Dziś jest: Środa, 29 czerwca 2022, godzina 15:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Dk Dps ;)

Kasabianpl
Wiadomość [#1]: 16.11.2010 o 17:05

Konto skasowane

Witam ;)
Dopiero co zaczynam przygode z DK i chciał bym się dowiedzieć paru rzeczy smiley.gif A mianowicie w co pójść w blood , frosty czy unholy smiley.gif ( jak narazie poszłem w blood bo gdzieś przeczytałem że do single jest dobry smiley.gif ) jak ktoś może to niech poda jakiś fajny build pod dps ;) Od którego lvl można mieć Miniona xD ? Na co patrzeć przy ubieraniu się ?? str , agi i sta ?? jakie glyphy ?? rotacja ?? jakie addonny ? smiley.gif narazie mam carbonite , x perl , ice hud ;)

Z góry thx za odp. PzDr. ;)

tetro
Wiadomość [#2]: 16.11.2010 o 18:03

Konto skasowane

Poszedłem*

ja (wulg.)e -przeczytałeś chociaż opisy specjalizacji ? Jak byk pisze od czego jest blood od czego frost czy unholy - jak chcesz dps to idziesz frost albo unholy(i tam dostajesz perma peta i takie tam bajery)

Nekkro
Wiadomość [#3]: 16.11.2010 o 18:54

Konto skasowane

Kasabianpl napisał
Witam ;)
Dopiero co zaczynam przygode z DK i chciał bym się dowiedzieć paru rzeczy smiley.gif A mianowicie w co pójść w blood , frosty czy unholy smiley.gif ( jak narazie poszłem w blood bo gdzieś przeczytałem że do single jest dobry smiley.gif ) jak ktoś może to niech poda jakiś fajny build pod dps ;) Od którego lvl można mieć Miniona xD ? Na co patrzeć przy ubieraniu się ?? str , agi i sta ?? jakie glyphy ?? rotacja ?? jakie addonny ? smiley.gif narazie mam carbonite , x perl , ice hud ;)

Z góry thx za odp. PzDr. ;)

watpie zeby komus sie chcialo znow pisac po raz kolejny to samo, poczekaj do cata z tym byciem pro. Skoro dopiero zaczynasz to masz czas na poznanie klasy, poczytaj opis drzewka. Build ? Zrob sam, poczytaj opisy, pomysl chwile, kombinuj. Patrz na to czy ladnie wyglada i dobrze lezy ciuch. Gylphy ? Teraz mozesz miec wszystkie, bierz wszystkie. Addonnny ? Standardowe.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
minos
Wiadomość [#4]: 16.11.2010 o 19:13

Konto skasowane

na szybkosciach:
Blood - tank
Frost / unholy - dps

co do miniona zobacz u trenera albo w drzewko sam juz nie pamietam smiley.gif
addony : omen, recount, arkinventory,bartender - narazie ogarnij te
build i glypy : http://deathknightbuilds.com ---- tbh ciezko bylo znalesc 1 link po wklepaniu w google "dk builds 4.01"
glyphy tez tam powinny byc
rotacji nie masz, jest lista priorytetow : http://www.deathnajt.blogspot.com/ poczytaj masz tam dla unholy i frost

ogolnie to czytaj, trenuj i moze DM wysolujeszsmiley.gif
pzdr

[Edycja minos - 16.11.2010 o 19:17]

LukaszDG
Wiadomość [#5]: 20.11.2010 o 15:28

Konto skasowane

Tak jak poprzednicy napisali po pierwsze wejdź sobie na jakąś konkretna stronkę polecam http://elitistjerks.com/ ewentualnie www.manaflasks.com ( Strone Ensydii). Poczytaj o swojej klasie ile się da, poznaj skille i priorytety używania skili do tego ważne jest oby każdy proc był jak najszybciej użyty (sprawa teraz jest ułatwiona gdyż pokazuje to Blizzardowskie UI kiedy ci coś procnie podświetlając dany skill). Jeśli jeszcze nie wbieś 80lvl to myśle,że unholy bedzie dobre pod levelowanie a jeśli jesteś świeżo upieczoną 80 to wybór należy do ciebie. Na moim DK grałem już jako unholy i frost i w moim odczuciu na tą chwile łatwiej będzie ci ogarnąć Frost-a ze względu na banalny AoE...jeśli chodzi o single rotacje to raczej unholy - frost działają podobnie chodzi mi łatwość ogarnięcia proców i utrzymania priorytetów, chodź dla początkującego DK unholy Single Target może być łatwiejsze ze względu na odświeżenie DoT-ek za każdym razem kiedy użyjesz Festering Strike-a więc odchodzi ci obserwowanie czasu dot-ek na targecie a co za tym idzie jesteś full skupiony na konkretnych DPS skilach. Także wybierz coś poczytaj dowiedz sie jakie sa priorytety i trenuj bo bez tego sie nie obejdzie. Jak by cos to możesz zobaczyć moje buildy i gear chodzi mi o enchanty, gemy itd. http://eu.wowarmory.co(...)ncibledg

Sebastek
Wiadomość [#6]: 26.01.2011 o 11:29

Konto skasowane

Co do braku rotacji, to nie do końca się zgadzam. Priorytety owszem, trzeba też dostosowywać sie do sytuacji a nie bezmyślnie walić rotację. Jednak dla UH da się prostą rotację ustalić, spróbuj tą: IT-PS-SS, potem 2XBS i na koniec DC-3XSS, to na single target. Jak walniesz na początku DD a potem po pierwszej części rotacji Pest, to rozwalasz nawet duże grupy mobów.
Ogólnie DK jest mistrzem AoE i to należy wykorzystać.

oger123
Wiadomość [#7]: 26.01.2011 o 12:19

Konto skasowane

Eeeee jak niby chcialbys utrzymac rotacje skoro przy kazdym uzyciu DC moze ci runa procnac?Ludzie jesli sie na czyms nie znacie to nie piszcie bo to co niektorzy z was mu napisali jest przykre.Lvluj w Blood, sam sie mocno leczysz i mozesz tankowac instancje 5 osobowe czyli dostajesz instantowe wejscie na dungeony i nie czekasz w kolejce 40 min jak kazdy dps.Jak wbijesz 85 juz bedzie z pewnoscia patch 4.0.6 wiec najlepsze na instancje 5 osobowe bedzie UH z uwagi na duze AOE, na single target jeszcze nie wiadomo ktory spec bedzie lepszy.Jesli szukasz poradnikow to manaflask.com(przy okazji ta ta strone prowadzi Fth I ensidia a nie sama ensidia-to do tego Pana kilka postow wyzej) lub EJ, osoboscie polecam manaflask + check armory jakiegos dobrego DK ale to juz wedle wlasnego uznania.

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
Sebastek
Wiadomość [#8]: 27.01.2011 o 07:54

Konto skasowane

Zgadzam się z twoimi zaleceniami. Jednak powinien spróbować podanej przeze mnie rotacji. Jek napisałem wcześniej, rotacji nie należy trzymać się sztywno, zawsze coś po drodze może się wykopyrtnąć. Dlatego rotację podzieliłem na 3 etapy. Pierwszy etap jest dla uh konieczny i nie ma mowy o dobrej walce jeśli się go pominie. Następne etapy - według uznania. Ja podałem jedynie bazę na podstawie której można już coś tworzyć. Co do levelowania, to w uh też nie jest najgorzej. Levelowanie w blood jest o tyle lepsze że możesz być tankiem i często chodzić na insty, co daje ci premię do exp, kasy, itemów itd. Ja do poziomu 75 też levelowałem w blood ale potem zmieniłem na uh z powodu większego dpsu i bardziej odpowiadającemu mi stylowi gry.

[Edycja Sebastek - 27.01.2011 o 07:54]

Nekkro
Wiadomość [#9]: 27.01.2011 o 07:56

Konto skasowane

Sebastek napisał
Zgadzam się z twoimi zaleceniami. Jednak powinien spróbować podanej przeze mnie rotacji. Jek napisałem wcześniej, rotacji nie należy trzymać się sztywno, zawsze coś po drodze może się wykopyrtnąć. Dlatego rotację podzieliłem na 3 etapy. Pierwszy etap jest dla uh konieczny i nie ma mowy o dobrej walce jeśli się go pominie. Następne etapy - według uznania. Ja podałem jedynie bazę na podstawie której można już coś tworzyć. Co do levelowania, to w uh też nie jest najgorzej. Levelowanie w blood jest o tyle lepsze że możesz być tankiem i często chodzić na insty, co daje ci premię do exp, kasy, itemów itd. Ja do poziomu 75 też levelowałem w blood ale potem zmieniłem na uh z powodu większego dpsu i bardziej odpowiadającemu mi stylowi gry.

[Edycja Sebastek - 27.01.2011 o 07:54]

Btw to do 75 jak i do 80 tez mozna kiedys bylo lvlowac w blood smiley.gif wlasciwie to bylo nawet wskazane ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
oger123
Wiadomość [#10]: 27.01.2011 o 10:23

Konto skasowane

I ten twoj pierwszy etap zaczynasz naprawde od IT i PS?

Sebastek
Wiadomość [#11]: 27.01.2011 o 12:29

Konto skasowane

Często tak zaczynam i jak dotąd nie żałuję. Masz jakieś inne propozycje?

[Edycja Sebastek - 27.01.2011 o 12:31]

oger123
Wiadomość [#12]: 27.01.2011 o 13:10

Konto skasowane

zapewno outbreak bo IT i PS sie praktycznie nie uzywa.

Nolaan
Wiadomość [#13]: 28.01.2011 o 13:04

Konto skasowane

Dyskusja wynikła chyba z tego że Sebastek mówił o rotacji unholy, albo z wotlk albo o rotacji podczas levelowania bez takich skilli jak outbreak czy festering strike.

W skrócie: na lv 85 prawie się nie używa IT i PS. Wyjątkami może być na przykład powietrzna faza Atramedesa gdzie spamuje się IT ale to wyjątki ;)

Ja osobiście IT i PS używam tylko jako tank, gdzie nie za często używam FS bo wole użyć blood run na BB, HS czy Rune Tap, a forst runy potrzebuje do DS, więc outbreak nie wystarcza, choć Blood w cata nie bardzo potrzebuje disease'ów. Wiec często jest tak że po porstu przez 30 sec nie mam ich na targecie i odnawiam tylko co cd outbreak'a. Może po patchu diseas'y będą bardziej pożądane.

A co do kwestii rotacja czy priorytety, to i unholy i frost dps używają teraz priorytetów, jeszcze na silę dało by się rotacje w unholy ale po co walić głową w mur?

Pozdrawiam

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Sebastek
Wiadomość [#14]: 29.01.2011 o 19:51

Konto skasowane

Hakuna

Oczywiście, i na dodatek adresowalem to do osoby która, jak pisze, dopiero zaczyna przygode z dk. Założyłem więc że nie jest jeszcze na 85 levelu i dopiero uczy się tej postaci. W takim razie lepiej niech spróbuje jakiejś rotacji i na tej podstawie dojdzie do własnych wniosków niż czyta o priorytetach i sie męczy.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :