Dziś jest: Sobota, 21 października 2017, godzina 01:16
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Druid Druid - początki przygody z WoW.

Odpowiedź

Temat: Druid - początki przygody z WoW.

uzytkownikk18
Wiadomość [#1]: 07.05.2014 o 19:56

Witam wszystkich.

Z racji, iż kilka dni temu stałem się szczęśliwym nabywcą World of Warcraft mam kilka pytań. Wybrałem serwer Burning Legion, rasa Nocny Elf klasa Driud.
Wbiłem obecnie 21 lvl, wybrałeś ścieżkę Balance.

1. Itemów z jakimi statystykami szukać? Int > all?
2. Czy robić misje po kolei nawet jak mam większy lvl (nabiłem kilka lvl z podziemi)?
3. Są jakieś warte uwagi strony z buildem dla mojej klasy? Ewentualnie ogólne strony o tematyce World of Warcraft ale po polsku?
4. Jakieś porady odnośnie gry, czego unikać, jakich podstawowych błędów nie popełniać?

Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

PM Email
nabonid
Wiadomość [#2]: 07.05.2014 o 21:42

Burning Legion to serwer hordy. Aliantow jest malo wiec raczej zle wybrales. Ubierasz sie w leathery z intelektem.

http://forum.battlenet(...)478.html

Najlepsze poradniki sa po angielsku. Przyzwyczajaj sie.
Aha i graj jak chcesz ale prawdziwe granie zaczyna sie na max levelu.

PM Email
uzytkownikk18
Wiadomość [#3]: 08.05.2014 o 12:59

Rozumiem, dzięki za odpowiedź.

A nie wiem czy te wykresy są wiarygodne ale wynika z nich że z Alliance nie jest tak źle.

http://wow.realmpop.com/eu-burning-legion.html

PM Email
Kedar_3
Wiadomość [#4]: 23.06.2014 o 15:40

Co do ally na serwerze Burning Legion to nie jest tak źle jak znajdzie się dobra gildie i dobrych ludzi to na prawdę dobrze się gra;D
Jak to twoja pierwsza przygoda z WoW'em to po prostu baw się i rób co chcesz po prostu kombinujbiggrin.gif z czasem gdy nabijesz maksymalny lvl nauczysz się grać.
Zawsze możesz zapytać się kogoś z gildii jak czegoś nie wiesz albo zrobić posta na forum.
World of Warcraft jest gra po angielsku i nie oszukujmy się najlepsze poradniki są po angielsku.

-Poznałem nowego kolege!!!
-Jak sie nazywa?
-Whisper
-Ahahahaahaha

Spotyka sie 2 niemców i pozmawiaja o pieniadzach i samochodach, spotykaja sie 2 rosjan i rozmawiaja czego by sie napic i spotyka sie 2 polaków i rozmawiaja o pierdołach! Za kilka lat spotykaja sie znów 2 niemców, teraz juz bardzo bogatych z pieknymi samochodami i znów rozmawiaja jak zdobyc wiecej kasy i lepsze samochody, 2 rosjan znów sie spotyka bardzo przepitych i znów gadaj czego by sie napic, a polacy juz teraz nie gadaja o pierdołach kombinuja jak ukrasc niemcom kase a od rosjan zabrac spirytus!!!

Noob ze mnie
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :