Dziś jest: Poniedziałek, 26 października 2020, godzina 13:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dylemat z 3 klasami.

kendex
Wiadomość [#1]: 05.06.2010 o 22:00

Konto skasowane

Witam. Mam mianowicie problem, sęk tkwi w tym, że nie wiem jaką klasę wybrać.

Wybór jest między Shaman, Priest, a Paladin. Co chciałbym robić to mogę cokolwiek potankować, pohealować, podpsować, ALE chcę mieć coś w zanadrzu...
Grałem do niedawna rogue, ale okazało się, że to jednak nie to. Proszę o pomoc i porady.

cobytuwpisac
Wiadomość [#2]: 05.06.2010 o 23:48

Konto skasowane

w porównaniu do rogue, to wszystkie które wymieniłeś mają coś w zanadrzu.
shaman: heal, melee dps, ranged dps
paladyn: heal, melee dps, tank
priest: heal x2, ranged dps
zerknij też na druida: tank, heal, melee dps, ranged dps

tytanus
Wiadomość [#3]: 06.06.2010 o 01:52

Konto skasowane

Moim zdaniem jak nie wiesz jaka klase wybrac, to wybierz taka co ma wiele czyli heal, melee dps i ranged dps (shaman) albo dodatkowo tank (druid).
Jak pograsz nimi i np. dobijesz do 80lvl to bedziesz wiedzial co lubisz i co chcesz.
Ja tak ja zrobilem zrobilem szamana bo lubie leczyc a przy okazji walczyc, ale okazalo sie, ze wiecej frajdy sprawia mi leczenie i w ogole raidy i bycie heal wiec zrobilem od nowa priesta smiley.gif
i jestem zadowolony, bo mi cos brakowalo w shamanie.

Mozesz tez wybrac druida bardzo dobra klasa, dobrze leczy moze byc dobrym tankiem, jak i ranged dps i melee dps.

- = P R I E S T = -
nick: Tytanus, serwer: The Maelstorm
nick: Orchides , serwer: Argent Dawn
robbo38
Wiadomość [#4]: 06.06.2010 o 09:26

Konto skasowane

Ja bym Ci polecił szamana mimo iz ponoć to najgorszy z healerów. Gram nim od pół roku i jestem zadowolony. To moja pierwsza postac. Jesli rogue Ci nie podpasował to moze tak ja ja nie ciągnie Cie do DPSu. Ja mam co prawda 2nd spec ele ale wykorzystuje go tylko przy robieniu questów i nawet itemów pod niego specjalnie nie zbieram. Leczenie to jest to co daje mi prawdziwą frajde.
Więc moze szaman ?? Chociaz gdybym teraz zaczynał gre to wybrałbym paladyna i robił go na holy/prot.

Super hicior
Lucjan
Nekkro
Wiadomość [#5]: 06.06.2010 o 09:47

Konto skasowane

co to znaczy "miec cos w zanadrzu" ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
kendex
Wiadomość [#6]: 06.06.2010 o 20:14

Konto skasowane

Ojej jakie zainteresowanie ;) Właśnie robbo38 Pally mi chodzi po głowie mam 42 lvl nim oraz shammiego 60 lvl. Preyem kiedyś grałem. A co do co znaczy mieć coś w zanadrzu? Po prostu jakiś spec inny niż dps pure dps.

kamill
Wiadomość [#7]: 06.06.2010 o 21:20

Konto skasowane

Odpowiedz jest prosta. Pally lub druid - wybór należy do ciebie
Zrobiłem sobie obie te klasy Mi osobiście bardziej odpowiada palas - jest lepszym tankiem a i za healem tanków często się rozglądają No i expi się go momentalnie ( z cmentarza biegniesz raz na ruski miesiąc) Tak czy inaczej naj naj naj jest priest - leczenie nim to bajka smiley.gif

BoneRush
Wiadomość [#8]: 07.06.2010 o 01:21

Konto skasowane

1 PLACE D.RU.I.D

mexico tournamento

LEJE SIE TEQUILLA A MY GRAMY W BILLARD A TY? WES SIE NIE WYHHYLAJ , A JA? JESTEM REPREZENTANTEM STYLAAA
GROUP KILLAA , CO MATKA NIE NAUCZYLA??
6000 STOPNI CELCJUSZA W TWOICH USZACH, RYMY JAK KATUSZA NAPIETE JAK KUSZA.....
kikasek
Wiadomość [#9]: 07.06.2010 o 21:06

Konto skasowane

Ja lubiłem zawsze specjalistyczną klasę z hybrydą wymieszać, co oznaczało rzecz jasna że musiałem "wykoksać" dwie postacie, ale wtedy miałem full serwis.

Druid+rogal to było dla mnie combo idealne, praktycznie wszystkie aspekty gry były do mojej dyspozycji...]

Teraz sobie myślę że wymieszałbym klasy bardziej pod względem trudności rozgrywki. Czyli w tym wypadku było by to klasa trudniejsza do grania z łatwiejszą, czyli jak zwykle mój ukochany rogal, ale tym razem z palasiem smiley.gif

dom seniora konto internetowe
pwnedbylife
Wiadomość [#10]: 08.06.2010 o 00:10

Konto skasowane

chcesz powiedziec, ze rogal jest trudny do grania ; p ?

Eryc
Wiadomość [#11]: 08.06.2010 o 12:43

Konto skasowane

Paladynem tankuje się chyba najłatwiej a i heal ma najprostszy w sumie 3 spelle

http://www.youtube.com/watch?v=5rXPrfnU3G0
kendex
Wiadomość [#12]: 09.06.2010 o 09:18

Konto skasowane

Temat do zamknięcia :P Spróbuje swych sił jako shammy, a jak nie wyjdzie to zawsze zostaje pala ;P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :