Dziś jest: Poniedziałek, 21 września 2020, godzina 18:15
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Dokuczliwy problem z grą

Odpowiedź

Temat: Dokuczliwy problem z grą

Ojciec
Wiadomość [#1]: 06.11.2010 o 23:35

Konto skasowane

Mam wielki problem z grą a mianowicie podczas gry na battlenecie czy lanie bądź singlu po pewnym czasie Wyskakuje mi niebieski obraz i komputer sie resetuje.
Ściągniecie nowej gry oraz format nic nie dały wciąż komputer sie resetuje.
Proszę o pomoc jeśli ktokolwiek wie o co może chodzić.

Olos
Wiadomość [#2]: 07.11.2010 o 11:45

Konto skasowane

Wyłącz automatyczny reset po blue screenie. Przepisz kod błędu i wklep w google. Może być wiele przyczyn.

PS. Jesli nie masz oryginala to nie radze dalej pisać. Idź na forum bardziej zwiazane z technicznymi sprawami.

[Edycja Olos - 07.11.2010 o 11:46]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Ojciec
Wiadomość [#3]: 07.11.2010 o 18:41

Konto skasowane

Posiadam oryginalna wersje gry wiec chyba mogę tu pisać :P
Wracając do problemu i do tego co napisałeś to pojawia się drugi problem nie mogę spisać błędu ponieważ po jego wyskoczeniu komputer automatycznie się restartuje a w ułamek sekundy nie zdołam przepisać błędu.

Nie jestem pewien ale wina może leżeć w mojej karcie graficznej. Sprzętu złego nie mam
NVIDIA GeForce GTS 250
AMD Athlom(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+
4GB Ram
Windows XP
lecz po zapoznaniu się z wieloma tematami na forum ktoś opisał podobny jak chyba nawet ten sam problem a mianowicie niektóre karty graficzne nie są kompatybilne z W3 lecz podobna do się to skorygować za pomocą jakiejś łatki do gry.
Moje pytanie jest następujące czy ma lub chociaż zna ktoś tę łatkę?? Ewentualnie może ma ktoś jakiś inny pomysł prócz zmiany karty graficznej o ile to w niej leży wina.

Olos
Wiadomość [#4]: 07.11.2010 o 18:55

Konto skasowane

Olos napisał
Wyłącz automatyczny reset po blue screenie.

Ojciec
Wiadomość [#5]: 07.11.2010 o 21:18

Konto skasowane

Olos napisał
Olos napisał
Wyłącz automatyczny reset po blue screenie.

Już robiłem nic nie dało dalej się restartuje.

khostar
Wiadomość [#6]: 28.12.2010 o 13:11

Konto skasowane

Mam dokładnie ten sam problem. Gdy gra chodzi około 15-20 min wywala mi niebieski ekran i blokuje całą pracę systemu, zostaje tylko reset, zainstalowałem patcha 1.22 (mowię o wersji RoC) i dalej to samo. Są jakieś inne patche, albo jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

cezare
Wiadomość [#7]: 29.12.2010 o 13:26

Konto skasowane

Karta dźwiękowa Realtek?

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Olos
Wiadomość [#8]: 29.12.2010 o 17:06

Konto skasowane

Karta dźwiękowa przyczyną? 0_o. Sam mam realteka i nigdy nic sie nie działo z Warcraftem.

khostar napisał
Mam dokładnie ten sam problem. Gdy gra chodzi około 15-20 min wywala mi niebieski ekran i blokuje całą pracę systemu, zostaje tylko reset, zainstalowałem patcha 1.22 (mowię o wersji RoC) i dalej to samo. Są jakieś inne patche, albo jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Najnowszy patch to 1.24. Jeśli masz oryginał wejdź na BN i patch sam sie zgra, jesli nie masz to cóż...

[Edycja Olos - 29.12.2010 o 17:07]

cezare
Wiadomość [#9]: 30.12.2010 o 16:42

Konto skasowane

Olos napisał
Karta dźwiękowa przyczyną? 0_o

Może nie tylke karta, co sterowniki. Kiedyś (jakieś 4-6 miesiące temu) realtek wypuścił wersję w której uszkodzony był 1 z plików sys (tych które sterownik zapisuje do windowsa po instalacji) i kilka gier się na nim czasami haratało (w tym w3), ten błąd szedł potem na sterownik magistrali i powodował bluescreena.

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :