Dziś jest: Czwartek, 1 października 2020, godzina 02:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Druid Quest

Arees
Wiadomość [#1]: 11.09.2006 o 01:28

Konto skasowane

Gram pierwszy raz w Warcrafta (dostałem na urodzinki ^^) i jestem elfem druidem. Mam za zadanie coś zanieść jakiemuś kolesiowi który ma być na jakimś Druid Grove. Kompletnie nie kumam co ten koleś ma na myśli i nie moge zaleźć zadnego cmentarza (jest obok jeden ale tak nikogo nie ma). Zadanie dostałem po tym jak skończyłem latać do studni z fiolkami.

Ogar
Wiadomość [#2]: 11.09.2006 o 02:39

Konto skasowane

l2english.

ponuraq
Wiadomość [#3]: 11.09.2006 o 11:02

Konto skasowane

hahaha.gif
slownik do reki i jazda... xD
Ja myslalem ze mam problemyz angielskim (uczylemsie 2 lata w podstawowce xD)
Ale ebz rpzesady nie wszystkie sformulowania zrozumiem ale czego nie rozumiem to sie domysle i problemow z q jeszcze nie mialem;d

Jak napisal ogar

l2english xD

ALbo odloz wowa;D

Muradin
Wiadomość [#4]: 11.09.2006 o 11:38

Konto skasowane

Ja tam się angielskiego uczyłem na grach takie jak StarCraft i teraz WoW.

A jak czegoś nie wiem (nie nie rozumiem) to jest taka boska strona www.thottbot.com

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
ZzzT
Wiadomość [#5]: 11.09.2006 o 11:47

Konto skasowane

Muradin napisał:
A jak czegoś nie wiem (nie nie rozumiem) to jest taka boska strona www.thottbot.com

i prwie boska, prawie jest http://wowwiki.pl smiley.gif

Arees
Wiadomość [#6]: 11.09.2006 o 12:30

Konto skasowane

wy to ludzie tylgo byście komuś dowalili. zamiast sie rozpisywac to mogliście pomóc. Ja angielski kumam i to pewnie lepiej niz wy wszyscy ale na mapie nie ma Druid Grove a on nie pisze czego odemnie chce!!

Zamknąc temat bo z tynmi ludzmi to cięzko!

Silverin
Wiadomość [#7]: 11.09.2006 o 12:35

Konto skasowane

Gdybyś znał angielski, baranie, to byś zrozumiał co masz zrobic / wszedł na allakhazam lub thottbot i przeczytał commenty.

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
ponuraq
Wiadomość [#8]: 11.09.2006 o 12:50

Konto skasowane

Arees napisał:
wy to ludzie tylgo byście komuś dowalili. zamiast sie rozpisywac to mogliście pomóc. Ja angielski kumam i to pewnie lepiej niz wy wszyscy ale na mapie nie ma Druid Grove a on nie pisze czego odemnie chce!!

cry more...

L2Read, l2english, l2play

macki
Wiadomość [#9]: 11.09.2006 o 15:17

Konto skasowane

Jesli dobrze mi sie wydaje to chodzi o to by pojsc do darkshore,tam na poludniu jest groove of ancients po prostu nie jest to w telldrassilu,jesli tam szukasz.Na przyszlosc naprawde zobacz to www.thottbot.com" target="_blank" class="link_post">skarbnica wiedzy o wowie=P

Muradin
Wiadomość [#10]: 11.09.2006 o 17:19

Konto skasowane

Arees napisał:

Ogar by rzekł: "Skocz z okna imo"

Pasuje jak ulał
biggthumpup.gif

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Zegar
Wiadomość [#11]: 26.12.2006 o 21:10

Konto skasowane

ELO .
Mam bardzo wielka prosbe. Na angielskich stronach wyczytalem gdzie sa rozne rzeczy. Tam podawali wspolrzedne np 56,45 itd. Kompletnie nie wiem jak to wykorzystac. Mam questa w moonglade gdzie mam znalezc w jeziorze jakas rzecz itd. Prosze o pomoc

kiubon2
Wiadomość [#12]: 26.12.2006 o 21:47

Konto skasowane

te numerki to koordynaty trzeba raczej moda sciagnac :P chya robisz questa na aquatic forma to na srodku jeziora powinna byc taka figurka musisz podniesc cos z niej potem chyba w westfall cos jeszcze ale nie pamietam juz bo to dawno temu :P biggthumpup.gif

Zegar
Wiadomość [#13]: 26.12.2006 o 22:09

Konto skasowane

Tak , to chyba ten quest smiley.gif a skad sciagnac takiego moda? a i nie moge za nic znalezc tej rzeczy. Widze czesto Bubel Containers czy cos takiego ale nie moge go otworzyc ...

kiubon2
Wiadomość [#14]: 27.12.2006 o 10:25

Konto skasowane

To poplywaj po całym jeziorku tam musi być taka figurka brązowa ktora sie otwiera biggrin.gif Musisz cale przeszukać to znajdziesz nono.gif to nie jest to bubel biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :