Dziś jest: Poniedziałek, 16 grudnia 2019, godzina 04:36
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Druid resto porady pvp

kondzik
Wiadomość [#1]: 20.09.2009 o 15:45

Konto skasowane

Witam
Jak latwo sie domyslic gram drutem resto ale dopiero co dobiłem 80 i zbieram secik z bg. Chciałem was prosić o rade, jak dobrze leczyć na arenach (wiem ze to bardziej wymaga umiejetności gracza niż jakiś tam porad) ale usłyszenie czegoś od bardziej doświadczonych graczy też nie zaszkodzi. Chodzi mi głównie o 3v3 (będę grał z rogalem i warlockiem destro). Z filmików zauważyłem, że arena głownie zaczyna się od wejście w prowla i siekniecie komuś cyklona, jednak czekam na wasze porady i doświadczenia z aren.
Pozdrawiam i z góry dziekuje
Velldrin

everriaal
Wiadomość [#2]: 20.09.2009 o 16:40

Konto skasowane

ucz się na błędach, bo ktoś Ci powie że masz leczyć tak i tak, a Tobie to nie będzie np. pasować. Z resztą chyba każdy się zgodzi że lecznie zależne jest od tego Vs kto sie gra. Bo innych skilli będziesz używać z opposite warkiem a inne vs burst dmg warlock ...

Bies
Wiadomość [#3]: 20.09.2009 o 20:28

Konto skasowane

Wchodzisz na arene w kotu(stealth).
Odpalasz sprinta.
Gre zaczynasz od pounce + cyklon.
Na twoich kolegach i sobie warto trzymać Rejuvenation cały czas (3v3 jest bardzo szybkie i many ci i tak raczej nie zabraknie a nigdy nie wiadomo czy po jakimś cc nie trzeba będzie użyć instanta z Rejuvenation)
Jak u przeciwników jest stealth i może to być rogal/feral zawesze! zaczynasz gre w drzewku (Rejuvenation and Abolish poison up)
Faerie Fire zawsze przeciw rogalom.
Cyclone - cyclone - cyclone (jak np heal dostanie immuna to dpsa - cyclone castujesz cały czas)
roots - roots - roots
Jeśli to możliwe to trzymasz się daleko od priestów żeby cię fear nie załapał
Jeśli wrogi team to warlock+caster - nie używasz drzewka, warlock+rogal - jednak lepsze drzewko :P
Trzymaj się zawsze filarów, skrzynek itp i biegaj wokoło (podstawa przy magu, hunterze etc.)
Innervate odpalasz daaaaleko od szamana, priesta i na druty tez musisz uważać.
Jak cię jakieś melasy zestunują i dopadną w elf/tauren form to zaczyna się robić nieciekawie, dlatego masz w pogotowiu:
Barkskin (z glyphem ofc)
Nature's Grasp
Shadowmeld(jeśli jesteś nelf) - czasami odpalone przy mniej ogarniętych przeciwnikach daje ci cenne ułamki sek.

...to tylko kilka takich spontanicznych myśli jakie mi do głowy przyszły...

kondzik
Wiadomość [#4]: 20.09.2009 o 20:39

Konto skasowane

No dzieki bardzo za odpowiedz twoje rady na pewno sie przydadza etc. napisales zeby uzywac pounce kotkiem a basha miskiem tez stosujesz, czy poprostu zapomniales dopisac?;]

Mam jeszcze pytanko ktory lepszy build na arene:
ten czy ten

[Edycja kondzik - 21.09.2009 o 16:57]

haczu
Wiadomość [#5]: 05.11.2009 o 14:17

Konto skasowane

co do wejscia w combat polecam takie combo: pounce --> nabijasz 4-5 punktow urzywajac rake... kończysz maim... feral charge w miśku... bash... i zaczynasz cyklonowac...

watro to opanowac bo dobrze wykonane combo moze wylaczyc z gry delikwenta na dobre pol minuty...

druid z ktorym gram arenki ma to świetnie opanowane i naprawde sie sprawdza...

Prowler
Wiadomość [#6]: 05.11.2009 o 14:36

Konto skasowane

jeżeli nie grasz z kimś kto daje bleedy (w co wątpie :PP) warto jest utrzymywać co jakiś czas jeden bleed na rogalu / feral druidzie, ponieważ restealth może przynieść opłakane skutki, a zwykła magic dota nic nie da.

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
hamaschi
Wiadomość [#7]: 05.11.2009 o 16:53

Konto skasowane

haczu napisał
co do wejscia w combat polecam takie combo: pounce --> nabijasz 4-5 punktow urzywajac rake... kończysz maim... feral charge w miśku... bash... i zaczynasz cyklonowac...

watro to opanowac bo dobrze wykonane combo moze wylaczyc z gry delikwenta na dobre pol minuty...

druid z ktorym gram arenki ma to świetnie opanowane i naprawde sie sprawdza...

albo naprawde nie wiesz co piszesz albo probojesz celowo wprowadzic w blad. W 3n3 takie posunecie skonczylo by sie smiercia jednego z twoich team partnerow, zreszta w 2n2 to tez nie jest zbyt madre posuniecie.

ChiKuSho
Wiadomość [#8]: 05.11.2009 o 18:39

Konto skasowane

Juz nie mowiac ze resto druid nie ma feral charge ...
Przedewszystkim ... wychodzisz na arenie i widzisz setup ... i teraz masz kilka mozliwosci ... jesli widzisz np ze jest to wizz cleave lub inny szajs ktory zabija w sekunde radze prehotowac z gory a nie siedziec w kocie i czekac az ci kogos zajebia ...
W 3v3 praktycznie nigdy sie nie zaczyna w kocie bo przy obecnym burscie mozesz nawet nie zdarzyc wyjsc z tego cat forma i ktos zginie.
Druga czesc to dochodzi do kontaktu ... dajmy na przyklad spotykasz maga & locka vs twoj team ... zadaja dmg rogalowi (tunneluja go dajmy na to) wtedy hotujesz rogala zeby wyleczyc go ... ale nie mozesz zapomniec zeby zostawic chociaz te 2 stacki lifeblooma na sobie (a nawet to nie pomaga czasami ale coz trzeba hotowac jak sie czujesz z mana) ... poniewaz masz 2 casterow to szansa ze pojda na locka jest znikoma a nawet jesli to zanim cos mu sie stanie to zdarzysz go wyleczyc (nether prot + soul link = gg) ... Pozostaje jeszcze pet ktory jesli nie jest prehoted umrze odrazu (w sumie to umrze i tak ale warto kupic sobie troche czasu).

Sa setupy typu cleave melee ... tu masz problem bo wszyscy w twojej druzynie moga zostac tunelowani ... setupy jak TSG moga twardo pojsc na druida i go zjechac w strangulate na samym poczatku meczu. Warto tez zauwazyc ze tutaj latwo jest zaobserwowac kiedy zmieniaja target wiec jesli lock stoi daleko to zanim do niego dojda (intercept - szybko, death grip szybko no coz akurat tsg wlasnie ma ten plus ale juz ret pala nie ma tak dobrze czy rogal) wiec masz czas na rekakcje. WIadomo ze rogal walczy melee i bedzie w bliskim starciu z nimi wiec warto prehotowac go.

Generalnie grajac z lockiem musisz trzymac jeszcze peta ktory pada jak szmata i czasami nie bedziesz mogl nawet outhealowac dmg ktory on dostaje.

Ciezko to opisac bo rozne setupy wymagaja roznej taktyki ja opisalem tylko z grubsza. Wyjdzie w praniu bo jesli np ktorys raz z rzedu przegrasz bo ujebali ci locka to nastepnym razem dojdziesz do wniosku "aha czyli kiedy oni robia to, to ja powinienem np hotowac locka ...

Ja mowilem w sumie o samym healowaniu a przeciez healer ktory tylko healuje to DUPA a nie healer ...
Warto miec hoty na swoich przed cyclonem jesli wiesz ze mozesz spodziewac sie CS'a bo w wielu przypadkach CS na cyklonie konczy mecz.

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
undermad
Wiadomość [#9]: 17.11.2009 o 20:22

Konto skasowane

nie chciało mi sie wszystkiego czytac, ale druid resto to imbastyczna postac do pvp, ma bardzo mocne hoty i na dodatek dobre CC na arany. Przykładowo biegasz sobie 2v2 z hunterem surv.
Ty castujesz w kolko na healera cyclona na zmiane z huntera CC, i na mele depesa (gdy jest range to nie jest problem bo i tak hunter ciska piekny depees) rootsy. Wiekszosc aren latwo wygrac mimo tego ze macie na poczatku slaby gear,

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :