Dziś jest: Wtorek, 23 kwietnia 2019, godzina 12:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dylemat

Brzoza93
Wiadomość [#1]: 03.01.2010 o 10:59

Konto skasowane

Witam, gram na serwerze Dragonblight (Normal) i mam dylemat przy wyborze klasy mianowicie mam 76 Death Knighta, 58 Druida i nie wiem którym kontynuować grę lub czy zrobić np. nową postać warlocka. Prosiłbym o rady i sugestie dotyczące mojego pytania.

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź.

Reap3r0
Wiadomość [#2]: 03.01.2010 o 13:04

Konto skasowane

A teraz ty zadaj sobie pytaniem czym ty lubisz grac . bo te klasy pod wzgledem sposobu gry roznia sie diametralnie .

Wez pod uwage pare rzeczy , DK mozesz grac tylko DPs lub tankiem , kalsa hero , wiec nie sprawia zbyt duzo problemow , aby byc dobrym w pvp , i pvm
Druid jedna z hybryd , zawsze kiedy znudzi ci sie tankowanie , badz DPS mozesz byc dobrym healem
Znow warlock jest nastawiony tylko na DPS , wiec nic innego nigdy nie bedziesz robic i imo to walsnie on moze sie najsszybciej znudzic , ale jest to klasa majaca jeden z najwiekszych potencjałow w PVP . mi osobiscie nie podobalo sie w nim mnostwo czarow DoT , nawet pomimo tego ze ich dzialanie jest zabojcze .

Wiez rusz tylek zrob kilka postaci i do 30 lev spokojnie zobczasz ktorym ci sie najlepiej gra

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
Alron
Wiadomość [#3]: 03.01.2010 o 20:01

Konto skasowane

Grałem każdą z tych klas na ptr i jeśli miałbym grać którąś z tych 3 na globalu byłby to DK ze względu na swój klimat, fajny styl grania pvp, mnóstwo skilli typu survival, fajne animacje i 3 równie ciekawe drzewka talentów. W Locku podobało mi się tylko drzewko Affi i zajebiste możłiwości kitowania ludzi na bg/arenie. Destro znudziło mi się po godzinie gry na bg... Jeśli chodzi o druta to szczerze nie polecam go jeśli myślisz o roli tanka; jest strasznie ubogi w skille w porównaniu do Warka czy Protadyna i tankuję nim się strasznie nudno w porównaniu do wyżej wymienionych. Feral ogólnie nie przypadł mi do gustu bo ni to warrior ni to rogal. Za to bardzo ciekawe jest drzewko Resto. Sporo czarów leczących, świetne na pvp. Boomkina nie próbowałem bo sam wygląd tej sowy od zawsze mnie odstraszał...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :