Dziś jest: Piątek, 20 lipca 2018, godzina 20:22
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Do załosnego administratora

Lewy88
Wiadomość [#1]: 12.12.2011 o 12:19

Konto skasowane

Witam, dostalem ostatnio bana, za temat "shield block a dmg shield slama"
w statusie miałem pirat, jakze mnie to zdziwiło, ze admini są tak załośni, bo nie potrafia zdefiniować pojęcia pirat, ale spokojnie pomoge wam mali administratorzy
Pirta - osoba która zajmuje sie nie legalnym rozpowszechnianiem roznorakiego oprogramowania, lamania kodów zabezpieczeń i kopiowania ich oraz najczesciej uzyskiwania z nich korzyści materialnych.
Dlamnie administrator ktory dal mi bana i wstawil status pirat jest prosto mowiac, glupi, o tóz nie jestem piratem, gre world of warcraft wykorzystuje do nauki C++, natomiast wers wowa, chyba sam blizzard udostepnial do sciagniecia ze swojej strony czyz nie?
Dzieeeekujemy.

Ran666
Wiadomość [#2]: 12.12.2011 o 12:29

Konto skasowane

Chodzi o to ze nakurwiasz na pirackich Realmach , a tego sie tutaj nie toleruje sad.gif

Lewy88
Wiadomość [#3]: 12.12.2011 o 12:38

Konto skasowane

nie, mam na swoj uzytek, nie gram na pirackich, poprostu bawie sie z c++ po za tym piracki a prywatny to chyba tez jest roznica? prywatny ktory nie ma tego zadnych korzysci materialnych nie jest zabroniony? co innego jezeli ktos wykorzystuje czyjac prace do zarobku, wtedy to rozumiem - to jest juz piracenie

ElemenT
Wiadomość [#4]: 12.12.2011 o 12:50

Konto skasowane

Naucz się czytać regulaminy i umieszczać tematy w odpowiednich tablicach.

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :