Dziś jest: Poniedziałek, 24 lutego 2020, godzina 03:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Darmowy drop ;)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Jozik
Wiadomość [#1]: 04.08.2011 o 22:35

Konto skasowane

na forum BN własnie ktoś rzucił temat, ze wsunie, skoro dla każdej postaci jest oddzielny drop, to czemu nie grac jedna postacią a do bossa zabierać jeszcze swoje 3 muły ;) dostajemy wtedy drop x 4 ;) może nie od początku, ale mając postać na 60 lvlu, to myślę ze śmiało można będzie brać 3 muły na koszmar, wtedy szybko się uskłada na lepszy sprzęt i jazda na hell, a nawet jak nie 3 muły, to chociaż jednego, zawsze to dodatkowy drop za darmo ;) albo 2 graczy i 2 muły smiley.gif jedyne co trzeba zrobić, to kupić drugie konto, bo postać to się nawet na AH kupi ;) co o tym myślicie ?? ;)

Jeden z naszych projektów smiley.gif http://www.youtube.com/watch?v=HC6ttIEo-9o
Moja strona www.unrealpaintball.eu
[img]http://rapideo.pl/buttonRapideo.png[/img]
Rogal
Wiadomość [#2]: 04.08.2011 o 22:49

Konto skasowane

hmmm... no i ? co za różnica czy zgarnie to jedna osoba bo kupi 4 klucze do D3 czy 4 nieznające się osoby ? Pomysł według mnie nadal super i mam nadzieję, że pozostał w grze.

DonMateo
Wiadomość [#3]: 04.08.2011 o 22:51

Konto skasowane

A to nie jest przypadkiem tak, że oni multi acc podpatrują na podstawie adresu ip, a nie cd-key'ów?

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
starydiablo
Wiadomość [#4]: 04.08.2011 o 22:52

Konto skasowane

Myślę ze era mułów już minęła i nie będzie możliwości wejścia kilkoma postaciami z jednego konto no chyba ze ktoś kupi sobie kilka gier. :P

Rogal
Wiadomość [#5]: 04.08.2011 o 22:54

Konto skasowane

nawet jak podpatrują to co z tego? możesz poprosić 3 kolegów z laptopami, żeby tylko weszli do gry i stali, albo ustawić boty na 3 innych kompach. To nadal nie narusza całej gospodarki gry, bo graczy będą miliony a to, że niektórzy pewno będą robić takie przekręty to normalne i miejmy tylko nadzieję, że z D3 nie zrobi się szybko tak schematyczna gra jak z D2 odkąd zawitały boty i zarabiacze...

Jozik
Wiadomość [#6]: 04.08.2011 o 22:57

Konto skasowane

no wg mnie pomysł z niezależnym dropem tez jest świetny smiley.gif, nic do niego nie mam, a pisząc o darmowym dropie chciałem tylko powiedzieć ze to kolejny fajny bonus ;)

Jeden z naszych projektów smiley.gif http://www.youtube.com/watch?v=HC6ttIEo-9o
Moja strona www.unrealpaintball.eu
[img]http://rapideo.pl/buttonRapideo.png[/img]
Rogal
Wiadomość [#7]: 04.08.2011 o 23:02

Konto skasowane

mogłaby jednak ta osoba z BN skasowac ten temat, bo jak blizz uzna to za problem to pewno coś przekombinują :/

Sok
Wiadomość [#8]: 04.08.2011 o 23:16

Konto skasowane

Myślę że te muły musiały by aktywnie podążać za Tobą, myślę że Blizzard zrobi zabezpieczenie typu "Nie ma cie w pobliżu to nie ma dropu dla ciebie". Najrozsądniejsze co mogą w tej sprawie zrobić. Bo tak to ja wchodzę do czyjejś gry, stoję w mieście, idę sobie na kawkę, po 30 minutach wracam i biegam po świecie zbierając swój drop... Niedorzeczne smiley.gif

Battletag: Sok#1794 Jeśli chcesz pograć zapraszaj!
Rogal
Wiadomość [#9]: 05.08.2011 o 07:33

Konto skasowane

no dokładnie, możliwe, że walki z bossami będą trochę na zasadzie ancients. Tylko pewno możesz wrócić do walki, ale jeżeli nie ma Cię przy walce to nic nie dostaniesz.

Xixev
Wiadomość [#10]: 05.08.2011 o 08:33

Konto skasowane

Panowie,

Blizz często powtarzał... Gdy w grze będzie więcej graczy np. 4 będzie 4 razy więcej potworków, bądź 4 razy trudniejszy boss do zabicia. Osobiście uważam, że będzie ciężko bez prawdziwych kolegów korzystać z botów.

pozdro,
X.

Rogal
Wiadomość [#11]: 05.08.2011 o 09:21

Konto skasowane

Xixev napisał
Panowie,

Blizz często powtarzał... Gdy w grze będzie więcej graczy np. 4 będzie 4 razy więcej potworków, bądź 4 razy trudniejszy boss do zabicia. Osobiście uważam, że będzie ciężko bez prawdziwych kolegów korzystać z botów.

pozdro,
X.

W Diablo2 też tak jest, a jednak z odopowiednim sprzętem możesz przejść cały hell sam... patrz boty...

Xixev
Wiadomość [#12]: 05.08.2011 o 10:08

Konto skasowane

Rogal napisał
Xixev napisał
Panowie,

pozdro,
X.

W Diablo2 też tak jest, a jednak z odopowiednim sprzętem możesz przejść cały hell sam... patrz boty...

No cóż... czas pokaże jak to będzie. Najwyżej ceny będą niższe w AH za całkiem dobry sprzęt.

Revelict
Wiadomość [#13]: 05.08.2011 o 10:10

Konto skasowane

Poczytajcie o multibox'ingu w WoWie;) i tam dało rade grać na 5 kontach jednocześnie, robiąc na dodatek areny;D czy tu bedzie coś podobnego, nie wiem.

Sok
Wiadomość [#14]: 05.08.2011 o 11:25

Konto skasowane

Jeżeli chodzi o multiboxing to Blizzard tego nie zakaże, bo każda kupiona gra to więcej $$$ dla nich, jednak problemem będzie to, że te muły będą musiały podążać za tobą w grze aby dostać drop. Co będzie trudne do zrealizowania bez dodatkowego bota (który mam nadzieje będzie wychwytywany przez Blizza).

Kunta
Wiadomość [#15]: 05.08.2011 o 15:13

Konto skasowane

imo ta "walka" o drop w D2 miała swój urok...

tak samo jak PK w D1 - nikt nikomu obcemu nie ufał O_o Juz w D2 zjeebali system "party" i grupowego expa ;\ Diablo1 niestety jest dalej niedoścignione , a D3 to imo juz nawet powinno nie wychodzić. Powinni zakonczyć serię na D2 LoD. No ale jak liczy się tylko kasa to wiadomo. Przeciez mario bros pod nazwą Diablo 3 sprzeda się w rekordowych ilościach :\

a nawet imo D2 nigdy nie powinno wyjść jako kontynuacja jedynki. Pod inną nazwą , bo imo nie jest godzien nosić w tytule "Diablo" O_o

RaQ-HPL
Wiadomość [#16]: 05.08.2011 o 16:56

Konto skasowane

Przeciez nadal mozesz grac w d1. Nic nie stoi na przeszkodzie.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
arghim
Wiadomość [#17]: 05.08.2011 o 17:36

Konto skasowane

imo ta "walka" o drop w D2 miała swój urok... tak samo jak PK w D1 - nikt nikomu obcemu nie ufał O_o Juz w D2 zjeebali system "party" i grupowego expa ;\ Diablo1 niestety jest dalej niedoścignione , a D3 to imo juz nawet powinno nie wychodzić. Powinni zakonczyć serię na D2 LoD. No ale jak liczy się tylko kasa to wiadomo. Przeciez mario bros pod nazwą Diablo 3 sprzeda się w rekordowych ilościach :\ a nawet imo D2 nigdy nie powinno wyjść jako kontynuacja jedynki. Pod inną nazwą , bo imo nie jest godzien nosić w tytule "Diablo" O_o

Polecam zamknąć się w małym pokoiku z Diablo 1 - jedynym prawdziwym diablo, płytą Jimiego Hendrixa - jedyną prawdziwą muzyką, kompem z windowsem '98 - jedynym prawdziwym windowsem i z paroma innymi tró rzeczami i fapaj sobie w tym uniesieniu, nikt Ci nie zabrania ;)

Ja dalej podtrzymuję opinię, że boję się systemów zmienianych na ostatnią chwilę. Dlatego runy mnie martwią.

I caught a glimpse of a god, all shining and bright.
Kunta
Wiadomość [#18]: 05.08.2011 o 17:46

Konto skasowane

widać że mało z tą grą miałeś do czynienia

Sok
Wiadomość [#19]: 05.08.2011 o 20:24

Konto skasowane

Diablo I miało swój specyficzny klimat, którego w żaden sposób nie można przywrócić. Nie twierdze że D1 było słabe, osobiście sądzę że było i będzie najlepszą częścią serii, ale tylko ze względu na niepowtarzalny klimat (może też przez wspaniały dubbing, lub też przez to że ogólnie gra ukazała się u nas tylko w języku angielskim). Jednak te rzeczy o których wspominasz (PK brak party itp.) były też wymuszone przez brak zaawansowanej wówczas technologii. Gra była przełomowa w porównaniu do innych tytułów i tym Blizzard wszystkimi swoimi markami zadziwiał i mam nadzieje że będzie zadziwiał graczy na całym świecie. Liczę na świetny klimat w D3 (mimo wielu obaw) i że już nie będzie więcej zmian w fabule poprzednich części.

RaQ-HPL
Wiadomość [#20]: 05.08.2011 o 20:54

Konto skasowane

Klimat na pewno bedzie lepszy niz w d2, bo d2 nie ma za grosz klimatu. Za to ma grywalnosc.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :