Dziś jest: Wtorek, 19 stycznia 2021, godzina 12:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Druid Profesje

Nietwojinteres
Wiadomość [#1]: 08.01.2013 o 16:42

Konto skasowane

Siemka mam pytanko nie wiem jakie dobrać prrofki dla Druida , chodzi mi głównie o bonusy zeby były dobre do PvP i PvE ze wzgledu na to ze to moj main tak mi na tym zalezy i nie biore zadnych profesji zbierackich. Co polecacie ? Napewno pierwszą wezme Engi bo ma duzy boost do PvP a drugą ? JC ? czy jej bonusy przydaja sie do Pve i PvP ? a jak nie to jaką drugą profke?

atylla3
Wiadomość [#2]: 08.01.2013 o 21:15

Konto skasowane

Nie wiem w jakim specu grasz, ale jeśli chodzi ci głównie o statystyki to bierz blacksmithing albo jewelcrafting (są raczej uniwersalne i nadadzą się do każdego speca) . Ewentualnie jeśli grasz resto lub balance możesz rozważyć tailoring.

Nietwojinteres
Wiadomość [#3]: 09.01.2013 o 17:18

Konto skasowane

Gram Feralem i Guardianem a JC nada się do PvP i PvE czy np tylko do PvE albo tylko do PvP ?

Igor
Wiadomość [#4]: 10.01.2013 o 08:23

Konto skasowane

toz JC to trzy wieksze gemy. wieksze niz normalne w sensie. jak wiec maja sie do czegos nie nadac? masz po prostu wiecej statystyki, czyli jakiegos agility i tyle...

lsh
Wiadomość [#5]: 11.01.2013 o 10:07

Konto skasowane

dwa nie trzy :P

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Igor
Wiadomość [#6]: 11.01.2013 o 15:00

Konto skasowane

toz mowie smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :