac posty), niestety gdzies go zgubilem.

[Edycja nabonid - 07.06.2008 o 23:05]

http://www.arenajunkies.com/

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
KWAKWA
Wiadomość [#10]: 08.06.2008 o 14:20

Konto skasowane

a jaki to jest min. rating zeby pisac tam?tongue.gif mi sie udalo !

Gladiator Udgratzz
Minok
Wiadomość [#11]: 08.06.2008 o 15:19

Konto skasowane

Nie wiem, jak robiłem tam konto to miałem chyba 1900 w 2v2 i mnie nie chcieli, a potem mnie wzięli jak miałem jeszcze mniej z 5v5 lol:P

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
TesaChrom
Wiadomość [#12]: 08.06.2008 o 16:06

Konto skasowane

(przede wszystkim czy musiałbym coś wiedzieć na temat cc rogue + spriest)

patrzac na to wnioskuje ze jestes rogue albo shadowpriest.
Wiec sie ogarnij

Krresh
Wiadomość [#13]: 08.06.2008 o 18:59

Konto skasowane

TesaChrom napisał

(przede wszystkim czy musiałbym coś wiedzieć na temat cc rogue + spriest)

patrzac na to wnioskuje ze jestes rogue albo shadowpriest.
Wiec sie ogarnij

Musisz być naprawdę wybitnym człowiekiem, skoro po tylu postach dalej nie wiesz o czym jest temat, a do tego prowokujesz do sypania wyzwiskami.

Tavrat
Wiadomość [#14]: 08.06.2008 o 22:14

Konto skasowane

http://www.wowwiki.com/Diminishing_Returns

Tam masz dokładnie opisane jak się dzielą diminishing returns.

Pozdrawiam,
Tav

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :